Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 538
  • 266
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 791
Хехее, голям майтап  Mr. Green , Мира! Докато се познаем, май ще вдигаме банкет!!!  Laughing

# 31
  • Мнения: 4 970
Мира, аз ти имам телефона, така 4е ще ти звънна Peace.РИбката се надявам да я познаем по русите госпожи4ки Flutter.Аз изглеждам...ами , не знма как да се опиша Thinking.Дария ще познаете Grinning.коли4ката ни е Джордани Вай-керемидения цвят с тъмно синьо 4адър4е.Абе- много натоварени ходим, и много вдигаме шум. Не може да ни пропуснете hahaha
Хайде, дано наистина се видим най-сетне, 4е то нашата среща стана прословута ooooh!.След зъболекаря ще тръгна веднага натам, така 4е, с то4ен 4ас не мога да се ангажирам

# 32
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Искам и аз с вас на срещаааааа  Sad Ама още съм в Студентски град, а сега ми е трудно търкалянето. Дано устискам и другата седмица 2в1, когато очаквам вече да сме се преместили в ОК. Тогава ако има среща съм на линия.

# 33
  • Мнения: 365
За срещи говорите, чувам. Аз отдавна не съм влизала в темата. Иначе всяка сутрин от 9:00 - 10:30 си пия кафето на "Дайски" с моята малка бандитка. Хайде да се уговорим и да се видим!

# 34
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Triniti, как е сладураната? От какво беше Т?

# 35
  • Мнения: 418
Здравейте,мами от овча купел! И аз съм от там,но сега живея в зона б-5.Та въпроса ми е къде ходите през деня на разходки,защото като дойда там със сина ми и се чудя къде да се скрия на сянка?И имам още един въпрос.Понеже ще ходим с мъжо но море и оставям Калоян на баба му в ОК 1 реших да попитам,ако има някоя майка на която няма да и трябват купони за детска кухня от 15-24 юли дали може да ми ги отстъпи срещу заплащане.Ще и бъда много благодарна.

# 36
  • Мнения: 418
Побутвам малко поста си.

# 37
  • Мнения: 644
 Heart Eyes

Последна редакция: ср, 18 юли 2007, 18:12 от sneji20

# 38
  • Мнения: 115
Здравейте мами от Овча купел!!
Току-що попаднах на вашата тема и ме е яд, че ме съм я видяла по-рано.
Тъкмо вчера си мислех да пусна една питанка къде има детски площадки в Овча купел 1, защото ние отскоро (май месец) живеем в квартала и още не съм го опознала добре (още повече, че през седмицата ходя на работа и излизаме с госпожицата само събота и неделя).
Ще ми е приятно ако мога да се включа при следващата ви среща  Grinning
Днес ще се пробвам да изчета тази и предишната ви тема и може би ще намеря отговори на някои въпроси, които ме вълнуват, както се надявам да ви опозная задочно  Hug
Доскоро

# 39
  • Мнения: 1 321
Здравейте мамчета  Hug
Добре дошли на новите мами.Честно казано tossy няма площадки кой знае колко в Овча Купел 1.Има един детски център Патиланци май беше където малките мишоци да могат да си играят.Но никакви паркове и т.н #Cussing out
Иначе ние сме добре.Всеки ден излизам от 10.00 до към 11.30 и после в 18.30-20.00.
Така и не можахме да се видим с повечето само с Velmar.
A толкова много ми се искаше да се запознаем.
Рибката ако излизате и ходите сутрин все още на Дайския пиши кога сте там за да дойда и аз и най-сетне да се запознаем.
Айде да се включат и другите майчета от Овча Купел за още една срещичка. Laughing
Оф то май аз съм от най-навитите и нещо никой не ми се връзва на офертите..... Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 672
Тъкмо си мислех к'во стана с мамите от Овча купел, няма ли да има срещичка? newsm78

mira sm , аз също се разхождам горе долу в тези часове. Аз живеч в ОК2 до Доверие. Ако искаш да се срещнем някой път. То май само утре ми остана, тъй като заминавам за 3-4 седмици с бебка при майка ми и баща ми в Кюстендил. Ако си съгласна за утре, пиши. Ако пък не стане - края на август ще мога да се включа. Grinning

# 41
  • Мнения: 4 970
[Оф то май аз съм от най-навитите и нещо никой не ми се връзва на офертите..... Mr. Green
Връзвам ти се веднага Laughing Аз тези дни ходя всеки ден до ОК, 4е наблюдавам какво се майстори Crazy, но съм ти загубила телефона Embarassed и не мога да ти се обадя.Ако искаш следобед може да се видим .ПИши ми Peace( Това важи и за други желаещи Wink)Най-вероятно след 17ч ще съм там

# 42
  • Мнения: 115
аз бих могла да се включа след 18.30 или събота и неделя.
само ще трябва да ме ориентирате за мястото ако е различно от района на Търговския център, защото други места не познавам. Ходила съм май най-далече до детския център Мак Дак.

# 43
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Здравейте!
Ние вече сме в Овча купел, но бебата е много малка още за разходки и срещи. Ще я изведа тези дни за малко. Надявам се скоро да се запозная с вас  Grinning

# 44
  • Мнения: 115
Честито дъщеричка на Томасе!! Да бъде здрава и много да ви радва!

Общи условия

Активация на акаунт