За лаенето на кучетата

  • 3 424
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 288
 Как може да се обясни на едно бебе, че трябва да харесва кучешкия лай и да не се събужда? И как се слагат тапи за уши на бебета?

# 61
  • Мнения: 1 095
трудно ! Confused

# 62
  • Мнения: 219

Додо, този път не си права...
Защото е проблем.
Имам го същия и съответно намразих лятото, защото не се наспивам.
Точно заради лаещ в съседен двор любимец. За съжаление няма как да му запуша устата. Нищо не мога да направя. И е ужасно депресиращо.
А аз наистина обичам кучета... Hug

Към авторката - хубава тема си поставила, и не е нито глупава, нито агресивна. Може би ще излязат идеи, които ще донесат спокойствие и на други хора.   bouquet

Може и да не съм. Но според мен всичко е в главите ни.
Аз не чувам шумове - нито на автомобили, нито на кучета. Просто изключвам. Живяла съм в къща с двор и с кучета и кокошки и кво ли не. Тези шумове са част от живота. И проблема не е в това, че съществуват, а в нас, че не можем да ги приемем за нормални и се превръщат във фикс идея. И колкото повече се заслушваш, толкова по-силно чуваш и още по-силно полудяваш и се ококоркваш - а съня безвъзвратно заминава.
Зная за какво става въпрос - но не мога да позволя на подобно нещо да ми въздейства. Ако аз не се нагодя към външния свят - наивно е да разчитам той да го стори към мен.
И наистина има доста по-значими проблеми, които ме занимават  Peace

 Hug Hug Hug
Подкрепям с две ръце.Мисля,че трябва да сме малко по..толерантни да речем.Ето съседката се качва да ми прави забележка че детето тропа,тропа ми и по парното но не и се сърдя защото гледам от нейната страна че наистина тропа,най-лесно е да се обърна и да кажа"Абе тая кифла кво ми иска от детето"...пречат много работи ако си търсим нещо за пречене....

# 63
  • Мнения: 349
Това си е як терор #Cussing out. Живеем в къща.В нашият двор има едно куче /на съседите отгоре/. До нас също едно. Срещу нас 3 овчарки.До тях 2 добермана. От другата страна 1 овчарка + 1друго+1пинчер.  Едните от съседите си извеждат нощем към 1 часа доберманите и нали се сещате какво става по цялата улица Shocked Shocked Shocked #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Същото се повтаря и към 6 сутринта #2gunfire #2gunfire Думи нямам -АД Е

# 64
  • Мнения: 1 983
Настина съчувствам на авторката. Sad
Свеки има малко куче.Когато живеехме при нея то не спираш да лае, ако например някой съсед се прибира, кацне гълъб или каквото и да е.Нощно време пак си лаеше.Няма да ви казвам колко пъти съм се будила нощно време и то стресната.Ужасно е чувството.За съжаление няма и как да накараш да млъкне животинчето, то просто си реагира на шумове.
Аз също съм гледала куче, кавказка овчарка, но не лаеше нон-стоп, единствено ако непознат звънне на вратата.

# 65
  • Мнения: 4 585
В дъното на 50% от женските проблеми е нередовния полов живот. Невралгия, неврастения, ишиас, лумбаго, дископатия, хистерия, нередовен месечен цикъл, болезнен цикъл, депресия, наднормено тегло, високо кръвно, дразнене от кучешки лай. За депресията може да се спори кое е първичното и кое  - вторичното. Онождайте се бе хора. Редовно се онождайте. Заглушете с любовен стон кучешки лай и славеева песен.

# 66
  • Мнения: 3 423
В дъното на 50% от женските проблеми е нередовния полов живот. Невралгия, неврастения, ишиас, лумбаго, дископатия, хистерия, нередовен месечен цикъл, болезнен цикъл, депресия, наднормено тегло, високо кръвно, дразнене от кучешки лай. За депресията може да се спори кое е първичното и кое  - вторичногто. Онождайте се бе хора. Редовно се онождайте. Заглушете с любовен стон кучешки лай и славеева песен.

Мъдрец си ти, колега по гора!

# 67
  • Мнения: 4 585
"Свободата, Санчо, се намира на върха на бойното копие." Сервантес
В буквален превод на български "Здав чеп, весела къща."

# 68
  • Мнения: 1 095
В дъното на 50% от женските проблеми е нередовния полов живот.
СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ,ПИЧ ! Joy

# 69
  • Мнения: 1 080
 Shocked Пред нашия блок живее едно куче ,което лае- към три часа през нощта започва и не спира два три часа .Кофти е .Или пък глутницата разгонени котки от другата страна по цяла нощ издават безумни звуци ,съседката ги полива с вода обаче - тц ,упорити са . Миналото лято - нощ ,отворила съм прозореца ,защото е много топло по едно време крясъци на кукумявка ,след малко кучи вой разцепи простора .Мъжа ми , в съня си ме пита - какви са тия върколаци бе ? Simple SmileМоже би секс по време на воя ,лая да е вид екстремизъм.

# 70
  • Мнения: 2 407
игнорирам ги..

# 71
  • Мнения: 14
Shocked Пред нашия блок живее едно куче ,което лае- към три часа през нощта започва и не спира два три часа .Кофти е .Или пък глутницата разгонени котки от другата страна по цяла нощ издават безумни звуци ,съседката ги полива с вода обаче - тц ,упорити са . Миналото лято - нощ ,отворила съм прозореца ,защото е много топло по едно време крясъци на кукумявка ,след малко кучи вой разцепи простора .Мъжа ми , в съня си ме пита - какви са тия върколаци бе ? Simple SmileМоже би секс по време на воя ,лая да е вид екстремизъм.
          А-а-а, не!Това направо ме разби.Умирам от смях! Сама съм, седя си пред пред компютъра и си го представям...Не мога да спра да се хиля.

# 72
  • Мнения: 4 585
Миналото лято - нощ ,отворила съм прозореца ,защото е много топло по едно време крясъци на кукумявка ,след малко кучи вой разцепи простора .Мъжа ми , в съня си ме пита - какви са тия върколаци бе ? Simple SmileМоже би секс по време на воя ,лая да е вид екстремизъм.
Добре де, така и така сте се събудили двамата, в късна доба, сами, после?

# 73
  • Мнения: 1 080
Wolf , не бяхме сами и децата бяха .

Общи условия

Активация на акаунт