........ има БАААААААЛЛЛ!

  • 2 079
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Въпросът ми е - как преживявате тези 10 дни с всички дюдюкания, клаксони, свирки (не онези свирки) и ревове на прегракнали тинейджъри? Нужно ли е да знам, че Здравка от Икономическия имала бал?!  newsm78

Грозно ми изглежда млада, красива, облЯкана, нагласена гУспо`Йца със свирка на врата, крещи неистово "ТОХ-а (Техникум по обществено хранене) има бал и надува свирката, колкото й бели дробове държат!!! Може да съм сбъркана, може да е от ЕГН-то?!



Такива мисли ме спохождат след първото кафе сутринта във вторник...

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Ти не си ли била на 17-18-19 Laughing Нека си крещят, радват се дЯцата Crazy

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Има, я. Ми тая роклА от 3,000 лева трябва да бъде видяна от колкото се може повече случайни жертви на нейната радост. Инак - за к'во толкоз пари са давани.

# 3
  • Мнения: 6 992
Ти не си ли била на 17-18-19 Laughing

Била съм. Не съм крещяла, не съм надувала клаксони, балони също нямах. Тихо, мирно и спокойно.
Виж, като стана абсолвентка, ще крещя от кеф Joy
Всъщност, мен най-много ме дразни фактът, че един абитуриент е изпращан от 10 коли - приятели, роднини. Crazy

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Е то и аз не съм надувала клаксони, ама при нас имаше обичай да се извърви част от пешеходната в центъра, за да ни видят всички - нещо като манифестация Crazy
Като абсолвентка не съм празнувала - не го намерих за нужно Sunglasses

# 5
  • Мнения: 2 957
Хич не ми пречат децата.Те не крещят по цял ден.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Не ми пречат, радвам им се. Аз не съм била по различна.

# 7
  • Мнения: 1 492
И аз им се радвам. Една носталгия ме спохожда даже..... еех, спомени Flutter

# 8
  • София
  • Мнения: 10 825
Аз пък им се радвам. На моя бал не съм крещяла, но това не ме кара сега да злобея по повод младежките крясъци Wink

# 9
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Предпочитам абитуриентските викове,отколкото да слушам УУУВВВООО 95 примерно.Войниците вече не викат.  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 603
Не злобея, просто ми е неприятно.
Ох, забравих - на ССФ всичко й е приятно doh

Всъщност, мен най-много ме дразни фактът, че един абитуриент е изпращан от 10 коли - приятели, роднини. Crazy

# 11
  • Мнения: 25 571
И мен простащината във всичките й форми ме дразни.
Нищо, че и ние сме правили простотии. Правехме серенади на учителите. Ама тогава никой не сърдеше май...  newsm78

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Не ги чувам. Не ми пречат.

# 13
  • Мнения: 1 426
Брей, големи сме киселици, ще знаете...
Ами радват се децата! Те си мислят: край, свършихме училището и от тук нататък вече ние ще си правим живота! И никакви мрънкала не ни интересуват!
И защо всъщност да не се порадват? Та те все още не знаят как ще ги заблъска животът от утре насетне...
А това, че част от нас се дразнят на чуждата радост - е, това е тема на друг разговор...
А и както казва kanesta, по-добре абитуриенти, отколкото войници.

# 14
  • Мнения: 583
Радвам им се. Не ми пречат виковете, даже ми става едно хубаво, защото се сещам за моя бал. Един път в живота е все пак. Нека се радват децата. Нищо лошо не правят. Лошото е с колите - дето стърчат от тях, но мисля че това го забраниха. Ех, млади луди години - те не се забравят! newsm44

Общи условия

Активация на акаунт