ФЛИРТУВА ПРЕД МЕН

  • 8 057
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Снима циците на някаква малка парцалана и след това обсъжда фотографийте с нея.
Изглежда си доста афектирана (ако не си злобна по принцип). Може би положението не е толкова лошо, колкото го изкарваш... А какво ще рече "снима циците"... еротични фотоси ли е правил? Само цици ли има на тия снимки? newsm78

# 46
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Ксения,бракът се крепи освен от любов и от взаимни компромиси.Ако ти си така войнствено настроена винаги,когато мъжът ти сгреши,няма дълго да е с теб.Детето няма да спаси положението.Нека бъдем малко по-разбиращи и любвеобвилни,затова сме жени. Peace
Да бе, как не, права си разбира се!!! Той ВИНАГИ ЩЕ ГРЕШИ, щото тя ще е РАЗБИРАЩА и ЛЮБВЕОБИЛНА.
Права си  Stop

# 47
  • Мнения: 3 268
Под РАЗБИРАЩА нямам предвид РАБОЛЕПНА.В никакъв случай.Проблемът на Йоанка е,че е афектирана и съм сигурна,че нещата не са изглеждали толкова зле.Добре ще е жените да имаме малко по-висока самооценка и да не изпадаме в ситуации на самосъжаление. Peace

# 48
  • Мнения: 1 668
Бившото ми гадже беше същият и эатова го раэкарах, но си пропилях 3 години с него ooooh! Энам колко наранена се чустваш ,късмет и намери начин да му покожеш,че ти си личност и няма право да се даржи така с теб Peace

# 49
  • Мнения: 1 817
Започни и ти да флиртуваш с млади момчета  Peace . И не забравяй като сте заедно със съпруга ти да му кажеш, че ей онова момче е много сексапилно и сигурно е голям любовник. Още по-голям ефект има, когато въпросният пример е по-висок и по-едър от мъжа ти  Mr. Green ! Отиди и няколко пъти на бар докато той гледа детето и позакъсней без да искаш... Hug

# 50
  • Мнения: 95
На менще ми бъде мноооооого обидно. Мразя курварите. И то да го прави така демонстративно и после да казва, че не е станало кой знае какво?!?! fight
А друг път случвало ли се е подобно нещо?

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 06:31 от mama na Mishi

# 51
  • Мнения: 367
намери някой господин,снимайте твойте цици и може  малко крак да покажеш ,после кажи на твоичкия "нищо не е станало" hahaha пожелавам бързо решаване на проблема Hug

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това с "неговите камъни по неговата глава" няма да доведе до нищо добро. Ако се случва за първи път по-добре си трай. Повтори ли се такава случка, тогава прави проблем.

# 53
  • Мнения: 2 161
Започни и ти да флиртуваш с млади момчета  Peace . И не забравяй като сте заедно със съпруга ти да му кажеш, че ей онова момче е много сексапилно и сигурно е голям любовник. Още по-голям ефект има, когато въпросният пример е по-висок и по-едър от мъжа ти  Mr. Green ! Отиди и няколко пъти на бар докато той гледа детето и позакъсней без да искаш... Hug
Чудя ти се кой изобщо ти се хваща на тези евтини номера?Stefani6 и Рени умни работи са написали,но да има кой да ги прочете.Един скромен съвет от мен към авторката на темата,ако позволи-мнения от сорта :"снимай си циците","той е курвар","иди на бар и закъсней"... просто ги прескачай,ако не искаш действително да стигнеш до по-сериозни проблеми.Защото аз съм убедена,че нещата не са точно така,малко си ги поизсилила.Имай малко по-високо самочувствие за себе си,ако искаш и собственият ти мъж да те уважава.Той може да е направил снимка на момичето и после да са коментирали двамата,но едва ли се е стремил да й снима само гърдите.А пък това,дето някои са писали,че момичето е парцал,че гърдите и били незнам какви си...Ами смешни сте и направо жалки.Аз имам страхотни гърди,по наследство са ми такива,но не мога да си представя как изобщо мога да се сравнявам с 18 годишно момиче,което е като цвете!А за грозният целулитен задник,за който си писала...изпростяваш.

Общи условия

Активация на акаунт