Какво приготвяте за закуска?

  • 5 558
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 722
Никакво вдъхновение не ми идва, а е събота сутрин, имам възможност да направя нещо по така. Сещам се само за разните му там филии с това и онова, попара, кус-кус. Идеи?

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Добро утро.На мен като ми дойде музата правя палачинки,това най се харесва за закуска,особено от хлапето Peace

# 2
  • Мнения: 465
Нашата закуска    Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Палачинки, бухтички, солени кифлички, баница. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96609.0 тези охлювчета са страхотни и се приготвят много бързо също.

# 4
  • Мнения: 279
На мен като ми дойде музата правя палачинки,това най се харесва за закуска
И аз така.

# 5
  • Мнения: 6 461
За закуска приготвям
Принцеси с кайма на скарата,пържени филийки,палачинки,домашна баница,мекици,тутманик
макарони на фурна,кифлички със сладко,бухтички

Общо взето нямам много да мисля...действам до като не станали моите в къщи... Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 7 768
Само сандвичи, най- различни разновидности с каквито продукти имам.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 919
Правя, каквото поискат-палачинки, млин, тутманик,баница,сандвичи и т.н.
Но в повечето случаи - мюсли и корнфлейкс , а аз плод+кис.мляко Grinning

# 8
  • Мнения: 58
Ние днес смен на пирожчици със сирене.... Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Сандвичи - топли, студени /зависи от хляба Laughing/, баница, мекици, бухти, макарони, юфка, кус кус, палачинки /но това го прави мъжо в неделя Simple Smile/, мъфини, мюсли, корнфлекс, кекс, пържени филийки - ами май това са закуските  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 416
zen,просветли ме - какво е това?Прилича ми на тутманик с нещо си и изглежда вкусно.Лесно ли се приготвя - опитите ми в готвенето са сведени до минимум.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Мазани филии с нещо отгоре  е специалитета на заведението! Joy Направо ви се удивявам какъв ентусиазъм имате в събота сутрин за глезотии ,като палачиките , млинове , пирожки и др. yes Направо сте майки и съпруги героини! smile3501

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Бухти, мекици, мързеливки, кремвиршки, пирожки, палачинки, принцеси - с кайма или с яйце и сирене, сандвичи с кашкавал, пържени филии, тиганици, а ако ме мързи - филии с пастет или кой каквото намери из хладилника Mr. Green.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Сутринта направих бухтчки.Всички се изядоха.Рядко се случва,явно са били много гладни,домашните .

# 14
  • Мнения: 649
Най-често макарони, баница, козунак, сандвичи с кашкавал, яйце и сирене, принцеси с кайма и кашкавал, препечени филиики, мюсли

Общи условия

Активация на акаунт