А дали е така?

  • 2 092
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Напоследък не ми остава много време да седя пред компа,но всеки път,когато го направя,влизайки в отделните форуми, се натъжавам.Голям процент от хората са много самотни,според мен!И толкова ли е трудно вече да се общува навън,да се създават нови приятелства,връзки?Явно да!Сядаме,пишем,представяме се за такива,каквито бихме искали да бъдем,раздаваме съвети...И кого заблуждаваме?Сърдим се,че държавата ни била такава-онакава и нищо не правим по въпроса!Радваме се на своето 2-ро аз,радваме се,когато отговарят на публикациите ни,когато сме интересни и правим впечатление в интернет-пространството,а не правим нищо за да бъдем забвни навън,в реалния живот!И кого заблуждаваме,че въпреки,че седим,като куче-пазач пред монитора, и сме готови нон-стоп да реагираме,сме свършили всичко за деня-от А до Я?Мислим се за перфектни майки,домакини,съпруги,любовници...А дали е така?И кого всъщност заблуждаваме?

# 1
# 2
  • Мнения: 1 113
А ти откъде съдиш, че не са такива и навън? Лични впечатления ли имаш?

# 3
  • Мнения: 1 080
Това си е част от живота .А той е една илюзия .

# 4
  • Мнения: 8 999
Аз навън съм много по-готина.

# 5
  • Мнения: 765
Joy  И в реалният живот , и тук съм много забавна , но много малко хора ми го признават .
 Tired
 

# 6
  • София
  • Мнения: 2 958
Никой не заблуждавам . Naughty Включително и себе си.
Много песимистичен постинг.

Ти така ли се чувстваш?

....Сядаме,пишем,представяме се за такива,каквито бихме искали да бъдем,раздаваме съвети...И кого заблуждаваме?...Радваме се на своето 2-ро аз,радваме се,когато отговарят на публикациите ни,когато сме интересни и правим впечатление в интернет-пространствотоне правим нищо за да бъдем забвни навън,в реалния живот!И кого заблуждаваме,....

 Това ще да е от времето... Thinking

# 7
  • Мнения: 750
Рядко пускам теми. Темите ми обикновено се трият, щото са леко ку-ку. Не се сърдя никому. Модерите са за тва. Никога не се представям за това, което не съм. Аз съм темерут. Метъл. Пиша стихове. Обожавам музика. Да, навън ми е трудно да общувам. Тука просто няма с кого. А и в лошото време с малко дете-ко да правя.

# 8
  • Мнения: 7 723
Аз навън съм много по-готина.
Peace

# 9
  • Мнения: 2 386
Кукурузке, нима очакваш по-различни отговори?
Или развой на темата?
Явно си тук отскоро..

Иначе, как да не поФаля - номер едно съм просто. Сутрин са цалувам в углидалуту от кеф. Heart Eyes

# 10
  • на кого му пука
  • Мнения: 923

За съжаление си много права.
За много от нас отделни констатации в поста ти важат с пълна сила,
макар че малко биха си признали.
Лично аз се чувствам от време на време самотна защото живота ме раздели с най-добрите ми приятелки,
а след определена възраст човек по-трудно намира време да опознава нови хора
и по-трудно гради доверие.
Мъжът ми е много добър човек но не е толкова сантиментален и чувствителен като мен.
Затова и понякога не разбира някои мои тревоги и мисли.
Съществуването на форумите дава възможност да споделиш напълно анонимно с някого тревоги и проблеми,
и току виж се окаже че някой мисли като теб или вижда проблема от друга гледна точка .

# 11
  • Мнения: 68
Така си е пък, аз не се самозаблуждавам! Не само, че не си измислям колко съм печена, но напротив- интернета ми дава възможност да се "разголя" напълно и да се покажа съвсем истинска. А в реалния живот ми се налага безброй пъти да се изкарвам не каквато съм, да се прикривам.  Confused
И още нещо- ако си готин, си си готин навсякъде. Колкото и да искаш да минеш тук за такъв, ако си си смотан , то си личи.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958

.....Съществуването на форумите дава възможност да споделиш напълно анонимно с някого тревоги и проблеми,
и току виж се окаже че някой мисли като теб или вижда проблема от друга гледна точка .

А има и друг вариант. Да намериш много нови приятели и да купонясваш заедно с тях ,съвсем НЕанонимно. Peace

 Между другото ,днес  проблесна слънце...  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 25 568
...................................
И кого заблуждаваме,че въпреки,че седим,като куче-пазач пред монитора, и сме готови нон-стоп да реагираме,сме свършили всичко за деня-от А до Я?Мислим се за перфектни майки,домакини,съпруги,любовници...А дали е така?И кого всъщност заблуждаваме?

Моля, моля, смени лицето и числото!  Peace
Много съм против да ме слагаш в този кюп! Нито се мисля, нито се пОтя да съм перфектна намсиква. Нито пък ми пука кой за каква ме мисли, та да тръгна и да го заблуждавам.
Ако те гризе съвестта, не ми прехвърляй твойте грехове!  Stop
Аз лично съм тук да се забавлявам, макар че по-често май се натоварвам с отрицателни емоции. Но пък и това си е някакво забавление, специално такова, за мазохисти!  Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 900
Сийоооооооооооо,
кат ти кажа, че мъ кефиш - ни мъ питай ОТИ  Wink

Па мъ изпревари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кукурузка,
забелязваш ли, колко регистрирани има  #Crazy
Това му е хубавото на форума - всеки намира, каквото търси .................
А поста ти,
не зная дали отразява подобна действителност,
но със сигурност, на мен, ми навява ............... тъга  Sad

А по въпроса, за какви се мислим,
нека това да си е НАШЕ ПРАВО!!!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт