гинеколог в Стара Загора

  • 193 551
  • 399
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 122
и аз така за моите, споко
ама при Бузалов никога няма да отида, ако искам най-доброто за нероденото си дете
въпрос на личен избор  Simple Smile

# 271
  • Мнения: 838
според вас Иван Рилски добър избор ли е за раждане или по-добре е Ниамед - понеже в държавната АГ болница условията са под всякаква критика!

# 272
  • Мнения: 77
и аз така за моите, споко
ама при Бузалов никога няма да отида, ако искам най-доброто за нероденото си дете
въпрос на личен избор  Simple Smile

Ok!
Но защо мислиш така,аз нещо лошо за този лекар не прочетох, ако ти имаш някакви лични впечатления - сподели!
Ти кого би препоръчала,като минала вече по този път? На мен ми е първа бременност и наистина ми е мн.трудно да избера!

# 273
  • Мнения: 6 243
Мини, не се ядосвай. Остави хората да ходят на 5Д, а още по-добре на 6д ехограф. Вижда се в-сич-ко!!!

Вики, по-нагоре някой вече ти написа да прочетеш темата.

П.С. И аз няма да ида при Бузалов. Ни за нероденото си дете, ни за собствената си катерица.

# 274
  • Мнения: 901
Много се чудя мен на колко Д са ме гледали в много ранните 70те.
И как съм дощъкала до ден днешен при туй явно неглижиране?
И какво е искала майка ми за мен?

Също започвам да гледам на факта, че 17 годишната ми дъщеря невъзмутимо унищожава кекса ми още топъл, като на следствие от някакво медицинско чудо. Щото изобщо не знам на колко Д са я гледали през 1993 г. И едни терзания ме обхванаха - каква майка съм, аджеба, че не съм мислила за Д-тата? И какво ли съм искала за детето си?

# 275
  • Мнения: 2 122
Преди 18 години и малко въпросния доктор даваше дежурства в кабинета в колибката зад родилно, майка ми бременна в 9 месец 32 годишна жена, раждала последно преди 13 години, опити за бебето 6 години, а доктора със стажанти пред които заявява как на 2д ехографа се вижда, че бебето е с малформация на главичката
една седмица до следващата консултация майка ми се намира в адска криза, реве постоянно, обмисля какво ще пправят с бебето и как ще се справят с това, какви ли може да са последствията, обвинява се че в тази възраст е решила да има дете и когато отива на следваща консултация и пита след края й как стои въпроса с малформацията същия този доктор казва- АААА, така ли съм казал, няма такова нещо
е, аз след такава случка съм способна да убия такъв човек, но ти ходи на 4д няма проблем
въпросния плод с малформация на главичката учи  испански с френски в езиковата гимназия, печелила е конкурси и стипендии от испанското посолство и ходи на уроци по химия, защото догодина смята да кандидатства за лекар 

# 276
  • Мнения: 9 467
според вас Иван Рилски добър избор ли е за раждане или по-добре е Ниамед - понеже в държавната АГ болница условията са под всякаква критика!


Не гледайте само условията..те не са толкова важни Peace

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 11
Здравейте! Нова съм тук и се надявам да си помагаме взаимно.
Относно условията в АГ-и аз съм на мнение,че не е 5 звезден хотел,но по-важно е какво е отношението на персонала.
Скоро ми се налага да лежа в патологична бременност и честно казано беше поносимо.Всеки ден минаваха и миеха стаите, чешмите в стаите и бършеха праха от шкафчетата ни.Постоянно имаше топла вода, както в стаите, така и в банята. Във всяка стая има ТВ с кабеларка(за която трябва да си плащаш).Като цяло беше добре. Правя сравнение с отделението ПБ в Бургас, защото седмица преди това бях пък в него, което беше пълен АД. Не стига,че е мръсно, с мухъл по прозорците(иначе с нова дограма ooooh!) и гнусни бани,ами и акушерките бяха върха с наглостта си, Все ти се карат за какво ли не, все мрънкат и не им пука ако имаш нужда от тях, а самата завеждаща на отделението беше толкова компетентна,че ми идеше да я  #2gunfire Ден преди изписването ми, ми каза,че съм добре, че чува ритъм и вижда бебчо,но...така стигнах в Стара Загора за абразио,поради miss  #Cussing out... Нямам думи...
Сега пак съм бременна и ми предстои раждане през Март и много се замислям за АГ-то в СтЗ. Още не съм питала наблюдаващата ме гинеколожка,но има вероятност да съм секцио,заради минала операция (извършена пак в АГ-то през 2006). За лекар мисля да ме оперира Дянкова, от която ми прави абразиото ( #Crazy ) и съм страшно доволна.За анестезиолог се надявам да съм с Димова.Те двете май работят в екип.Много са готини и мили жени. Винаги когато са на смяна минаваха да ме видят как съм.
Имам време,но за сега това е моят избор.

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Само ще ви цитирам едно мнение от тази тема, писано преди три години и половина...


Цитат на: Ekcnpec
Едва ли може да се направи генерален извод... Ето този е най-добрият гинеколог... Всяка жена търси различни неща от гинеколога си и затова... Еднозначен отговор на въпроса няма... Има много добри гинеколози... Да не кажа, че почти всички са много добри... Зависи от претенциите на всяка жена и от стимула... Аз съм сигурен, че за всеки един от гореизброените ще се намерят достатъчно хора, които да са недоволни... Важното е да намериш баланса на твоите изисквания... Една обича да я държат за реката и да й говорят нежни думи... Друга търси професионалиста, който не обелва и дума докато те гледа тулума с ехограф... Та такива ми ти работи... Хващай един от препоръчаните за ушите и пробваш... Ако не ти хареса - следващия...
Успех с избора...!

И съм склонен да допълня... Съгласявам се напълно със sladka hapka и schreier за Д-тата... Mr. Green

# 279
  • Мнения: 0
Здравейте,аз съм изключително доволна от Д-р Стефан Бузалов!! Simple SmileПреди десет дни той помогна на моята малка Дариана да поеме първата глътка въздух. Тои следеше и почти цялата ми бременност- изключително внимателен,уравновесен и спокоен човек-за мен това е много важно,както и много добър специалист Simple Smile.Това е моят гинеколог!!! Simple Smile Simple Smile

# 280
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета включвам се в темата по малко неприятен повод, но искам да споделя с вас какво ми се случи и да ви дам съвет да внимавате ама наистина много при избора си на гинеколог. Преди 9 месеца имах спонтанен аборт и ми се наложи да направя кюретаж реших да отида да го направя в Ния Мед по съвет на моята гинеколожка, случи се на смяна д-р Христов и аз си казах чудесно той е завеждащ на АГ и е специалист и тогава наистина се чувствах в сигурни ръце, а и след аборта д-р Христов се постара да ме обеди ,че наистина съм попаднала в точните ръце и че още следващия месец мога да забременея пак е да ама прословутия доктор така ме е остъргал, че след 9 месеца аз още нямам цикъл и сега се разбра, че съм получила и много лоши сраствания (предната стена на матката ми е била залепена за задната стена ) които съм получила в следствие на лошия кюретаж. Просто нямам думи не знам изобщо защо се е случило, дали д-р Христов се мисли наистина за велик и не му пука за пациентите или просто е некадърник не знам, може наистина да е специалист когато няма проблем. Искам да ви посъветвам при който и голям специалист да сте имайте едно на ум питайте, разпитвайте и не се оставяйте на некадърници.

# 281
  • Мнения: 449
И ти се регистрира специално за да ни кажеш това? Благодарим ти  Peace

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Момичето е регистрирано 2009 г. Rolling Eyes

bio, съжалявам за това, което ти се е случило! Скорошно възстановяване!

# 283
  • Мнения: 0
Zdraveite na vsi4ki iskam da vi kaja ,az xodq pri ginekolog dr.Kalina Piperkova  namira se v treta poliklinika Sveti Ivan Rilski iskam nqkoi da mi kaje  ako e xodil pri neia dali  e dovolen  ot doktor piperkova

Пиши на кирлица!

Последна редакция: пн, 24 яну 2011, 19:42 от Хера

# 284
  • Мнения: 6 243
Аз не съм доволна. Веднъж ми е правила преглед, толкова грубост не знам от де се взе. Дотогава не знаех, че гинекологичния преглед може да е толкова болезнен и неприятен. Но щом така или иначе ходиш при нея, за какво са ти други мнения. Аз доволен пациент на тая г-жа не съм срещала.

Ако си се насочила към иван Рилски, иди при д-р пламен Янев.

Общи условия

Активация на акаунт