АПРИЛ и МАЙ в лятна ваканция

  • 27 690
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 435
Къде се изгубихте, мили приятелчета???
Да не стачкувате и вие Stop
Дария и баба й бяха цяла седмица като наказани вкъщи на 11 ет. (за майка ми това си е затвор), а вече ще чакат края на стачката на село и ние пак сме без момиченце Sad

Струва ми се, че трябва да пуснем нова тема вече - предлагам заглавие: АПРИЛ и МАЙ в/на детска(та) градина; АПРИЛ и МАЙ градинари; АПРИЛ и МАЙ в есенно настроение... вие сте сте с предложения и избор Hug

# 271
  • Мнения: 712
Ето ме и мен.

Момичета, пак съм в играта. От вчера започнах работа и съм нещо средно между щастлива и ужасена.

Ето опит за нов линк

http://www.snimka.bg/search.php?q=sarsarilka&checkbox%5B4%5D=1

# 272
  • Мнения: 435
Хей, Сарсарилчице, пожелавам ти да си повече щастлива и по-малко ужасена.
Поздравления на сръчните ти мъже Hug
И ние гледаме  от терасите паркинга на Кауфланд (и покрива на Технополис и на 1/3 от Русенските покриви, и до хоризонта е все Румъния) някой път трябва да направя хубави снимки и да ги кача, ама някой път Confused Толкова рядко ми се отдава да гледам залеза от терата ни Sad
А вие какви гледки имате?

Щях да пропусна да споделя последния бисер на Дария. Финала на телефонния разговор снощи: "Лека нощ, мамо! Да спиш добре с тати!"

# 273
  • Мнения: 3 379

Извинявай за любопитството, но какво е това странно нещо, което строите с тухли в една от стаите?

Кат оти видях гледката, вие сте много близо до нашите (където и аз живеех преди) - те са до Бизнес парка.

Ние също поприключваме с едната част от ремонта, но ни остава още много - баня, тоалетна, кухня... Ще почваме първите две този месец, а кухнята - през пролетта

# 274
  • Мнения: 6 243
Снощи на мама Златото не искаше да си мие зъбите. Изкарах от гуглето ей тая снимка и я извиках да я види, без да й се карам или нещо такова. Само й казах, че чичкото на снимката не си е миел зъбките вечер. Ефектът беше поразителен - обърна се и тръгна към банята. На сутринта стана и каза: "Аз отивам да си мия зъбките, щото оня чичо не си мил зъбките и те опадали"

Снимката я давам като линк, щото е меко казано гадна: http://dotnet.org.za/photos/robgoss/images/47564/425x353.aspx

Смятам да си направя едно стентабло у нас със снимки на чичковци, дето не са си мили зъбките и на лелки, дето не са си мили личицата и като се наложи, да я водя да им хвърля по едно оченце  Mr. Green

# 275
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте.
Отдавна не съм писала и аз.
Аз съм много доволна от Пепундера как се адаптира към градината. Ходим вече 3-та седмица нон-стоп, всеки ден е все по- хубав от предния. АКо има мрънкане, то е само сутрин в къщи, но според мен го прави само заради спорта...
Всичко върви добре, пу-пу.

Това за зъбките- много ми хареса. Снимката е меко казано страшна Shocked


Успех и здраве на всички!  Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 435
Ооо, Силве, на аватара ти ли си или Гого Hug
Хапчице, по-ужасяваща снимка не можа ли да покажеш на детето, сигурно е сънувало кошмари...важен е резултатът!

Весел уикенд, другарчета!

# 277
  • Мнения: 712

Извинявай за любопитството, но какво е това странно нещо, което строите с тухли в една от стаите?

[/quote

Това е идея, която взех от форума Моят дом. Това е нещо като подиум. Отгоре ще е диван и холна масичка, а вътре ще е спалнята, която ще се плъзга навън.]

# 278
  • София
  • Мнения: 572
Хееееееееей! Децата ви като тръгнаха на градина и го ударихте на живот май? Никой вече не се появява тук. Утре и моето детенце тръгва на градина.Вече живот и здраве и аз ще имам свободно време!

# 279
  • Мнения: 7 106
Да бе детска градина  Twisted Evil. На Ева градината 3-та седмица стачкува, добре че времето поне до вчера беше хубаво, та бяхме цял ден навън.

Роси, тая снимка ти казвам, че ми изкара ангелите. Как можа да я покажш на детато ?
Хайде моля те изрови подобна, но на обратната тематика - как може да ти падне емайла от 2536598574 пъти миене на ден. Евма като я изпусна от поглед, знам че след това ще я намеря в банята или да си мие лицето и ръцете или зъбите. Жабяса това дете!

# 280
  • Мнения: 712
Мацки, време е да се замислим за нова тема и ново заглавие - например "Зима иде, не се май - с АПРИЛ и МАй играй" (по-тъпо не можах да го измисля)

# 281
  • София
  • Мнения: 572
Хайде и от мен предложения за тема:
АПРИЛ и МАЙ са тука знай - това ми е любимото
АПРИЛ и МАЙ са по-по-най
АПРИЛ и МАЙ със майки най-
Толкова мога   Thinking

# 282
  • Мнения: 6 243
Нашата градина не стачкува, не могли да си оформят навреме документацията и не изпълнили процедурата.

Ние ходим на градина по схемата: една седмица цялата, втора седмица - два дни, трета седмица - един ден, трета седмица - цялата, четвърта седмица - нито един ден. Малката почна да пуска едни сополи, да се покашля и я държах в къщи. Но не помогна и миналата седмица в петък вдигна Т, почна да се оплаква от болки в ухото. Оказа се, че е с тежък отит (и с бактериална инфекция, според мен, но не успях да направя микробиология). Та тая седмица е с АБ вкъщи. Това ни е първия АБ, но лекарката беше категорична, че рискувам да й се перфорира тъпанчето, ако не го почнем. Каза, че явно едни месец се е борила, но явно инфекцията е надвила. То си беше така, де. В момента е добре, но ще стои в къщи още малко.

Зори, ще ти потърся картинка, обещавам. Но ако искаш, ползвай временно тая - върши работа.

# 283
  • Мнения: 435
Кати, пропуснах да поздравя малката мис ПО-ПО-НАЙ Hug в събота и се радвахме дружно Hug
От твоите предложения за заглавие на нова тема гласувам за АПРИЛ и МАЙ са по-по-най
Сарсарилке, като ни разясни "строежа" идеята много ми допадна! Ние за сега мечтаем и умуваме как да си разжирим маломерното жилище newsm78

Общи условия

Активация на акаунт