За акането - какви надеждни пелени да намеря?

  • 1 283
  • 31
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Мили мами, откакто Пресиян стана на 4 месеца, започна да ака по-рядко - веднъж на 2 дни. Обаче... количествата хич не са намалели, те си се натрупват. Сега като ака... се омазва до ушите  Joy То звучи смешно, но наистина е страшно - омазва се до гърдичките, къпя го направо, налага се да пера шезлонга, чудя се дали бодитата направо да не ги хвърлям.
Дайте съвет какви памперси могат да поспасят положението! Засега сме с Pampers 3.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
Либеро пускат по-малко. Имат отзад на кръста ластик, който пречи на съдържанието да излезе Mr. Green Е, пак има аварии, ама мисля, че по-рядко се случват. Това от моя скромен опит.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Сигурна ли си, че му слагаш правилния размер памперс?Да не би да е голям за да изпуска?Колкото и да ака чак така да прелива newsm78 newsm78, явно нещо с памперса не е наред!

# 3
  • Мнения: 46 484
"Libero" или "Daipers"  Peace

"Pampers" 3 ги смених още на 2 месеца, не само акото, но и пишкането не задържаха, непрекъснато беше мокра  Sick

# 4
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Пробвай наистина с Либеро.

# 5
  • Мнения: 386
Ние сме с Либеро, но понеже акаме на 3-4 дни на 2 пъти ми се е слъчвало такова омазване, наистина е до ушите. Joy #Crazy Joy

# 6
  • Мнения: 674
 И при нас е така! И все се случва преди излизане, та половин час се миеме и преобличаме! #Crazy
 Либеро наистина са хубави, пробвай, но няма спасение от омазването според мен! Смених доста памперси напоследък, че да ги пробвам и да си избера най-добрите, но все пак Памперс са си НАЙ! И ние сме на 3-ката - по-надеждни няма да намериш според мен! Peace

# 7
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Аз също много харесвам Либеро, но не мога да намеря оранжевия. Преди ползвах лилавия, който отговаря на Памперс 2 и бях много доволна.
Иначе не са му големи памперсите...
А за количеството... извинете ме за езика, но аз толкова не мога да изакам  hahaha  Joy

# 8
  • Мнения: 291
Аз не съм доволна от ПАМПЕРС - пропускат и малкият ве4но си ходеше мокър. ЛИБЕРО са много по-добри, но най-добри са ХЪДЖИС

# 9
  • Мнения: 1 371
Можеш да пробваш и с Hugges. Слагам такива на бебето и съм много доволна - не се омазва и не пропускат нищо. Пробвала съм по един пакет и Либеро, и Дайперс. А първите две седмици беше на Памперс - ужас, преди месец купих тройката на Памперс - no comment  Sick . Всички съм ги пробвала от любопитство - какво им харесват толкова на мамите. За мен и за бебчо няма по-добри от ХъджисPeace

# 10
  • Мнения: 2 677
Иначе не са му големи памперсите...

А да не са му малки?  Rolling Eyes

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Започнахме с Памперс, но изобщо не бях доволна. Акото се залепяше за дупето и едвам го избърсвах, а и доооооста често беше мокър. Минах на Либеро и не смятам да сменям. Много съм доволна  Peace
За Huggies - исках да взема и такива, защото имам много добри спомени от времето на големия ми син. НО ми обясниха /хора, на които съм склонна да повярвам, занимаващи се с търговия на памперси и други бебешки стоки/, че повечето пратки с Huggies са контрабандни и съответно няма никакъв контрол върху качеството. Така че се и отказах да търся и си оставам на Либеро.

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 19:47 от poohcho

# 12
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Иначе не са му големи памперсите...

А да не са му малки?  Rolling Eyes

Аме не са му и малки, те са от 4 до 9 кг, а бебел е 7500...

# 13
  • Мнения: X
мисля,че напправо сте за 4. ти не гледай килограмите. особено ако бебето е по едро,нищо че влиза в килограмите.

# 14
  • Мнения: 3 695
От Либеро има всякакви номера в Билла. Ние нямаме много опит в обилното акане напоследък, но освен ластика отзад, горния им слой е по-сух от Памперса. Трябва да пробваш, за да разбереш дали ще ви решат проблема. Peace

Общи условия

Активация на акаунт