Направиха платен сайта www.bukvite.com

  • 1 582
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 212
Така е, но ако някой го кефи толкова, че иска да му помогне (на сайта имам предвид) с пари, нека да го направи... но такива акции "за да ни има" - не, мерси за мен.

# 16
  • Мнения: 985
Не съм убедена, че е редно да се подпомагат по този начин, а и буквите е един от сайтовете посветени на графоманите, за мен винаги ще си остане такъв... сбирщайн.

"Шест години дейност, 2600 автора, близо 50 000 произведения, средно 2000 посетителя дневно, прочитащи 15-18 000 произведения. "

Сред това множество, няма начин човек да се размине с графоманията, но пък тук открих стиховете на Пинче (някой ги беше пуснал наскоро във форума), попадала съм на истински находки, в различни жанрове- все неща, които най-вероятно никога няма да видят бял свят. За тези мънички открития намеквам и ще ме е яд за тях.

# 17
Лидис съчувствам ти искрено.
Буквите са големи мръсници, в самото създаване на глупавия им сайт има измама  и то не малка. Спрях да се занимавам отдавна с тях. И аз имам публикувани неща там, но не ми пука... Това са абсолютни мошеници!

Четях честичко във форума на сайта, та ми е известно това-онова. Затова и пускам темата, защото Иванушка и компания показаха колко им пука за бг литературата.  Money Money Money Там имаше наистина добри неща за четене (не визирам моите- те са достатъчно малко и достатъчно недоброкачествени, за да махна с ръка). Какво да се прави   33uu- ще ставаме Щъркели или Хули-тери.

Публикуването в Буквите не е платено и доколкото зависи от нас няма да бъде платено.
Сайтът стоя затворен няколко дни, не за да събираме пари, а точно поради обратното.
Нещата ви бяха "пленени" не от нас, а от хостинга... Сиренето е с пари както се казва, а и няколкото акции преди време в този форум показаха много добре проблема.
На администраторите на този форум, много добре им е познато, че нещата са безплатни само за потребителите.

На началната страница на сайта изрично пишеше "За дарения".
Другото не ни се коментира - шест години работа показаха колко ни "пука" за българската литература.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 06:30 от bukvite

Общи условия

Активация на акаунт