По млад мъж?За или против?

  • 2 676
  • 54
  •   1
Отговори
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Провокирана от друга тема за разликата в годините,
пускам нова за да видим какви са  предимствата и недостатъците на брака и въобще връзката с по-млад мъж.
Дали повечето жени биха се почувствали поласкани от вниманието на доста по-млад мъж
или с времето биха изпитвали притеснения ,че с годините тази разлика може да проличи визуално или пък да бъдат заменени заради по-млада?

# 1
  • Мнения: 2 270
ЗА!!!
Разликата идва не от годините, а от характерите!

# 2
За! Не е важна разликата,важно е разбирателството и тн.

# 3
  • Мнения: 2 336
Млад мъж - енергия, дух и многото плюсове на младостта.
Обачи идва ли  момента за някви задължения - много по - трудно ги приемат младите.
Моят е на 26 и все още много хвърчи, голям идеалист е, живота си дава за приятелите...
Нищо лошо, ама има семейство и отговорности. Ще ми се да стъпи на земята вече.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
"За"разбира се ....Има ли по-хубаво от агнешкото...?   Flutter

# 5
Аз по принцип бях на друго мнение, но  ... моя ме оплете (аз не му знаех годините, иначе нямаше шанс) Joy По-малък е от мен с 1г и 2седмици - не е голяма разликата, но понякога се усеща. Иначе си бил хванал кака да го отрака  Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
ЗА - мъжът ми е 5 години по - малък, няма недостатъци брака ни ( все пак имам опит, първият ми съпруг беше 10 години по - стар, а с настоящия правим 9 годин брак на 24.05 Heart Eyes)

# 7
  • Мнения: 674
За агнешкото разбира се!!!
И аз съм с агнешко макар и само с 3 месеца разлика!!!!!!!! Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes Blush Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 2 220
Против! Не харесвам мъже, по-малки от мен. Само споменаването на възрастта ми е достатъчно да го "отпиша"  Mr. Green Просто не знам какво трябва да направи, за да ми задържи вниманието...

# 9
  • Мнения: 1 336
За агнешкото разбира се!!!
И аз съм с агнешко макар и само с 3 месеца разлика!!!!!!!! Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes Blush Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
нашата е 8 месеца  Mr. Green нямам оплаквания  Heart Eyes , след една определена възраст и 10 години разлика, независимо в чия полза са нямат особено значение  Wink

# 10
  • Мнения: 107
Честно казано по принцип и аз съм против.Мисля си,че ако бях с по-млад мъж бих се чувствала по-скоро като майка,отколкото като съпруга..Нали момченцата по-късно съзряват,а някой миличките си остават момченца цял живот. За това мисля,че един по-възрастен мъж би оценил жената много повече и би я карал да се чувства истинска жена.Разбира се всичко е много индивидуално,интелектуалното съзряване и отношението към жените не корелира с възрастта Joy

# 11
  • Мнения: 6 155
В момента съм "против" Rolling Eyes
Но като стана на 50 сигурно ще искам 30-годишно агнешко  Laughing

# 12
  • Мнения: 107
В момента съм "против" Rolling Eyes
Но като стана на 50 сигурно ще искам 30-годишно агнешко  Laughing
Правилно  newsm10.И аз така... newsm53

# 13
  • Мнения: 5 103
В момента съм "против" Rolling Eyes
Но като стана на 50 сигурно ще искам 30-годишно агнешко  Laughing
Peace

# 14
  • Мнения: 3 537
все ми е тая Party

Общи условия

Активация на акаунт