тъп въпрос за следобедния шум

  • 753
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 138
къде мога да се оплача, ако някой ми смущава спокойствието в събота с бормашини и чукове за периода от 14 до 16 ч. следобед.
живея в чисто нова сграда, с право за ползване, акт 16 и намсиквоси. всяка събота разни юнаци започват да чукат и тропат точно когато бебето спи. а и през седмицата де. няма ли някакви норми за шум, почивни часове и тем подобни.
писна ми да ходя да слухтя по етажите. накрая ще бия някого #Cussing out

# 1
  • Мнения: 3 423
Арменският поп е цущендиг, Мата!
Не смятам, че някой ще те вземе насериозно.

# 2
  • Мнения: 6 155
В полицията.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 522
В полицията - върши работа, простаците от входа може да ме кълнат и псуват, но от 14до 16 и след 22 не се бръмчи във входа вече, пък и в съседния, защото "добрите" вести .....

# 4
  • Мнения: 46 437
... Не смятам, че някой ще те вземе насериозно.

Вземат, вземат  Peace

matakosmata, има, ето ги.
При нас 166 винаги върши работа  Peace

# 5
  • Мнения: 25 447
Оти се косиш, като че ти мине? След няколко години само, когато детето спре да спи следобед.  Mr. Green
Иначе - дупе да ти е яко, че каузата е тотално пердута.  

# 6
  • София
  • Мнения: 12 550
Звъниш на телефона на дежурния в РПУ-то, в чийто район се намира кооперацията ти. Абсолютно са задължени да изпратят екип за нарушаване на тишината между 14 и 16 ч. Има си наредба. А и всички сигнали се записват, така че ако те не реагират, можеш да подадеш директно на 166. Оттам вече няма измъкване, защото ако не реагират можеш срещу тях да подадеш оплакване. Така че звъни!

# 7
  • Мнения: 17 402
В полицията. При нас и само заплахите вършат чудесна работа Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 138
благодаря ви, момичета. отчяла съм се просто. не може да е такъв бимбинистан все пак тук.
сградата е жилищно-офисна. но най вече жилищна.

# 9
  • Мнения: 179
От 2 до 4 добре, ама ако детето ти спи от 3 до 5, както правеше моето.....

# 10
  • Мнения: 4 138
e, то може да спи от 4 до 7. това вече е друго нещо.
става дума за елементарни правила в жилищни сгради. с помоща на никол си извадих наредбите и ще им ги разпечатам. ще ги лепна и на входа.
абе добре, че няма да живея постоянно тук. то човек направо може да полудее. легнеш да дремнеш. разчиташ, че всеки би трябвало да се сеща, че има следобедна почивка, ама таратанци.
я да се опита някой да се разчука по време на сиестата в испания. ще го изядат.
като живеем стадно, трябва да има някакви правила и норми все пак.

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Обаждаш се в полицията, но тези, които си натопила ще се опитат после да ти правят гадни мизерии, 100% е сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт