Хайде на абитуриентските балове, молим!

  • 2 321
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447

уф...сигурна бях... ама един път не погледнах...е, нищо  smile3502

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 163
Немога да разкажа още нищо, понеже моя предстои  Flutter  Crazy
Като мине утре ще се включа....Дано си изкарам хубаво!
Аз още не съм се притеснила за утре,но мама...вече се е шашнала много покрай приготовленията...

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Пипи, я "метни" едно очо тук  Wink
Яки снимко-спомени има Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188040.msg3871703#msg3871703

# 18
  • София
  • Мнения: 3 150
Ето малко снимки и от мен. Пресни, топли, парят!!!
Невероятни емоции, незабравимо изживяване........искам поне още 100 бала!!!

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135876&view=1&photo=1

паролата е 21052007

# 19
  • Мнения: 799
Днес, гледайки абитуриентите по улиците, и както всяка година по това време, ми стана едно хем хубаво, хем тъжно.
Хубаво, мислейки си за най-безгрижното лято, което ги очаква - няма училище, няма ангажименти, очакване на нещо ново (след приключване кандидатстудентските драми), мама и тате все още се грижат за всичко, животът е песен. Тъжното Лиска го е казала - дупе да им е яко.
Успех, усмивки и много щастие, деца!!!

# 20
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ей че хубави снимки сте ми пуснали, направо ми радвате очото!Чудна носталгична темичка, явно не съм се включила заради черно- белите снимки от моят бал...  Joy Joy Joy

sadeyes , давай отзиви, сигурна съм, че си имала незабравимо преживяване!!! Чакаме снимки с нетърпение!
Моята първокласничка днес се дипломира с награда за отличен успех, малко в повече ми идват емоциите, но да съм жива и здрава, че още две абитуриентки ме чакат след някоя и друга десетка Wink година....
Днес се наманикюрих с убийствен лак, утре е големият ден, стискайте ми палци да издържа на сълзите и радостите.


# 21
  • София
  • Мнения: 3 150
Ей че хубави снимки сте ми пуснали, направо ми радвате очото!Чудна носталгична темичка, явно не съм се включила заради черно- белите снимки от моят бал...  Joy Joy Joy

sadeyes , давай отзиви, сигурна съм, че си имала незабравимо преживяване!!! Чакаме снимки с нетърпение!
Моята първокласничка днес се дипломира с награда за отличен успех, малко в повече ми идват емоциите, но да съм жива и здрава, че още две абитуриентки ме чакат след някоя и друга десетка Wink година....
Днес се наманикюрих с убийствен лак, утре е големият ден, стискайте ми палци да издържа на сълзите и радостите.




Много приятни емоции ви пожелавам, също така стискам палци всичко да мине добре и после да цъкаме каква ви е хубава абитуриентката!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И моята сестричка има бал днес Grinning
Много е готина и целият празник мина чудесно (и много по-спокойно от моя бал), бабите ми ревнаха по едно време - едната, когато я видя и не можа да я познае, другата, когато чете някаква книжка, която класната им разпечатала - с есета на всички и мили думи за всеки от класа. Най-смешното беше, че почти целия клас са се определили един друг като отнесени - и всички отнесени били водолеи Laughing. И сестра ми в тоя кюп.
Ето и една нейна снимка + мама, макар че не се вижда много добре. http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6735&AlbumId=94768 … p;PhotoId=4789406

# 23
  • Мнения: 5 478
Aз имам бал след 2 дена  Sunglasses

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Aз имам бал след 2 дена  Sunglasses
Ех, ще ти завидим дружно и благородно  Embarassed Весело да си изкараш  Hug

# 25
  • Мнения: 3 034
Пипиту, Елена да си изкара страхотно.
и вие покрай нея. Laughing
да е най-хубавата, да й направите супер снимки и после да ги пуснеш, ей. Peace

# 26
  • Мнения: 10 758
Пипиту, Елена да си изкара страхотно.
и вие покрай нея. Laughing
да е най-хубавата, да й направите супер снимки и после да ги пуснеш, ей. Peace
Снимките аз ще ги правя и ще бъдат пуснати веднагически bowuu

# 27
  • Мнения: 10 758
Айде на снимките на Пипината щеркааааа.....топли, топли, още паряяяяяяттттт Wink

# 28
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Страхотни снимки, само купонджийка като теб може да ги снима такива! Сърдечно благодаря, ще се реванширам! Hug

# 29
  • Мнения: 3 034
Пипи, ха честита ти пораснала мома/ голяма е хубавица/ . много хубави снимки, личи се, че са се забавлявали добре децата.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт