Има ли фенова на ManOwaR и Iron Maiden?

  • 1 129
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, приятели?
Вчера си купих билет за концерта на ManOwaR и имайки предвид това, че вече същесвува тема за Maiden реших да питам има ли фенова на другите хевита?
Аз държа да се оплача! На билета, който си купих пише дата 30.07, а концертът е на 30.06. Само да отида в Каварна и да не ме пуснат... fight

Е, има ли тук желаещи да посетят Каварна и това лято по интересен повод?  superuu

# 1
  • Мнения: 6 991
Има. Ако изкопая златно съкровище и успея с автостопа Joy Пари за пътни до там нямам, айде за билет ще намеря, ще спя на плажа, та сутринта и Джулая да посрещна, ама с тоя път #Crazy
Ти взе ли албум, от първите 5000 ли беше?
Слуша ли Джоуито по Зирок? Много хубави работи каза за бг-фенове Grinning

# 2
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Май ще пропусна, точно тогава се местим в Бургас и не знам как ще сме с финансите.

# 3
  • Мнения: 5 594
Има, има. Но няма да стане просто. На 3.07. ще ходим на Металика в Атина, че 99 година ги изтървахме и няма да се справим нито финансово, нито като отпуски, нито като физическа възможност. А ми се искаше да видя и Manowar. /въздъх Sad/

# 4
  • София
  • Мнения: 365
Албум?! Ах те......... даже и не знаех!!! А ис тази объркана дата!
предполагам,ч е съм сред първите 5000, защото си го взех малко след като отвори ОЧЗ. Е, здраве да е.
Радио не слушам много... какво е казал?Simple Smile

# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Само стари хитове и песни и истинско хеви  метъл шоу.

По колко са най-евтините билети и от къде, че в тикетпро няма.

# 6
  • Мнения: 6 991
 Mr. Green Каза, че ще е голямо шоу, че ще пеят старите албуми, защото феновете искали да слушат техните големи песни. Че българските фенове са страхотни, защото са обикаляли с тях по концерти и са ги молели да дойдат на концерт в БГ. Говореше за европейската история, че ги вдъхновявала и такива работи. Най- често повтаряше  fucking, asshole и kick your ass  Mr. Green
А това за албумите не си спомням той ли го каза или някой ми го каза на мен, та може и да те мятам.  Joy Само слух да е newsm78 За новия албум иде реч.
Мда, Лого5ка го синтезира по-добре от мен Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 365
Билет си взех от ОЧЗ за 30 лв, онзи дългокоско там акза, че ще стават по-скъпи, най-вероятно ще са по 30/40/50... така пишеше в сайта на рок феста

# 8
  • Мнения: 6 991
 Crazy E, значи и за билет няма да изкопая Rolling Eyes Laughing Да са живи и здрави, пак да дойдат Mr. Green

# 9
  • Мнения: 936
Много харесвам Manowar,но до концерта няма да стигна.
Можете ли да дадете линк да си дръпна тяхна музика?

# 10
# 11
  • Мнения: 804
Вчера си купих билет за концерта на ManOwaR и имайки предвид това, че вече същесвува тема за Maiden реших да питам има ли фенова на другите хевита?

Хм,извинявайте,че се намесвам.Аз такава музика не слушам и нямам отношение към въпроса,ама едно нещо ме подразни. Не се ли пише ФЕНОВЕ?

# 12
  • София
  • Мнения: 365
О, моля те, как може да те подразни чам толквоа една напълно неволна техническа... даже не бих я нарекла и правописна грешка!
Да, моя вина, че н си давма проверка на правописа, но чак пък да дразня околните с това...
Е, добре, признавма си вината и си поръсвам главата с пепел, затова, че съм объркала думата "фенове" с думата"фенова"... далеч съм от диалекнния начин на говорене.
Благодаря ти за поправката.  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 365
Ето, даже пак направих грешка... ами, съжалявам, какво да правя, пиша бързо и не гледам... ще си взема забележка

# 14
  • Мнения: 2 401
Има, има. Обаче за съжаление няма да стигна до Каварна предвид това, че неотдавна родих. Но за Бруса Дикинсона и его команда съм на линия. И до Ловеч не можах да отида.... та какво казал Темпестчо за наште хора?

# 15
  • Мнения: 183
хе хе ,че как да няма фенове има и то сме много Hug а иначе и аз днеска ще ходя за билет за Меноар,много ми се ще и на Мейдън да отидем ама още не се знае Rolling Eyes,а иначе в страничката на про-рок пише наистина ,че първите 5000 закупили билети ще получат и диск  :: до 30.05 билетите са по 30 лв. 06 месец ще са по 40лв.,а в деня на концерта 50лв.двама ще спечелят безплатно посещение на рок фестивал в Германия на разноски на Меноар ,а един от публиката ще го поканят да свири с тях на сцената и после ще му подарят китарата Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
ааа..., голяма несправедливост.
като си гледам линийката.... и до Каварна няма да отида... и Мейдън ще пропусна... точно сега ли намериха да дойдат.
Звист ме обзема, даже хич неблагородна...
Но пък надявам се пак да дойдат, или аз да отида ...
И най-много искам всичко с бебката да е наред .. и с раждането, че голямо шубе ме е обзело, а батко Брус ще си го пусна на СД-то...

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 14:09 от supi4ka

# 17
  • София
  • Мнения: 10 825
Има фенове, има.... На Iron Maiden ще отидем, но Manowar ще го пропуснем за жалост Sad Няма кой да гледа детето ние докато си веем гъзовете чааак до Каварна

# 18
  • София
  • Мнения: 2 828
 Crazy как ще пропуснем пауър-а беееее...
в Каварна ще се ходи,
даже се гласим на предния ден за Моторхед направо да пристигнем

 Grinning

# 19
  • Мнения: 467
Има, имаа:-))

На Мейдън ще ходя, но Меноуар за съжаление не:-(( Много далечко, таз година морето за 3 път ще го гледаме на картинка:-(( А, за концерта - ще четем отзиви по нета:-((((

Обещавате да споделите после, налииии? Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 440
И в Ловеч бех  Party и ако не ми мине котка път другаря Дикенсън ще навестя. А за Manowar ще е е грехота да не отскоча. Все пак ще ми отнеме само около час до там  Mr. Green
ПП Мерси за инфото. Не занех, 4е ве4е продават билети  bouquet

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Леле, само као си помисля, че поръчах козметика на Ейвън колкото 2 билета за Manowar и се разтрепервам. Но както и да го мислим , наистина ни е невъзможно Cry

Общи условия

Активация на акаунт