гинеколог в Стара Загора

  • 194 076
  • 399
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Здравейте мамчета.И аз ходих в Ниа Мед при д-р Виолета Иванова много е мила ,но незнам нищо за нея като специалист,ако някой има информация нека сподели.Записах се там заради здравната каса ,но иначе смятам да ходя и при д-р Бузалов.Това ми е първа бременност и малко се притеснявам.

# 211
  • Мнения: 100
и аз съм ходила веднъж на преглед при виолета иванова,останах доволна,много внимателна лекарка.Също нямам впечатления от нея като специалист

# 212
  • Мнения: 766
А какво ви е мнението за д-р Тончо Качаров? В момента ходя при него по ЗК за следене на бременност. Май никъде нищо не видях за него.

# 213
  • Мнения: 117
А какво ви е мнението за д-р Тончо Качаров? В момента ходя при него по ЗК за следене на бременност. Май никъде нищо не видях за него.
Не му се доверявай напълно,търси и второ мнение.

# 214
  • Мнения: 4
predstoi mi da rajdam i do v 3 mesec sam.do sega bremennostta mi q vodi dr.coneva no me naso4ih kam dr.hristov niq med.kakvo 6te kajete ako nqkoi ima preki nabludeniq kam dvamata molq vi za pomo6t.

# 215
  • Мнения: 100
моето мнение е 4е на цонева не бих се довеила,но на христов да-изчакай мнението и на другите все пак,защо те препраща към христов?

# 216
  • Мнения: 4
dr.hristov  mi go prepora4a moq poznata lekarka i sega se dvuomq koi da izbera za tova tarsq i pomo6t ot vas.

# 217
  • Мнения: 9 481
Пиши на кирилица, за да става ясно-аз също разбрах от първия ти пост, че именно Цонева те е насочила към Христов...още повече, че и правилата на форума го изискват Wink

predstoi mi da rajdam i do v 3 mesec sam.do sega bremennostta mi q vodi dr.coneva no me naso4ih kam dr.hristov niq med.kakvo 6te kajete ako nqkoi ima preki nabludeniq kam dvamata molq vi za pomo6t.
Предстои ти раждаш до 3мес, или си в третия..нищо не разбирам Rolling Eyes

Относно избора на доктор-Христов Peace

# 218
  • Мнения: 249
 аз два пъти съм раждала при Д-р Христов и съм страшно доволна , също и от д-р Тодоров съм много доволна  Peace

# 219
  • Мнения: 21
Раждала съм при д-р Трифонов и при д-р Пл.Янев и съм страшно доволна и от двамата. Станах свидетел на раждане с "вкаран" доктор отвън в "Иван Рилски" и мнението ми е, че не е нужно да се харчите излишно, защото основно раждането го проведе акушерката на смяна която беше. Абсолютно всички се стараят сега при тази конкуренция .

# 220
  • Мнения: 4
извинете ме но сега навлизам в не6тата  Flutter благодаря ви за помощта.за сега 4увам само добри отзиви за др.христов  надявам се наистина да е така 

# 221
  • Мнения: 4
Аз бях при доктор Татяна Гидикова от Стара Загора.Тя ми беше наблюдаващ лекар и тя ме изражда в АГ-то в Стара Загора.Уж имах безпроблемна и лека бремонност,а след трудното раждане се оказа, че новороденият ми син е в много тежко състояние с мозъчен оток,висока ацедоза,температура.Мисля че това се дължи на нейната некомпетентност и непрофесионализъм.След което се опита да прехвърли вината на мен.Бебенцето ми се бори 19 дни и накрая ПОЧИНА.      Sad Не бих ви препоръчала да ходите при нея...

Последна редакция: ср, 02 дек 2009, 21:08 от denikras

# 222
  • Мнения: 249
denikras много съжалявам за това ,което си изживяла Cry

# 223
Здравейте,
бихте ли ме насочили към добър гинеколог от Стара Загора, работещ със ЗК.
Интересува ме и това да е стриктен по отношение на пускането на изследванията, т.к. съм с отрицателен ресус-фактор и втора бременност, а имам неприятен опит в това отношение по време на първата си бременност.

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Прочете ли темата? Ако си я прочела нямаше да задаваш този въпрос Mr. Green
Хайде сега отиди и от началото я прочети.
Приятно четене

Общи условия

Активация на акаунт