АПРИЛ и МАЙ в лятна ваканция

  • 27 683
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 341
Ицко е с алергичен ринит и алрегичен конюктивит, смяташ ли че тези билки ще му помогнат?

Между другото Ицко ще бъде шафер на 10-ти  Flutter
Купила съм му истински фраг и той вече прие мисията си на сериозно.
Сега обаче се чудя дали не трябва да му купувам и официални обувки за едното тузарене...

Ами предполагам, че ще му помогнат. Аз ги взех на Кети за алергията към белтъка. Тя при нея е много слабо изявена, но мен си ме дразни. Да, ама детето не искаше да я пие. Та аз се отказах. Но сега като почна да се оплаква, че я болят очите. И аз си мисля, че е конюнктивит, а то се оказа алергичен конюнктивит. Започнах да давам билката и не се е оплаквала от тогава, а и бузките са перфектни. Билкаря дава 200% гаранция, че алергията ще изчезне. Мъжо също пие и не се е оплакал от сенната си хрема до момента. А иначе е ад под небето при него в този сезон. Та ... правя си аз експерименти с детето

След обедната почивка ще ти напиша за шафера нещо

# 46
  • Мнения: 6 243
Чар, Ирина е на отбиване също.
След като ме изписаха от болницата, тя почна да си иска съвсем нарядко - веднъж на няколкодни. Но си иска. Суче съвсем кратко, колкото да не се мине. В края на юни ще ходя до Холандия за седмица, вероятно това ще е края на кърменето. Забелязала съм, че при всяко мое по-продължително отсъствие, интересът й към кърменето се редуцира. Така че другия месец, живот и здраве, може и аз да абдикирам и да оставя кърменето за по-младите  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 341
а сега за шафера
На нашата сватба имахме шаферче на 4 години с фрак, папионка и цилиндър, а и страхотни обуви. Беше по-сладък от шаферките. Цилиндъра майка му собственоръчно си го беше правила. А после когато майката го карала да обува обувките, то я питал "на сватбата на кака Жени и на батко Сашко ли ще ходим"
Така, че гарантирам, че няма да остане незабелязан, особено ако има и цилиндър.
Кети пък е официална шаферка на 7.7 и има не леката задача да носи шлейфа на булката...  Thinking интересно как ли ще стане. Най-малкото да задърпа булката по някое време

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:56 от Evjeni

# 48
  • Мнения: 277
И аз пак с доклад за болести


Пепчо е с бактериална ангина и бактериален ринит, усложнение вследствие на операцията и леко немърливо лекарско поведение #Cussing out. От снощи е с 40 градуса температура, не иска да се храни и  да говори. Имало си обяснение поведението на детето, не било само паника и страх. Абе не ми се говори, че ми се вдига адреналина до краен предел. Аман от близки и познати доктори дето се престарават. Много бил анемичен и затова не му изписали антибиотик, че много щяла да му се влоши анемията, а сега вече е на два антибиотика и локален и орален. #Cussing out Sick Много ме е яд, при все че когато ни изписваха и на другият ден пак го водих и сто пъти питах дали не трябва при този обилен гноен секрет и лека температура да се даде антибиотик.

Ами оплаках се.  Embarassed

В Гърция беше супер, но от работа и болести не ми остава време да кача снимки.


На Бобчо дано му се размине без последици пневмонията.

Светле, купимо някакви по евники, но ефектни чепици, сигурана съм че ще е много горд с новата му изява.

Бисерите на нашите сладурковци сега са най-сладки, защото хем са вече големи, хем още не могат да стоплят някои неща.

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
jen, много неприятна работа.... Пожелавам ви много бързо да се възстановите и най-вече да забравите за тези преживявания  Hug

Моят племенник ми махнаха третата сливица в Транспортна болница, след това не са му предписвали антибиотик, само антилергични капки.

Ицко се оправи много бързо, за мой най-голям късмет. Веднага щом започнах да му давам Ериус и спряха и гурлите, и сополите, температурата бързо премина. Междудругото всеки път след подстрижка ми се разболява  Thinking ей така за малко.

Evjeni, цилиндър не съм търсила, не че не съм се сетила, но като си представя издърването на фраг колко време ми отне  ooooh!
Пусни ми моля те на лични координатите на билкаря   bouquet
На моята сватба имах две шаферки, по-големи бяха, но това не им попречи да ми вдигат роклята по време на църковния брак  Grinning
Когато Ицко сложи фрага в магазина, определено се почувства шафер. Иначе до преди това отказваше да се идентифицира като такъв. Така че се надявам да не се изложим, че ще трябва да върви пред младоженците с една едра госпожица и да хвърлят маргаритки   Tired


# 50
  • Мнения: 7 106
Честит имен ден моя мила Еми !!!



Бъди все така жизнена, усмихната, щастлива и даряваща щастие! Дано всички добрини които правиш ти се връщат стрократно, а късметът винаги да върви с теб под ръка!
Обичам те много!!!

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
  Честит Имен Ден, Еми!

Много вълшебни моменти!

# 52
  • Мнения: 6 243
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, ЕМИ!!!

# 53
  • Мнения: 473
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ЕМИ!!!
  bouquet

# 54
  • Мнения: 1 341
Еми, да ти  е живо и здраво името и ти заедно с него  bouquet

# 55
  • Мнения: 3 379
Честит имен ден и от нас, Еми! Надяваме се да се оправиш от всички неприятности и да си свиркаш оттук нататък.

Гого също е болен. С висока Т е, от неделя, докторката дойде да го види в понеделник вечер и каза, че е вирус, дори мислеше, че е от онези с повръщане и разстройство (защото той повърна веднъж точно тя като беше), но май не е, тъй като беше единичен случай. Преслуша го, нямаше никакви индикации за нещо по дробовете. Само Т. Дано да мине само с това. Не му давам нищо освен ефералган като стигне 39.2-39.3 градуса и витамин С.

Надявам се всички болни дечица да се оправят бързо!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 210
Мили  мои приятелки! Днес ми беше кошмарен ден и стократно повече оценявам положителната ви енергия и ви благодаря!!! Наистина се опитвам да вярвам на жената в църквата, която днес привечер ми подари кръстче и ми каза, че Господ изпраща изпитания такива, каквито можем да понесем. В рядко труден момент от живота си съм и наистина се моля за всички нас, за дечицата, да сме живи и здрави. Защото всичко друго може да се оправи и е обратимо.
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА!!!

# 57
  • Мнения: 1 793
Еми, честит имен ден и от мен!
Пожелавам ти здраве преди всичко. Дано лошото отмине колкото се може по-бързо.

# 58
  • Мнения: 712
Мила ЕМИ,

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Да ти е живо и здраво името и да се оправяш по-бързо от неприятностите, които те връхлитат напоследък.   bouquet

Съжалявам, че днес се случи да пиша, но вчера започвах поне десетина пъти и всеки път влизаше клиент или  звънеше телефона. Безумен ден!

Относно Бобко - вече е по-добре, но се поти като слон. Чак лепне. Онзи ден майка ми го завела да го офъкат, че не се търпи положението вече и сега е като Ферди мравката.

Скоро ще ви пусна снимки да го видите каква е мушмула.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Eми, честит имен ден със закъснение, зло да те забрави ... и то за мнооого дълго. Здраве, бързо оправяне на ръката и да спрат тези безкрайни неприятности ти желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт