В декемврийската редичка чакаме на Диди малката сестричка!

  • 19 610
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 772
олеле, горката Габи  Sad- моят страх (за Савко де) - зъболекарите - до седмица-две и ние ще отидем и много се притеснявам, защото не ще да си мие зъбите редовно това дете  Mr. Green

Смайли - много мерси за предложенията за събота - ще си ги запиша и ще гледам да се включим - много му се ходи хем на басейн с топки на Савко (значи във Феите), хем на театър му се ходи пак, и от така в голяма зала, т..е кукленият ни устройва - сега само как зяпа залата на Аскеерите....

ама кво да правим утре и другиден?

Янче - зайци - в Била!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 493
Утре сутринта има някакво тьржество пред Народния. Деца от разни училища ще изнясят програма. Пишеше че началото е в 9. Доста раничко ми се струва... Но може да се разходим ако не вали ей така да позяпаме.  Иначе и в зоопарка утре щялода  има нещо (четох в Нашите деца) обаче е за по-големи деца според мен, защото беше за някакви букви.

# 47
  • Мнения: 1 568
Утре от 10 до 11 сме на музика. После сме свободни. Янче, ще ти звънна, защото ще сме в района. Вземи ми пресата  Grinning
Ако има купон пред Народния - там сме. Така или иначе навсякъде ще е лудница.

Зайци - в Метро или в нашия супер.

Снимки със звездното табло и други: http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1830&AlbumId=94628

Деска, наистина много зловещо звучи това с кариесите. Ние уж мием ... ама и пропускаме ... вече ще сме редовни. Даже и сутрешно миене ще въведа вече. Наблягаме доста на сиренето и млякото.
Неви, една агитация на тема зъбомиене - приказката за Чук и Пук в най-злокобните варианти, може и да има ефект.

Един много готин сайт за играчки, най-вече нашите любими пъзели: http://shop.speednetbg.net/index.php?cPath=122 Аз много одобрих мечешкото семейство за обличане и магнитната игра с рибите.

# 48
  • София
  • Мнения: 938
Ние също сме си тук за празниците. Отворени съм към всякакви предложения, още повече че до събота сме сами с Ванеса. Какво планирате за днес следобед и утре?

# 49
  • Мнения: 772
Честит празник на всички!!!

Успех на мкп и Ванеса с де-пампирането!

Ние, както е ясно, още сме вкъщи... сега слушах от Анда дори по Канал 1 за Зоо-то, но не разбрах какво точно е и май няма да стигнем там чак, но и ние принципно сме се запътили към Градската градина, може да проверя дали Дара и Мая (а може би и Бояна) са още някъде в района  Laughing

Смайли, май ще стигна до приказката за Чук и Пук, ама и на мен ми е малко зловеща, а и съм я позабравила... но като цяло не съм против подхода и говоря за някакви паяци,

хайде наистина да измислим нещо за следобяд, идеи обаче нямам, та чакам вашите  Mr. Green  Heart Eyes 

# 50
  • Мнения: 951
Честит празник!
Много ми хареса това табло,мисля и аз да направя нещо подобно,ще плагиатствам... newsm78 Мислех си,че не ми пука особено,че Дани е с памперс,но днес докато си пихме кафето в Ескалибура,от детската стая,където се забавляваше Дани,излезе едно дребно момченце и каза на майка,че има пиш.Оказа се,че малчото още няма навършени 2 години,докато ние вече гоним две години и половина /аз да ви кажа,ако не знаете / Ей,начи,все пак ми направи впечатление,което означава,че не е хич да не ми пука!
Иначе при нас такова слънце пече...
Мони,оправяйте се!

# 51
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ехооооооо, привет и от нас!!!
Честит празник на всички!!!  bouquet
Ние вчера се прибрахме отКюстендил принудително. Трябваше да сме там до неделя, че в нас правим ремонт на банята и е голяма бъркотия и прахоляк, но Вики миналата нощ възпали ушичките и се скъса от рев милото, прибрахме се за да я водя на доктор. Sad За щастие минахме леко и вече могада кажа че е добре.
ДейзиГ настръхнах като четях за зъболекаря, милото детенце, направо е герой че е издържало. Как разбрахте че има кариес - виждало ли се е нещо черно или са я боляли зъбките, или пък просто профилактично сте отишли на зъболекар. Мислех си че са още малки за кариеси, но с тези бонбонки и ние на там отиваме.  Embarassed Ще трябва да почна и аз да и давам Зимафлор, добре че поне нощните сокчета и мляко успяхме да махнем, а и свикна вече и без измити зъбки не иска да ляга.Виж със сутрешното миенене не сме чак толкова редовни. Laughing
Ванилийка поздравление за кашкавалените хапки с корнфлекс, ще трябва и аз да ги пробвам, иначе аз в къщи често правя панирани пилешки филенца пак с корнфлекс и стават доста вкусни. Grinning
minimo по бързо оздравявайте и вие.Ние на лошото време в Кюстендил играехме много с пластелин и се научихмеда режем с ножица и лепим с лепило. Последното много и харесваше, ама лоша работа само в къщи да седите. Cry
Смайли поздравления за звездичките на Дара. Днес по случая празника купих на Вики книжка за ТРИТЕ ПРАСЕНЦА и щом я отвори започва да ме кара да и пея песничката за прасенцата така както "ДАРА И МАЙКА И " я пяли на зоопарка. Wink
Асе, поздравления за градинката. Аз не си падам много по цветята но твоите ме впечатлиха много.  bouquet

# 52
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Реших да я заведа на профилактичен преглед, защото яде доста бонбони и пие сок и мляко за приспиване. Снощи се сети за млякото и беше рееееев

# 53
  • Мнения: 1 568
Понеже Неви прояви интерес вчера, пускам линкове към сайта с упражненията по писане за най-малките:
http://www.kidzone.ws/prek_wrksht/dynamic.htm

Ето и упражненията по рязане с ножица:
http://www.dltk-kids.com/crafts/miscellaneous/scissor_skills.htm

Приказката за Чук и Пук хич не е зловеща мене ако питаш. И аз не си я спомням, измислям си - Чук и Пук са две много малки човечета, които живеят в бонбоните, като ги ядем се настаняват на зъбките и започват да правят дупки и да ги чупят, имат си кирки, лопатки /например както джуджетата от Снежанка/ и т.н. Импровизирам.
Напоследък драстично съм намалила употребата на шоколад и бонбони. По едно време беше неконтролируемо. Пие предимно вода.

Марси, ако искаш да ти пратя приказката? По скайпа например? Като дойдем в началото на юни, да сте я научили наизуст  Grinning
Какво става с вашите уши? Това май често ви се случва ... Жалко за провалената почивка.

Ванилийка, общото мнение относно де-пампирането / Laughing готина дума!/ е, че докато не го махнеш изцяло /изключвам времето за сън/, няма как да стане. Ама ти въобще не си го слагай присърце. Вярно е, че вече са големи, могат да стискат, разбират много добре какво се случава, но това не означава, че на всяка цена трябва да са без памперс. Чакаме снимки и от вашето табло. Дара активно участваше в направата.

За утре офертите важат. Кристина май още няма нет у дома. Ще й звънна.

# 54
  • Мнения: 6 390
Ей банда, привет Mr. Green

Ние всеки ден сме на басейн  тази седмица   grinning039 кой ще ми копае градинката  с това време не знам Crazy Laughing

Слънчев поздрав от нас   Nature Sunny

# 55
  • Мнения: 772
Смайли, тенкс за линковете, много! ще ги проуча!

Ели, аз ако имах къде и как да ходя на басейн, нямаше много да се тормозя за градината, ще й дойде времето!

Мкп, ако все още се чудите какво да правите, ние следобяд може да ходим до скай сити, ама не съм сигурна кога ще отметнем роднините.

хайде, хубав ден!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 493
Къде ще се разхождате днес?

излязоха резултатите на бебето. Има ентерококи и в 2те очи + стафилококи само на едното... Sad Чакам понеделниика за да тръгнем пак по доктори. 

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Здравейте и от мен!
Много сте изписали,по-късно ще чета,че ме чака много багаж за разтоварване  Hug Беше разкошно в гръцко,снимки по-късно Laughing

# 58
  • Мнения: 203
Привет дружина,
Янче , милото Боянче, дано ги излекувате бързо тези гадинки от очичките. Исках да ти споделя като каза ,че Мая е като радио , че точно и ние сме във фаза нескончемо бърборене и пеене, онзи ден от концерта на мюзик айдъл не можах да чуя нищо , щото Борис припяваше постоянно, смея да кажа много вярно пеем, песни от рода на Шуми Марица, Тих бял Дунав, Мама ми купи днес, Високи сини планини... дааа Rolling Eyes това дете пее много.

Ели, бравос за басейна, е това се казва занимание за деца и възрастни.

Нели, възхищавам ти се за креативността относно възпитанието - тази звездна дъска е много мъдро родителско решение за мен. Още един път аплодисменти за теб Laughing. А относно *депамперирането*, аз също имах фаза в която беснеех мълчешком , защото Боби си не напикаваше без пристеснение по 10пъти на ден, а и нямаше нужда да го утешавам, той си беше съвсем спокоен от този факт. След говоренето и обясняването ,примери, приказки и игри, дойде и по твърдия тон. След 2-3 път, той идваше при мен с думите *мамо , няма караме* , което значеше , се изпуснал, с което аз разбрах , че трябва да престана, той явно се беше стреснал. И си мълчах и преобувах, нито го успокоявах, нито му се карах, нищо. Само едно равно изречение, че следващия път трябва да каже за да пикаме в гърнето, преди да се напишка. И така след 2 седмици стана. Сега е момента да се похваля, че Боби ходи сам на тоалетна Rolling Eyes - влиза, събува си гащите до колене, хваща пишока , повдига се на пръсти и пика в тоалетната, пуска си водата и си вдига гащите. За това обаче баща му има принос:)) и то само с личен пример:)).

Кристинааааааа!!!


Какво ще правите утре, аз съм сама с 2 те и без колата, ако измислите нещо интересно бих премислила възможност за излизане.

Да ви кажа сега, в нашия квартал заради един голям строеж,отварят една тиха до сега уличка с детска площадка и градинка. С една майка се възмутихме, че от общината трябва да обезопасят игрището и площадката, и почнахме с една молба до кмета. Звъним на строителите да облагородят малко извънредно смотаната детска площадка дори опасна за децата със стърчащи болтове и бетонени основи, липсващи стъпъла и насран от кучета пясък. Игирището пък имаше липсващи части от оградата , и тъй като топката на децата вече ще излиза не на тиха  а на пълна с коли улица, дойдоха да сложат нови оградки там където липсват. Моля ви се, сложиха ги , но как, трябва да направя снимки , ще паднете. вързаха с телчета новите оградки, С ТЕЛЧЕТА, щях да умра. Сега пак организираме брожение. Дано стане нещо.

# 59
  • Мнения: 203
Само да допълня: АСА, градината ти е великолепна!! Просто ти завиждам , повече от колкото ако си беше купила последен модел Ауди. Браво на теб!!!

Общи условия

Активация на акаунт