Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 534
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
Оф нямаше срещичка.Аз днес нещо имах сутринта ангажимент към една майка да й гледам детето и нещо май не смогнах. Mr. Green
Ако искате може да го направим наистина утре или в сряда. Peace
Айде казвайте и другите мами.Нека се съберем повече. Peace

# 16
  • Мнения: 4 970
За съжяление аз бях на работа извънредно и не можах да дойда. Но , за щастие не съм изпуснала нищо Laughing.Ако искате наистина утре сутринта да се видим, но по-рани4ко, 4е в 11 ве4е е доста горещо Rolling Eyes.

# 17
  • Мнения: 791
А какво ще кажете за четвъртък, но да е към 10ч, защото направо ще кипнем  Rolling Eyes  Аз утре съм ангажирана и няма да смогна...  Crazy

# 18
  • Мнения: 4 970
А какво ще кажете за четвъртък, но да е към 10ч, защото направо ще кипнем  Rolling Eyes  Аз утре съм ангажирана и няма да смогна...  Crazy
Аз съм ЗА PeaceДА кажат и другите

# 19
  • Мнения: 1 321
Ами аз ще нахраня малкия понеже той яде някъде към 9.30-10.00 и ще дойда.Обещавам стига да се съберем разбира се. Mr. Green

# 20
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Хайде да ви е честито на печелившите
http://www.toplofikaciasofia.bg/news/index.html  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 4 970
Ще има ли среща все пак  newsm78

# 22
  • Мнения: 1 321
Ами аз викам вече да вземем да се съберем  Mr. Green.Айде и другите мамчета включете се бе хораааа. Wink

# 23
  • Мнения: 4 970
Ами, да се вклю4ат де  Grinning.АМа сигурно сега отхъгват от жегите  с бира в ръка, след като домо4адието е заспало Wink Сутринта ще проверя дали има някаква уговорка( макар 4е се съмнявам Rolling Eyes), и след 9ч ще си излезем с Дари ,както обикновено. Съжалявам , но не мога да мъкна малката по жегите 20км, за да дойда до ОК за среща,която не е сигурна и може и да не се състои Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 791
Аз отивам, пък който смогне да заповяда  Grinning  Ще съм с два броя дечурлига и най-вероятно една приятелка комшийка също с бебе  Heart Eyes  , ако тя се навие в жегата.
СРЕЩАТА Е:  ЧЕТВЪРТЪК, 10 часа, кафе-сладкарница "ДАЙСКИ"   Mr. Green
Аз не знам как ще ви позная, така че разчитам на вас да ми кажете  Crazy  И двете моми са ми русички и съм с червена лятна количка.
Чакам ви!!!

# 25
  • Мнения: 1 321
Ок аз ще дойда като се нахраним.Ние сме със зелена количка но ще гледам аз да се ориентирам за вас. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 321
Ribkata бяхте ли там на Дайски понеже аз май сама си пих кафето.. Embarassed ooooh!
Изобщо не ви видях и ми беше адски скунфузено.Имаше доста вятър и предположих че сте си тръгнали по-рано понеже аз бях там към 10.25.
Карай другия път.Ако искате може да остане пак за утре.
Velmar aйде ако можеш ела и ти Peace

# 27
  • Мнения: 4 970
Аз не успях да дойда, за съжаление Sad.Дари  цяла нощ  проплакваше заради зъбите, и тая сутирн се успа..За утре мога да дойа.Ще ходя на зъболекар към 9, така 4е , после може да дойда до ОК Peace

# 28
  • Мнения: 791
Мира, май сме се видяли, но аз не съм ти прочела постинга от вчера  Blush  Ако си била със съпруга си и зелена количка, значи съм те видяла. Аз поседях на кафето, но вятъра беше ужас и обиколихме магазинчетата, като минах пак покрай Дайски само ти беше там /ако си била ти, де/ с мъжо и дечко  Grinning   
А пък аз бях ентусиаст заедно с моята приятелка, защото си бяхме облекли полички, които се вдигаха постоянно от вятъра  Mr. Green  и мъжете около нас само ни дебнеха  ooooh!
Чао, че мрънкаме!

# 29
  • Мнения: 1 321
Мира, май сме се видяли, но аз не съм ти прочела постинга от вчера  Blush  Ако си била със съпруга си и зелена количка, значи съм те видяла. Аз поседях на кафето, но вятъра беше ужас и обиколихме магазинчетата, като минах пак покрай Дайски само ти беше там /ако си била ти, де/ с мъжо и дечко  Grinning  
А пък аз бях ентусиаст заедно с моята приятелка, защото си бяхме облекли полички, които се вдигаха постоянно от вятъра  Mr. Green  и мъжете около нас само ни дебнеха  ooooh!
Чао, че мрънкаме!
Ами не не бях аз  Mr. Green.Видях я аз майката със зелена количка и мъжа си но не не бях това аз.За щастие съм по-слабичка. SickАми карай утре аз към 10.30 ще съм там.Само да ви напомня че съм със зелена количка Галакси на бертони комбинирана.
Velmar как изглеждаш че там има доста мами днес направо ми се зави свят да се оглеждам? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт