Жилище и шум

  • 2 919
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Направо не знам къде в София е тихо. Аз съм решила да се местя в Княжево, ама знам ли  newsm78

# 16
  • Мнения: 1 640
Не съм била в твоето положение/имам предвид шумното жилище/ и въпреки това съм убедена,че това е голям проблем.Не искам и да си помисля за шума,който описваш.Сигурна съм,че не бих издържала-спя леко,дразня се от трясъка на асансьорната врата,когато единствените на етажа съседи се прибират,да не говоря за кучешкия лай понякога...та ,не му мисли-мести се ,докато още не сте"пуснали корени" и не сте се "привързали"към това жилище.Момичетата са ти писали за вредния ефект в-у нервната система,какво друго да добавя.И дано успеете да го продадете изгодно.
  ПП:Преди година майка ми си бе харесала гарсониера на 1 етаж в нова кооперация,намираща се на оживен булевард.Отидох,видях къде се намира ,прецених,че е шумно мястото, и веднага я разколебах-цяла лекция й изнесох по въпроса за шума.

# 17
  • Мнения: 1 426
Една година живях в апртамент на бул. "Цар Борис 3". Шумът беше убийствен, пред блока минаваше трамваят, а прозорците се тресяха от вибрациите. Беше ужасно. Като отворех прозореца, трябваше да си крещим с мъжа ми, за да се чуваме. Слава богу, преместихме се. Та съветът ми е - въобще не се колебай, ами се изнасяйте, докато е време!
Същата работа, същият булевард, само дето си седим, не сме се изнесли... На това не му се вика шум, хората са измислили по-точна думичка: грохот. Ако можете да се изнесете, изнасяйте се.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 956
От една година живея в апартамент, който е точно на кръстовище и е на 2 етаж. В началото дори уличното осветление ми пречеше, но свикнах. Макар, че и аз спя много леко - лятото оставям прозореца отворен и не ме дразни особено  Rolling Eyes
Единствения проблем е мръсотията  Close  Няколко часа след като си измила прозорците - пак са безобразно мръсни ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт