Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 май 2007, 16:32 ч.

гинеколог в Стара Загора

• 130 073
  • 378
  •   1
Отговори
# 375
За мен най-добрия гинеколог в Стара Загора е Д-р Ина Цонева. Противоречиви мнение били... Колко пъти ходихте на преглед при д-р Цонева, Ekcnpec, че имате такова мнение за нея?

# 376
Здравейте, аз съм с много опит с гинеколозите. И за докторите в Стара Загора мога да кажа добри думи само за доктор Иван Иванов - внимателен, спокоен, позитивен и родих нормално с негова помощ въпреки че бях на 39, бебе инвитро, и с препоръки от всички "светила" да раждам секцио.
И друго д-р Иванов не си изключва телефона и винаги връща обаждане на пропуснато позвъняване!!!
Водя се от принципа или добро или нищо.... та за другите гинеколози няма да пиша нищо!

Много вярно, д-р Иванов е уникален човек, изключителен специаялист, определено винаги е позитивен и усмихнат, а това за връщането на пропуснато позвъняване повярвайте така е!

Последна редакция: пт, 20 ное 2015, 00:29 от Венета Иванова_527933

# 377
  • Yambol, Yambol, Bulgaria
Най-добрия - Д-Р Стефан Бузалов ! Имам направена лапароскопия от него и ходя на редовни прегледи! Страхотен професионалист и преди всичко човек!     

Не съм съгласна! Преди няколко години ме извика в една частна болница, прибра едни жалки 350 лв и нищо не направи. ДЖИПИТО МИ ГО ТЪРСИ, ЗА ДА ГО ПОПИТА ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ , оказа се, че нищо подобно не се е случило. След няколко месеца страх и пазене отидох на гинеколог, се оказа, че миомата си е там и въпросният доктор нищо не е направил. Просто са прибрали едни пари...

# 378
  • У дома
Здравейте, доста старателно прочетох цялата тема, но малко се пообърках. Може би защото самата аз съм объркана Simple Smile. Споделете много Ви моля, актуални мнения за добър гинеколог в Ст. Загора, лично съм заинтересована, защото в Ямбол, свестен доктор в родилна зала не влиза ( мое мнение) и ми се налага да потърся другаде. Благодаря предварително!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт