Отговори
# 30
  • Мнения: 1 416
ДОБРО УТРО ЧЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИЧКА ЗА РАЗЛИКА ОТ ВРЕМЕТО МОЕТО НАСТРОЕНИЕ Е  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny ОТ ДНЕС СЪМ НА ЯПОНСКАТА И МИ СЕ ИСКА В НЕДЕЛЯ ДА СЕ ПОХВАЛЯ С ПОНЕ -2.5 КГ goodscale goodscale goodscale goodscale goodscale ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МНОГО КГ МИНУС И ВЪПРЕКИ ЧЕ ВАЛИ   umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella  umbrella СЛЪНЧЕВО НАСТРОЕНИЕ В СЪРЦАТА И ДУШАТА ХАИДЕ ПО ЕДНО КАФЕ ЧЕ ОТ  1dishes 1dishes 1dishes 1dishes 1dishes 1dishes 1dishes newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 НЯМАХ ВРЕМЕ ДА ПИЯ  kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2 kaffeetrmker_2

# 31
  • Мнения: 3 336
Abigail, какво реши за водната аеробика? В коя част на София си? Ще се радвам да си правим компания Party

Аз да ви кажа, че от една седмица не съм тренирала, а както изглежда и тази няма да тренирам, освен да си направя едно кардио днес и едно утре вкъщи, че в сряда отпрашвам за Варна д окра яна седмицата и там няма да има тренировки, а само яко манджаре Tired

Иначе имам да се похваля, ама под сурдинка, че съм свалила едни 600 грама за последните 2 дни, понеже опитвам някакъв  вариант на кисело - млечната, плюс от вчера Липозана на Поци, дано има ефект Mr. Green Много съм доволна, че след 3 седмици застой най-накрая тръгнах надолу с килцата. Нагъвам яко активия с мюсли и отслабвам, хем ям сладко #Crazy Ям и малко месце и салатка вечер.

Май че Сметана беше дала една диетка в предната тема/за което й благодаря/, горе-долу по нея карам Peace

# 32
  • Мнения: 6 898
Моля момичетата, които ще хапват житце тази седмица да ми кажат за количеството, защото от темата за житото не се ориентирах много. Благодаря:)
По 1 чаена чаша три пъти на ден, аз така разбрах. Но аз сварих половин килограм жито и мисля да си го изям всичкото за трите дена, по колкото се падне.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 675
Привет от мен,момичета  Hug
Връщам се отново при вас и то с подвита опашка Embarassed Embarassed Embarassed
Виждам че не сте ме махнали от табличката ,ама аз сама си се "отписах"- нали видях положителните резултати и...дай да си се освинвам аз как си знам Embarassed Embarassed Embarassed
То не беше плюскане,то не бяха вафлички,соленки ,бутерки,алкохол,газирано,кръчми....направо ми идва да се метна от 6-я етаж.Дори с крема на Дева не се мажа редовно- през ден-два като се сетя
И знаете ли какъв е резулната-ТРАГИЧЕН!!!!
53кг. +1кг
98см.- ханш +2см   Cry Cry Cry
74см.- талия +1см   Cry Cry Cry
79см-бюст
57см- бедро +1см   Cry Cry Cry
Ще ме приемете ли отново при вас?- толкова ме е срам от мен,че Embarassed Embarassed Embarassed
Мисля отново да съм на шоколад,чай с мед и мазане с Дева- розовия+ гимнастика за ханш и дупе
ама може ли да ме светнете за това с житото и меда newsm78
 Hug Hug Hug

# 34
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Записвам се в темата,е крайно време беше EmbarassedМалко по-късно ще дам мерките като се измеря badscale smile3556От днес съм на диетата на Рене,дано имам успех,че вече ми писна да си гледам дрехите и нищо да не ми става Sick

# 35
  • Мнения: 1 254
добро утро момичета. мерси за кафенцето ангелина Simple Smile
аз съм 300 гр нагоре-как и кога стана това не можах да разбера  Banghead хубавото е, че мерките ми са мръднали надолу  smile3533 парадокс, верно ама факт.
и още нещо много интересно мерих си сега на кантарчето вода, мазнинки и т.н. абе момичета защо сборът на процентите надхвърля 100?! вода: 49.9%; мазнини-31.6%, мускули-34.9% странна работа.
смятам да почвам пак усърдно гмнастиката. вчера мъжът ми надникна във форума и нали под аватара ми пише че следвам ограничителен режим и правя гимнастика.. и той знаете ли кво вика: "абе ти що ги лъжеш хората, никаква гимнастика не правиш"  smile3512.. лошото е че е прав. май напоследък повечко чета за отслабване и нищо друго не правя. ноо край!  smile3513 отивам да си правя най-усърдно упражненията  smile3508

далал, ,миличка много ми е интересна твоята линийка-смяташ сборно 100 километра ли да пробягаш? не можах да се ориентирам?
mishlentze много е кофти времето тук бе душа, от софия май към Варна се насочи. ако можеш изчакай да се покаже слънчо. браво за свалените килца.
vnd, добре дошла отново!  welcome обаче това за шоколада не ми се вижда добре-по-добре да минеш на плодове или салати Simple Smile
valeria81  welcome кажи ни малко повече за настоящите килограми и мерки, целта ти и какъв режим ще спазваш
мами 73 стискам ти палци душа. аз малко ви излъгах миналата седмица, но наистина исках да сваля 2 килограма а се разминах само с един.. вече се стягам обещяавам.
има и още нещо дето ме мотивира- според тефтерчето ми в неделя ще отчитам резултати от първите 10 седмици и ми се ще да се похваля. стискайте палци  newsm17

# 36
  • Мнения: 936
Здравейте и в новата прекрасна темичка!
Нещо се колебая между 61 - 62 кг, но е повече към 61. Кантарът ми е механичен и не показва грамове.
Този инструктор , който гледах по ТВ , каза че ако за 2-3 дена свалим 5 кг, означава че сме свалили около 2 кг течности, 1 кг мускулна маса и 1-2 кг мазнини. Той наблегна колко НЕздравословно е такова бързо отслабване.
Да ви кажа, от няколко дни се чувствам слаба и лека! Прекрасно е!

# 37
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета  Hug

внд чудех се къде зачезна, виж какво става като ни изоставяш  Wink

Далал
и аз се чудех за линийката ти  newsm78

Аз съм - 100/200 гр. някаквао смехотворно и нереално, но карай да върви  bowuu

За сега ви оставям чакат ме задачи, а после учене  Mr. Green Пак ще зачезна за няколко дена  Cry

Лек ден от мен   bouquet

# 38
  • София
  • Мнения: 365
mishlentze, аз съм в Люлин, та ми е малко далечко... но след като казваш, че е приятно и има ефект ще се прежаля да сменя по 3 транспорта дотам Party

# 39
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ето о моите мерки  Embarassed  #Crazy  Shocked
талия-96
ханш-102
бюст-92
бедро-68
кг в момента-81

Така,целта ми е 65кг,на които се чуствам перфектно WinkОт днес както писах съм на месо и зеленчуци и нищо друго,може и яйца  chef Ами това е,не ми се смейте на мерките Blush Embarassed

# 40
  • София
  • Мнения: 3 675
MissCaprice - точно с шоколадова диетка и чайче при мен имаше ефект.Аз не пуша и ако не ям нещо сладко -направо озверявам и тежко им на всички около мен Crazy.Шоколада ме успокояма и засища и затова преди време се спрях на него.Случвало ми се е дори да не изям един шоколад на ден- остама мъничко.Ама как ми се яде солено след два -три дни...Затова и по една салатка вечер си позволявам.Някой правеше така и аз си го "откраднах" Twisted Evil
Миранди- ами то като видях напредък и се юрнах да ям- ама ще ми е за урок Confused
Днес още не съм яла- мисля да устискам до 12ч,че да ми свикне шкембето да не закусва- че е това правех,а уж не закусвах Embarassed

# 41
  • Мнения: 248
Здравейте и от мен. Една седмица не съм била на работа и не съм писала. С кг съм се оляла, защото от три дни не спира да ме боли глава - непрекъснато. Пия лекарства и съответно ям. Днес ще ходя на лекър, защото вече не издържам.
Не съм се мерила - стремя се да ям по малко, и то разрешени неща - салати, плодове, месо, но вчера вечерта не издържах на пресните пържени картофки, които направих за детето и за мъжа.
Успех на всички и много минуси тая седмица

# 42
  • Мнения: 794
Моля момичетата, които ще хапват житце тази седмица да ми кажат за количеството, защото от темата за житото не се ориентирах много. Благодаря:)
По 1 чаена чаша три пъти на ден, аз така разбрах. Но аз сварих половин килограм жито и мисля да си го изям всичкото за трите дена, по колкото се падне.

Да, по една кафяна чаша, от големите, като се подслажда с 1 ч. л. мед. Аз добавям и малко орехи. Може да се пият кафе, чай, сокове и прясно мляко.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравейте момичета! Hug
Много хубава темичка!
Пожелавам на всички ни нови минуси!  bouquet

Аз искам да посмъкна още от обиколката на ханша, ама да видим колко ще успея. Мъжо ми се кара да не отслабвам повече. Ще продължавам да ви досаждам с две думи  Wink.

Усешна седмица!  bouquet
Моля момичетата, които ще хапват житце тази седмица да ми кажат за количеството, защото от темата за житото не се ориентирах много. Благодаря:)
По 1 чаена чаша три пъти на ден, аз така разбрах. Но аз сварих половин килограм жито и мисля да си го изям всичкото за трите дена, по колкото се падне.

Да, по една кафяна чаша, от големите, като се подслажда с 1 ч. л. мед. Аз добавям и малко орехи. Може да се пият кафе, чай, сокове и прясно мляко.
Тази диета много хубаво звучи  Crazy.

# 44
  • Мнения: 1 416
МОМИЧЕТА АЗ ДА ПИТАМ НЕЩО АКО НЯКОИ Е ЗАПОЗНАМ ПОНЕЖЕ СЪМ ЧЕЛА ЧЕ САЛАТА ОТ КЪЛНОВЕ Е МНОГО ПОЛЕЗНА  ТА ДА ПИТАМ КЪЛНОВЕ ОТ ВСИЧКО ЛИ МОЖЕ ЛИ ОТ ЛЕЩА ИЛИ БОБ НАПРИМЕР АМА ХИЧ НЕ СЪМ В ЧАС САМО ЗНАМ ЧЕ Е МНОГО ЗДРАВОСЛОВНО ТА СИ МИСЛЕХ В ЯПОНСКАТА ДИЕТА НА МЕСТОТО СЪС САЛАТКА ДА Е ОТ КЪЛНОВЕ МОЛЯ ЗА ПОМОЩ КОЙТО Е НА ЯСНО Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт