Скритата агресия у мъжете

  • 4 354
  • 12
  •   1
Отговори
Интересно ми е дали я има у всички мъже. Аз я откривам при повечето в сексуално отношение. Когато им покажа, че могат да доминират, харесва им лекото садо. Обаче темата ми е провокирана от друга една подобна тема тук за побоя над жените.  Срещнах се с тази скрита мъжка агресия у един мъж и не мога да си я обясня. ИНаче интелигентен млад човек, честен и открит. ОТ друга страна със странно отношение към жените (приема ги повече като сексуални обекти). Веднъж в открит разговорза фантазиите ми разкри, че когато е силно възбуден му идва да удря жената. Но не си го позволява, просто има задръжки. Тогава се замислих, дали в повечето мъже я има тази агресия, подтисната от възпитание и разни други фактори?? И дали определени ситуации не са в състояние да я отключат? При вас как е???

# 1
Я, вземи си смени приятелското и любовническо обкръжение.

# 2
  • Мнения: 1 425
Няма такава агресия във всички мъже. Но в някои има наистина и скрита и явна. Работата е там че на някои жени тази агресия им харесва докато е насочена към околните. И наистина се заобикалят с такива мъже като приятели и любовници. А когато (съвсем очаквано) агресията се насочи към тях - почват да се чудят какво става. Ако не си падаш мазохистка - става лошо.

# 3
  • Мнения: 1 761
Ако не си падаш да те пляскат по дупето преди и след секс-обирай си крушите докато е време.

# 4
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Пази боже!
Добре че не съм срещала такива мъже.
Най-агресивното което прави моя е да ме захапе в момент на силна страст,и дори това е доста неприятно.
Представям си какво би било някой да те удари.Върви прави после секс.
Но хора всякакви.Щом има жени да допускат такова отношение значи ще има и мъже за тях.

# 5
  • София
  • Мнения: 392
имам странни наблюдения над един колега-когато някоя жена му е противна или го дразни й се заканва сексуално,т.е.сексът се явява нещо като наказание или израз на агресията му newsm78 според мен еротичните закани трябва да са към харесвана жена Heart Eyes

# 6
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
т.е.сексът се явява нещо като наказание

Вярвай ми ако никак не го бива в кревата наистина ще си е цяло наказание Joy

# 7
  • Мнения: X
Някъде из форума имаше тема именно за "агресията" по време на секс. Ами приемете, че не всички са като вас - лежащи в леглото и стенещи от удоволствие когато получите (или дадете) целувка по вратлето... Лично за мен секса е секс когато е див и естествен, когато идва от вътре и това не ме прави агресивен, а съпругата ми автоматично в жертва. А това за външноста направо ме разби - интелигентинте на вид немат право да са груби в леглото... Добре, че не съм в тази категория  Grinning

# 8
интелигентинте на вид немат право да са груби в леглото... Добре, че не съм в тази категория  Grinning
Не съм казала такова нещо Naughty

Интересно защо повечето от вас приеха нещата толкова зле, все едно съм жертва на побой Shocked На мен всъщност тази агресия ми харесва. В определени рамки. Но има случаи, ако много се размисля и да ме плаши и да си задавам въпроси, докъде ли може да се разпростре. Затова пуснах и темата. Всеки човек има агресия в себе си. Описанието за интелигентността и възпитанието го направих, защото това са нещата, които са в състояние да овладеят агресията вътре в нас. Като че ли не мога да го обясня добре, защото не получавам адекватни отговори

# 9
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
секса е секс когато е див и естествен
Извинете ,но дивият и естествен секс всички го обичаме. Wink
В случая ставаше въпрос за груб секс .
Сякаш има известна разлика между забързано лудешко клатене в момент на страст,
неволно причинена от силно стисване с ръка синина тук там,
и съзнателно нанесени удари по време на секс .

На мен всъщност тази агресия ми харесва. В определени рамки. Но има случаи, ако много се размисля и да ме плаши и да си задавам въпроси, докъде ли може да се разпростре.

Остави се да те шамарят и ще получиш адекватен отговор.

# 10
  • Мнения: 23
Нормално е понякога животинското да се събуди в мъжа. Животни сме все пак  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 423
Ако човекът ти е постоянно надървен,
може да се страхуваш, щото все ще му
иде да те млати. Обаче ако има и малко
по-спокойни периоди, не е агресия. Не
те разбирам май. Но ако нещо не те кефи
или се страхуваш, бягай овреме. Късмет!

# 12
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Извинявай, но щом си имаш "адекватен отговор", защо питаш.
Ние всичките не ти четем мислите, нито пък предполагаме кой е адекватният отговор, за да ти го сервираме само него.



Общи условия

Активация на акаунт