Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
аз пък преди съм се боядисвала и черна и червена - никога не съм имала такива изпълнения newsm78 много ми е странно това което пишеш

# 16
  • Мнения: 5 370
аз пък преди съм се боядисвала и черна и червена - никога не съм имала такива изпълнения newsm78 много ми е странно това което пишеш
Прочете ли с каква боя обаче? Лондата е много силна, но и адски тече. Имам предвид когато се къпя първия път след боядисването, и е така поне още 10-тина дена.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 623
аз пък преди съм се боядисвала и черна и червена - никога не съм имала такива изпълнения newsm78 много ми е странно това което пишеш
Прочете ли с каква боя обаче? Лондата е много силна, но и адски тече. Имам предвид когато се къпя първия път след боядисването, и е така поне още 10-тина дена.

Ползвала съм и Лореал и Шварцкопф и при всички е еднакво, не само при Лондата !

# 18
  • Мнения: 669
аз пък преди съм се боядисвала и черна и червена - никога не съм имала такива изпълнения newsm78 много ми е странно това което пишеш
Прочете ли с каква боя обаче? Лондата е много силна, но и адски тече. Имам предвид когато се къпя първия път след боядисването, и е така поне още 10-тина дена.

Ползвала съм и Лореал и Шварцкопф и при всички е еднакво, не само при Лондата !
така си е

# 19
  • Мнения: 6 417
Пък аз съм блондинка и нищо не ми се разтича  Misc Ghost

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не ми се е случвало чак така, но по принцип на първите две- три миенета си се оцветява стабилно водата. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 5 228
Това ми напомни за една моя приятелка, която си сложила на косата крем за бръснене вместо гел (началото на 90-те, какво да правиш  Mr. Green) и завалял сериозен дъжд. Погледнала се в една витрина и целия и бретон бил в пяна.  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 668
А таэи боя Лонда волкано доволни ли сте от нея ,в един магазин много ми я хвалиха ама аэ да си питам и тука ,аэ досега трайна червена боя не съм намирала  Sad  а вие?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
А таэи боя Лонда волкано доволни ли сте от нея ,в един магазин много ми я хвалиха ама аэ да си питам и тука ,аэ досега трайна червена боя не съм намирала  Sad  а вие?

Това е най-добрата и трайна червена боя. Поне за мен.

# 24
  • Мнения: 2 495
Нямам такива проблеми, щот не се боядисвам Whistling

# 25
  • Мнения: 1 378
Аз от 4 години съм червена.С Гарние се боядисвам.Но такова чудо каквото описвате , не ми се е случвало.

# 26
  • Мнения: 2 085
А таэи боя Лонда волкано доволни ли сте от нея ,в един магазин много ми я хвалиха ама аэ да си питам и тука ,аэ досега трайна червена боя не съм намирала  Sad  а вие?
Фармаколор(италианска е, не помня как точно се пише) и Yunsei-страхотни червени цветове имат, и са много трайни, поне на моя скалп Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 426
Аз се боядисвам с палете от години - никога не съм имала подобни проблеми, включително и оня ден на силния дъжд бях прясно лилаво боядисана и със светло яке - изобщо не ми стана нищо на якето. Или може би специално за червените бои говорите? И червена съм се правила, не съм имала проблеми.

# 28
  • Мнения: 5 370
А таэи боя Лонда волкано доволни ли сте от нея ,в един магазин много ми я хвалиха ама аэ да си питам и тука ,аэ досега трайна червена боя не съм намирала  Sad  а вие?

Това е най-добрата и трайна червена боя. Поне за мен.
За мене-също, независимо от изпълнението вчера. Косата стои лъскава и охранена, и държи мнооого време цветът.

# 29
  • Мнения: 1 254
всички бои се разтичат. аз си спомням едно изпълнение преди няколко години. един от първеите пъти когато си боядисах косата червена. отиваме на плажа -аз със светъл бански  Party е, беше розов след това Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт