гинеколог в Стара Загора

  • 193 968
  • 399
  •   1
Отговори
# 120
Аз ходих при д-р Дянкова с втората бременност, пуска всички изследвания, влаг. секрет, цитонамазка и др. Гидикова ми ги беше спестила при първата бременност.
Не искам и да чуя за Ина Цонева имам неприятни спомени , а за уговорки за израждане не ги спазва!

# 121
За мен най-добрия гинеколог в Стара Загора е Д-р Ина Цонева. Противоречиви мнение били... Колко пъти ходихте на преглед при д-р Цонева, Ekcnpec, че имате такова мнение за нея?
През цялото време на бремеността и когато дойде време за израждане не дойде, по същото време и тя щеше да става майка за втори път.Много е несериозна.

# 122
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Моля ви, не превръщайте темата в ЗА и ПРОТИВ Цонева...
Чували сме го това много пъти...

# 123
  • Мнения: 353
Моля ви, не превръщайте темата в ЗА и ПРОТИВ Цонева...
Чували сме го това много пъти...
PeaceМного Ви моля! Praynig

# 124
Доктор Стефан Бузалов е най-добрият! newsm10 smile3501 Не работи със здравната каса, но и без нея си има предостатъчно пациенти, то май само некадърници се занимават със касата от немай какво newsm12

# 125
  • Мнения: 6 243
Айде без такива обобщения. Кажи просто - довона съм от Бузалов, това е моят лекар. И стига толкова.

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Не работи със здравната каса, но и без нея си има предостатъчно пациенти, то май само некадърници се занимават със касата от немай какво newsm12
Дрън, дрън, че пляс....

# 127
Христос Воскресе!Честит Празник,уважаеми Дами!Желая Ви безпроблемно бременеене и леко раждане!
Д-р Трифонов д.м.

# 128
Не работи със здравната каса, но и без нея си има предостатъчно пациенти, то май само некадърници се занимават със касата от немай какво newsm12
Дрън, дрън, че пляс....


Ами не е дрън, дрън, че пляс. Отвори един старозагорски вестник и виж кои гинеколози работят със здравната каса, хвани единия, та зарежи другия. Например д-р Маринова от Здраве-М - това се казва търговец! Не ми се иска да си спомням за посещенията си при нея.

# 129
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
ПеТьоФи, много моля, без генерални обобщения...
Както съм написал в ето ТОЗИ ПОСТИНГ в началото на темата...
Универсален гинеколог няма...
Както за теб Бузалов е много добър специалист, аз веднага мога да помоля три мои познати майки да напишат отрицателното си мнение за него... Но не това е важното...
По-важното е, че...
Тази тема не е създадена за да се превръща в арена на клакьори за този или онзи лекар... Тази тема е за да се споделя опит, бил той положителен или отрицателен, да се споделя лично мнение, без излишно генерализиране и вадене на погрешни заключения...
Много моля, опитай се да вникнеш в основната идея...




П.С. Апропо, изказването ти за "то май само некадърници се занимават със касата от немай какво", ще го подмина без коментар... За да не навлизаме в излишни полемики...

# 130
ПеТьоФи, много моля, без генерални обобщения...
Както съм написал в ето ТОЗИ ПОСТИНГ в началото на темата...
Универсален гинеколог няма...
Както за теб Бузалов е много добър специалист, аз веднага мога да помоля три мои познати майки да напишат отрицателното си мнение за него... Но не това е важното...
По-важното е, че...
Тази тема не е създадена за да се превръща в арена на клакьори за този или онзи лекар... Тази тема е за да се споделя опит, бил той положителен или отрицателен, да се споделя лично мнение, без излишно генерализиране и вадене на погрешни заключения...
Много моля, опитай се да вникнеш в основната идея...




П.С. Апропо, изказването ти за "то май само некадърници се занимават със касата от немай какво", ще го подмина без коментар... За да не навлизаме в излишни полемики...


Извинете, ако някой се е почувствал лично засегнат от думите ми. Все пак не се отказвам от тях.

# 131
  • Мнения: 4
Аз също съм за Бузалов.

# 132
Искам дете прекалено много.След като ми се случи това прекрасно нещо, последваха и проблемите.Отидох на лекар при "най-добрия"в Стара Загора -д-р Христов.Знае се,че той работи в Ниамед.На всеки преглед си плащах,но се питам защо ли?Отидох при него първия път,но нито ме заведе на картон,нито ме измери.Тогава бях в 8 седмица.Два дни покъсано прокървих и му се обадих,а той спокоен ми каза да изчакам.Изчах,кървенето с е увеличи.
Отидох на преглед,като той без да ме прегледа(т.е. само ме пипа по корема),което не нормален гинекологичен преглед, ме успокои че карам цветна бременност.На следващия ден имах изпит в София и едвам издържах края му.Със  силни болки и много мъки отидох до Шейново.Там ми казаха, че съм загубила бебето преди седмица,т.е.още първият път когато звънвах на ХРИСТОВ.Направиха ми кюртаж.А само предния ден бях при него.(Можело да не му се правело кюртаж).За мен той вече знае че се доказал и хората му вярват,но точно такива с добра слава не обръщат достатъчно внимание,защото си мислят че няма какво повече да доказват.И след като той работи само частно и хората си плащат,нека поне заради това да се отнася отговорно.

# 133
  • Мнения: 43
Искам да попитам има ли мами който са посещавали кабинета на д-р Тодоров и позна ли ви той пола на 3Д ехографа?

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Д-р Тодоров позна не само пола, но и кг на бебето бяха точно колкото каза.

Общи условия

Активация на акаунт