Звънче за бременни - от къде?

  • 11 907
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 957
Много ме съмнява,че бебето ще чуе това миниатюрно звънче.И не разбрах това на втората снимка какво е? Звънчето се слага в тази метална играчка ли? Не ми се вижда много безопасна,като се има предвид бебето колко некоординирани движения има.Ще се изджаска в главата с тоя метален бокс и .... #Silly

# 91
  • Мнения: 994

изключвам гласът на майката, защото него го чува "от извора" направо. Памперс имат един диск с класически произведения като след всяко има откъс как (вероятно) го чува бебето в утробата.

Не мисля, че гласът ма майката се чува от извора направо - напротив, бебетата усещат в началото майките си по ритъма на сърцето им, а не по гласовете, защото майчиният глас се чува  видоизменено в утробата. Виж бащиния глас и на евентуални братчета и сестричета  е почти същия.

# 92
  • Мнения: 684
Не мисля, че гласът ма майката се чува от извора направо - напротив, бебетата усещат в началото майките си по ритъма на сърцето им, а не по гласовете, защото майчиният глас се чува  видоизменено в утробата. Виж бащиния глас и на евентуални братчета и сестричета  е почти същия.

Нямах предвид, че го чува по същия начин както навън, а просто, че го чува доста добре. Понеже коментирах, че женските гласове, а всъщност и детските, са по-високи и те почти не се чуват от бебето в корема. Поне според учените е така де - не помня от собствен опит  Grinning

# 93
  • Мнения: 2 807
Naughty Моля, моля! Не сте го виждали, затова си представяте какво ли не.

Звънчето, което се продаваше в Премаман, изобщо не прилича на звънче. То е едно изящно бижу, висулка за врат, която е много нежна и красива. Овална, гладка, наподобява капка, сребърна или поне с такъв цвят. Като я поклатиш се чуват много приятни звуци. Малко като звуците от едни китайски топки, ако сте виждали. Толкова е хубаво, че веднага го поискваш, още преди да знаеш за какво служи. Като ти кажат за какво е, го поискваш още повече, защото хем е хубаво, хем върши работа. И накрая като ти кажат колко струва решаваш, че не е най-необходимото и красиво бижу.

Влезнах в темата, за да разбера продава ли се другаде такова хубаво нещо, но на приемлива цена. Не помня точно колко струваше в Премаман, но няма да ме учуди никоя цена от 80 до 200 лв.

И аз точно това щях да обясня Wink
Благодара ти, Мая+Доброслав=Кирчо  Wink

Не съм го виждала в Премаман, а в списание ("Моето бебе и аз" мисля, но не съм сигурна) - стоеше нежно върху коремчето на бременната мама  Heart Eyes

Иначе цената му беше 78 лева, ако не се лъжа.
А аз толкоз пари за такова нещо не давам  Blush

# 94
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 newsm78 newsm78 newsm78
Посмяхме се, почудихме се какво е това.......пък се оказа , че и съществува.
Сега всички сме доволни Grinning Wink Grinning Wink Grinning Wink

# 95
  • Мнения: 11 607
За всички, които копнеят за чанове....

# 96
  • Мнения: 534
Интересно и поучително - особено ако се вникне в същността на темата. Но е полезна и навежда на размисъл и ... поне дава поле за изява и проби. Ще видим след година...
А звука не е само онова, което се чува ... !!!!!!!

# 97
  • Мнения: 291
smile3538 smile3538 smile3538
загубих дар слово...

# 98
  • София
  • Мнения: 1 423

 Joy  Joy  Joy
Не знаех, че и такова чудо са измислили.  Mr. Green

# 99
  • София
  • Мнения: 1 248
Що се смеете, бе, може да е хубаво това звънче и да носи успокоение на бременната. Това, че не знаем за него не значи, че е смешно.
Все едно да си сложиш синьо мънисто против уроки.  Peace
 Grinning
Peace

# 100
  • Мнения: 9 050
А звука не е само онова, което се чува ... !!!!!!!

 Shocked Честно, не мога да се сетя какво друго е звука, освен това, което се чува.

# 101
  • Мнения: 953
Бижуто си е хубаво, но не ми се вярва да въздейства на бебето по-добре от някоя хубава мелодия, песен от майката и погалване на коремчето.

А по натам бебчо като има колики и да дрънчиш и да не дрънчиш със звънче само гушкане помага.

Общи условия

Активация на акаунт