дръпнах стола...

  • 2 463
  • 53
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
...дръпнах стола и колежката се просна на пода... Mr. Green
ама не беше нарочно , не беше умишлено...
даже стана 20 секунди след като дръпнах стола, щото ми трябваше да се кача на него/ че съм дребничка/ , и тя даже не чула как го влача по земята/ щото съм и мързеливичка, та да го дигам/...и решила да седне... Joy Joy Joy
та сега ми е сърдита, и нали е зло същество - закани се със саморазправа!!!
а на мене много ми стана смешно , и даже още ми е смешно...кво толкова се сърди, само леко си натърти Д-то...пък и кво съм виновна че не гледа къде сяда...
кажете че не съм виновна!!! Wink

# 1
  • Мнения: 7 110
Можеше на твоя стол да се покатериш.

# 2
  • Мнения: 4 733
Ако в офиса сте били само ти и тя вероятно ще ти прости...някога Whistling
Но ако е имало и клиенти станали свидетели на пльосването по " д ", очаквай мъст и не допускай тя да ти прави кафето Whistling

# 3
  • Мнения: 5 622
Оле, ужас. Аз както имам навика да се смея на подобни изцепки(падане, спъване и прочие неприятности), добре, че ти не съм аз. Никога нямаше да ми прости колежката  Joy

# 4
  • France
  • Мнения: 726
М-да, една жена ако реши да отмъсти, горко му на този.
Обясни й как е станало пред всички .

# 5
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Можеше на твоя стол да се покатериш.
стола не беше неин, а общ

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
М-да, една жена ако реши да отмъсти, горко му на този.
Обясни й как е станало пред всички .
и да обяснявам , и да не обяснявам - тя е овен!!!!-не разбира!!!!
пък и не се чувставам виновна...
каза че щяла да ми го върне - пък мойте кости са толкова чупливи , че има риск да ме изпотроши и после да сси работи цял месец / може и два/ самичка по цял ден!!!

# 7
  • Мнения: 4 733
Добре де, ако толкова искаш мир предложи и и тя да ти дръпне стола Mr. Green В знак на добра воля демек  Flutter

# 8
  • в Низината
  • Мнения: 705
Лоша работа!!! Не те чака нищо добро, да знаеш! Sick

# 9
  • Мнения: 5 622
Можеше на твоя стол да се покатериш.
стола не беше неин, а общ

Виж, тука вече стана интересно...

# 10
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Можеше на твоя стол да се покатериш.
стола не беше неин, а общ

Виж, тука вече стана интересно...
Mr. Green имам впредвид - ползва го този , който пръв седне...или пръв си го довлачи донякъде, както в моя случай Mr. Green

# 11
  • Мнения: 7 110
Съжалявам, но не виждам смешката.   Rolling Eyes
Дано няма проблеми за падналата колежка.

# 12
  • Мнения: 4 733
 Понеже отговаряш само на БУБА, мисля да осъществя контакт с колежката ти и да измислим заедно какво да ти дръпнем Mr. Green

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Добре де, ако толкова искаш мир предложи и и тя да ти дръпне стола Mr. Green В знак на добра воля демек  Flutter
ми тя сама каза , че ще ми го върне.../ и не й се обаждай , щото едно зло ми стига/

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Напишете двете, заедно едно оплакване до шефовете, че столовете не ви достигат.
Дайте пример как се руши колектива зарад туй и изискайте поне още един стол, егати...

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Eeеее, само от Реза излезе конструктивно предложение. Другите как се забавляват на чужд гръб ooooh!

# 16
  • Мнения: 4 733
На на чуждо друго, а на гръб  Laughing Не мисля, че е било умишлено Thinking

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 13:39 от Kasidy

# 17
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
абе, има още един стол, ама тоя ми беше по-близо, явно и на нея hahaha hahaha hahaha
още ми е смешно, добре че я няма в момента и не ме вижда как се хиля пред монитора

# 18
  • Мнения: 920
Смей се ти, ама тя сигурно обмисля отмъщение. Ще има да трепериш като сядаш на стол или като влизаш - да не ти се лисне кофа на главата, или да намериш нещо интересно в чантата. За много неща се сещам - обмисли ги.

# 19
  • Мнения: 5 622
Можеше на твоя стол да се покатериш.
стола не беше неин, а общ

Виж, тука вече стана интересно...
Mr. Green имам впредвид - ползва го този , който пръв седне...или пръв си го довлачи донякъде, както в моя случай Mr. Green

Жалко. Аз си помислих тъкмо, че ще стане интересно....и щях да искам подробностите  Whistling

# 20
  • Мнения: 306
Бравос!Работлива българка си!Ей така се живее 120г.Работи,работи,че след малко ще свърши работният ден,а да не се окаже,че шефа е дръпнал твоят стол,през това време!

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Смей се ти, ама тя сигурно обмисля отмъщение. Ще има да трепериш като сядаш на стол или като влизаш - да не ти се лисне кофа на главата, или да намериш нещо интересно в чантата. За много неща се сещам - обмисли ги.
...Ми обимислих ги , ама все още ми е смешно, кво да направя...
и не знам защо все другите са й виновни, да е гледала къде сяда...
плюс това тя не беше на работа , а дойде само за пет минути/ колкото да я изпотроша hahaha/, а столовете в работата са за да служат за подпомагане на работния процес Mr. Green, като си почивка има кафета , градинки , пейки... Laughing
каква е тая любоф към работното място, какво е това нещо!!!???

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Бравос!Работлива българка си!Ей така се живее 120г.Работи,работи,че след малко ще свърши работният ден,а да не се окаже,че шефа е дръпнал твоят стол,през това време!
ми работя, не виждате ли??? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 622
Хич и не изпитвай скруполи, че още ти е смешно. Много важно. Да не е умряла. Нищо и няма. Пък и малко весело, никому няма да навреди  Mr. Green

Да те успокоя- аз години след дадена подобна случка, се сещам и си се хиля сама...само като се сетя и се заливам от смях  Wink

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Хич и не изпитвай скруполи, че още ти е смешно. Много важно. Да не е умряла. Нищо и няма. Пък и малко весело, никому няма да навреди  Mr. Green

Да те успокоя- аз години след дадена подобна случка, се сещам и си се хиля сама...само като се сетя и се заливам от смях  Wink
еееееех! що не бяха всички като тебе....и мене bowuu Mr. Green

# 25
  • Мнения: 764
Тази колежка пък няма ли малко чувство за хумор?Мразя такива хора,как работиш в една стая с такъв човек?Че как няма да се хилиш,то смешно си е! Joy

# 26
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Тази колежка пък няма ли малко чувство за хумор?Мразя такива хора,как работиш в една стая с такъв човек?Че как няма да се хилиш,то смешно си е! Joy
трудно се работи, повярвай ми!!! рядко й идва чувството за хумор, много рядко!!!Всички хора, и най-вече клиентите , я дразнят и само мрънка!!! #2gunfire
това й беше като наказание ... Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2 495
аман от такива колежки  ooooh!
аз на моята веднъж й поисках обувки, защото моите се намокриха от дъжда, а тя едва не ме изяде за дето й ги обух Tired.Носих ги 5 мин,след което си обух моите и тъй....след тва бях болна, ама ко ти пука Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 622
........това й беше като наказание ... Joy Joy Joy

Една приятелка така искала да предупреди колежката си за смъкнат цип сутринта на работа..Оная, обаче се правила нещо на много важна и заета и и казала по-късно да я занимава с каквото и да е..Моята дружка се отдръпнала тактично  Mr. Green

Няколко часа по-късно и 20-30 клиента(които са посетили въпросното работно място), тя подпитала за какво става дума, приятелката ми и казала"Ми нищо, исках да ти кажа, че ципа ти е отворен"  Joy  Crazy

# 29
  • Мнения: 57
Извинявайте, че се намесвам, явно се познавате, а аз съм отскоро, но тя /колежката/ няма ли малко чувство за хумор? Ами и на мен ми става смешно, като си представя картинката   Laughing. Все пак не е станало нищо, толкова страшно, искам да кажа, нали не си е счупила нещо! Мисля, че едно извинение ще свърши работа, ако не - очаквай "нещо", "от някъде", че по принцип ние жените сме отмъстителни ... май!  newsm78
 Joy
Sorry!!!

# 30
  • Мнения: 5 468
Е, голяма работа станала... Тази пък колежка, много обидчива. Ами аз разбирам, да си й дръпнала нарочно стола, когато е сядала, за да се похилиш малко, как ще падне на земята, но така - съвсем не си виновна.
Кажи й да спре да ти мърмори на главата и друг път да си хваща стола, преди да седне.

# 31
  • Мнения: 57
Упс..., докато съм писала, вече са изказали подобно мнение! Laughing

# 32
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Извинявайте, че се намесвам, явно се познавате, а аз съм отскоро, но тя /колежката/ няма ли малко чувство за хумор? Ами и на мен ми става смешно, като си представя картинката   Laughing. Все пак не е станало нищо, толкова страшно, искам да кажа, нали не си е счупила нещо! Мисля, че едно извинение ще свърши работа, ако не - очаквай "нещо", "от някъде", че по принцип ние жените сме отмъстителни ... май!  newsm78
 Joy
Sorry!!!
ОК! ако трябва ше се извня, ама наистина не виждам защо - аз си върша работата, а тя не гледа къде сяда!!! не съм й го дръпнала точно като е сядала Naughty не се чувствам грам виновна!!! bowuu

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
аман от такива колежки  ooooh!
аз на моята веднъж й поисках обувки, защото моите се намокриха от дъжда, а тя едва не ме изяде за дето й ги обух Tired.Носих ги 5 мин,след което си обух моите и тъй....след тва бях болна, ама ко ти пука Rolling Eyes
#2gunfire #2gunfire #2gunfire аман верно от такива колежки!!!
ееееех! какви готини ми бяха предишните колежки , само се хилехме по цял ден, а деня наистина беше дълъг - 12 часа бяхме заедно!!! една от тях, се преби и тя горката, ама си се хилеше  и тя заедно с нас, не беше такава сухарка - ако сега чете , искам да й кажа: "да , роске!!! за тебе става въпрос, за това как се преби зад бюрото , седнала на оная кутия!!!"

# 34
  • Мнения: 57
ОК! ако трябва ше се извня, ама наистина не виждам защо - аз си върша работата, а тя не гледа къде сяда!!! не съм й го дръпнала точно като е сядала Naughty не се чувствам грам виновна!!! bowuu
Хубаво!!! Тогава да си върже стола за д...то, като не може да се смее с теб на случката, нали трябва да стават и такива неща, за да се разведри скучната, работна обстановка!
Смей се, да ти е ведро на душата!!! И на мен ми е смешно!  Laughing Laughing Laughing

# 35
  • Мнения: 920
Аз пък си имам много добри колежки. Една редовно си оставяше баничка в папките - като ми се наложи да ровя, да хапна.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И на мен ми е супер смешно - представям си укорителната й нацупена физиономия и потъркваща дупе с ръка  Joy
Една колежка си счупи ръката (един колега я спъна) и й сложиха пирони, още я бъзикаме при всеки удобен случай, добре, че не се сърди  Mr. Green

# 37
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
трябва да си отвориме една тема за колежките - за похвали и оплаквания, аз често ще пиша във втората графа!!! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 920
трябва да си отвориме една тема за колежките - за похвали и оплаквания, аз често ще пиша във втората графа!!! Mr. Green

О, аз мога много да се похваля. Имах 1 - много грижовна. Ти май имаш много работа, аз да ида да взема нещо за хапване. Добре. Ми какво? Ми такова, ми онакова. Ама аз май да отида... така ок. един час.

# 39
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
трябва да си отвориме една тема за колежките - за похвали и оплаквания, аз често ще пиша във втората графа!!! Mr. Green

О, аз мога много да се похваля. Имах 1 - много грижовна. Ти май имаш много работа, аз да ида да взема нещо за хапване. Добре. Ми какво? Ми такова, ми онакова. Ама аз май да отида... така ок. един час.
и кво? накрая взе ли ти нещо?! Laughing

# 40
  • Мнения: 1 849
Аз гледам да не правя на другите това което не искам да ми правят на мен. Може да я почерпиш нещо като се върне на работа, то хубаво се смееш сега, но утре като ти скрои някой номер...абе, по-добре да запазиш добрите отношения... Laughing

# 41
  • Мнения: 278
...дръпнах стола и колежката се просна на пода... Mr. Green
ама не беше нарочно , не беше умишлено...
даже стана 20 секунди след като дръпнах стола, щото ми трябваше да се кача на него/ че съм дребничка/ , и тя даже не чула как го влача по земята/ щото съм и мързеливичка, та да го дигам/...и решила да седне... Joy Joy Joy
та сега ми е сърдита, и нали е зло същество - закани се със саморазправа!!!
а на мене много ми стана смешно , и даже още ми е смешно...кво толкова се сърди, само леко си натърти Д-то...пък и кво съм виновна че не гледа къде сяда...
кажете че не съм виновна!!! Wink
Peace
 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Имам и аз една такава изцепка от преди много години. Имам една братовчедка, тогава беше абитуриентка, а аз първи клас. И нали беше много модерно да си дърпаме столовете реших да го приложа този номер в къщи. Упорито търсих жертва няколко дни, първо викам на баба, ама не - стара е, на мама, на тати - не. И тогава дойде на гости Тя - натруфена, префърцунена и страшно ме издразни, просеше си го. Понечи да седне, но аз хоп - и тя се пльосна на земята, а аз като се разхилих още повече я вбесих и ми зашлеви един шамар, а аз хилейки се нагло след шамара се изнизах от стаята. Не сме много близки с нея след този случай.
Да не ти пука, като няма чувство за хумор, нейн проблем.

# 42
  • Мнения: 920
трябва да си отвориме една тема за колежките - за похвали и оплаквания, аз често ще пиша във втората графа!!! Mr. Green

О, аз мога много да се похваля. Имах 1 - много грижовна. Ти май имаш много работа, аз да ида да взема нещо за хапване. Добре. Ми какво? Ми такова, ми онакова. Ама аз май да отида... така ок. един час.
и кво? накрая взе ли ти нещо?! Laughing

Не си спомням, ама на мен ми се отяде.

# 43
  • Мнения: 393
Твоето е нищо ...  преди няколко дена , протягам се да взема една папка  и нещо се залюлях , а зад мен напречно седеше един колега и аз се озовах в скута му !!! Crazy Confused
И двамата бяхме много изненадани ... а и като го знам какъв е сухар . Ужас Joy . Аз се извиних и скочих мигновенно , но още ми е сконфузно , като го засека  по коридор или някъде . Сигурно си мисли , че го направих нарочно .  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 866
Мен само едно нещо ме озадачи в твоята история. Казваш, че е овен, а няма чувство за хумор. Аз съм овен и се хиля като пуберитет, понякога чак ме е срам. И съм падала по подобен начин много пъти и то пред ужасно много хора и така съм се смяла, че единият път (беше на улицата като се пльоснах) един мъж ми донесе отнякъде едно цвете и ми го подари. Не знам защо беше този жест - или заради смеха ми, или за да стана по-скоро от земята и да не се излагам така (а много ме болеше, не знам сълзите ми от болката или от смеха ми бяха). Пльосвала съм се и пред 300 човека аудитория, после и пред 30. И всеки път се хилех, а хората около мен бяха толкова сериозни, че изглеждах направо неадекватна. На мен са ми много смешни такива ситуации. Все пак мисля, че даже и да се е заканила и да е била ядосана много на момента, ако е истински овен, ще забрави много бързо случката.

# 45
  • Мнения: 1 230
Темата за падането някак не ме впечатли особено, обаче това, че имате общ стол направо ме втерщи. Не знам къде и какво работите, ама нещо не ми се струва нормално две зрели жени да да делят 1 стол на работното си място. Тоя работодател или е много стиснат или има грешна представа за мениджърско управление.
Ако колежката ти е в критическата - лошо ти се пише Hug

# 46
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Темата за падането някак не ме впечатли особено, обаче това, че имате общ стол направо ме втерщи. Не знам къде и какво работите, ама нещо не ми се струва нормално две зрели жени да да делят 1 стол на работното си място. Тоя работодател или е много стиснат или има грешна представа за мениджърско управление.
Ако колежката ти е в критическата - лошо ти се пише Hug
абе има много столове, ама всички все на тоя се лепят!!!

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 18:29 от geriii

# 47
  • Мнения: 4 447
Добре де, ако толкова искаш мир предложи и и тя да ти дръпне стола Mr. Green В знак на добра воля демек  Flutter

e, да, ама няма да е същото, тя ще знае и няма да има пълно удовлетворение smile3502

# 48
  • Мнения: 2 759
...Една колежка си счупи ръката (един колега я спъна) и й сложиха пирони, още я бъзикаме при всеки удобен случай...
                    Shocked . Мен пък не ми е смешно - нито като някой си счупи нещо, нито като го оперират, нито като умира. Явно съм сухарка  newsm78...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Гери, жива ли си? Я огледай, да няма саксии наоколо и внимавай като минаваш отвън, покрай сградата.

# 50
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 smile3532 заболяме корема от смях

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
...Една колежка си счупи ръката (един колега я спъна) и й сложиха пирони, още я бъзикаме при всеки удобен случай...
                    Shocked . Мен пък не ми е смешно - нито като някой си счупи нещо, нито като го оперират, нито като умира. Явно съм сухарка  newsm78...
Е, не сме я гледали как я боли и да се заливаме от смях, какво се шокираш толкова Laughing. Не само, че не се е сърдила, ами и тя участва в майтапа. А, забравих, тя също е овен.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 254
Само да кажа, че и аз се кискам тука и синът ми ме гледа учудено кво толкова смешно има на монитора:))) Харесвам такива случки и се забавлявам искрено. 

# 53
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Гери, жива ли си? Я огледай, да няма саксии наоколо и внимавай като минаваш отвън, покрай сградата.
жива съм , спокойно!!!току що се прибрах благополучно!!! пък утре ще видим... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт