Искам да сменя Фризовом с Фризо 2, но

  • 914
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
се чудя дали ще й се отрази добре. Повръщането значително поспря, да не кажа направо спря. Бих карала на това мляко до 12 месец, но сравних състава на Фризовом и Фризо 2 и разликата беше очебийна. Фризо 2 си е за по-големи бебета и със състав за големи бебета. Като че ли вече Фризовома не я засища така, както преди. Та, така, кажете мами как започнахте да давате Фризо 2, схема на въвеждане има ли? Фризо 2 запича ли? Други неприятни моменти?
Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 2 865
Аз не съм ползвала Фризовом а Фризолак (от самото начало), преминах направо на Фризо2 когато стана на 6 месеца, без специална схема на въвеждане и не е имало проблем. Не се е запичала от нито едното. Тъй като детето е голямо и яде разнообразни храни предполагам че няма да се запече.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
е да, ама Ани е с рефлукс и е на това мляко от 30ия си ден. Чудя се също дали няма да й дойде водничко, да не    вземе пак да започне да повръща ... ?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз давах Фризовом заради изхождането и директно си минах на Фризо 2/понякога съм ги смесвала в едно шише/.

# 4
  • Мнения: 2 039
се чудя дали ще й се отрази добре. Повръщането значително поспря, да не кажа направо спря. Бих карала на това мляко до 12 месец, но сравних състава на Фризовом и Фризо 2 и разликата беше очебийна. Фризо 2 си е за по-големи бебета и със състав за големи бебета. Като че ли вече Фризовома не я засища така, както преди. Та, така, кажете мами как започнахте да давате Фризо 2, схема на въвеждане има ли? Фризо 2 запича ли? Други неприятни моменти?
Благодаря  Hug
Ние бяхме в подобно положение-кърмих го до 6 месец,после мина на Фризовом заради повръщане.От месец давам Фризо 2,повръщането не е спряло напълно,но все пак мляко давам само вечер,а Фризото никога не го повръща  Peace

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Мисля,че няма да има проблем!Давай направо Фризо2 без да го смесваш с Фризовома,ако пак повърне детето спираш го!

# 6
Мисля,че няма да има проблем!Давай направо Фризо2 без да го смесваш с Фризовома,ако пак повърне детето спираш го!
Peace
Аз давах на дъщеря ми Фризовом до 9 месеца и след това минах на Фризо.

# 7
  • Мнения: 171
Ние също бяхме с рефлукс  и ядохме Фризовом но до 5 месец отшумя , сега сме на Фризо 1 другата седмица минаваме на Фризо2. Не сме имали проблеми със смяната на млякото. Можеш в началото да го смесваш 1:1 Фризовом с Фрозо 2 те се на една фирма и е позволено

# 8
  • Мнения: 1 053
И аз смятам от другата седмица да минем на Фризо 2,но неискам да го смесвам с друго мляко Rolling Eyes,дано на вкус да и хареса и да нямаме проблем,засега сме все още на Фризовом  Wink

Общи условия

Активация на акаунт