~ Лунна диета 24.05.07 г. / Четвъртък / НАЧАЛО : 00:02 ч. ~

  • 5 597
  • 196
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
Добър ден мили Лунатички! ! !

Време е за поредната доза Лунна диета ! ! !

Лунна диета 24.05.07 г.
НАЧАЛО : 00:02 ч. / 24.05.07 г. /
КРАЙ : 00:02 ч. / 25.05.07 г. /

Лунна диета дати м. Май 2007 г.




Лято е! Няма време за губене!
Добре дошли в РАЯ!



Тук сваляме килограми с усмивка!

Имаме си райски хитринки!
Вода + Чай + Кафе = Божествено тяло



Времето лети и няма да ви чака!


Ако ВИЕ не направите нещо за себе си няма кой друг да го направи!

Е нека помислим какво ни трябва за лятото освен нова фигура!

 ~ Дрешки ~

Да има с какво да се разходим по плажа .



Да имаме спортно екипче за да поддържаме тонуса си.



Ами следобедното кафе?




Ами ако някой красавец ви покани на чудната му яхта?



Вие сте готова за вечерта !




А след това . . .




Пропуснахме най-важното ! ! !

Банският ви ?

Цял!? Обвити като пашкул!? Старомодни!? Без самочувствие!? Кажете КРАЙ НА ТОВА!

Време е да се превърнете в една истинска СЕКСАПИЛНА ЖЕНА!










ВИЕ САМИ РЕШАВАТЕ!

ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИЧКИ ! ! !   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 537
Пу, първа се записвам  Grinning Grinning Grinning Успех на всички пожелавам в други ден Wink

# 2
  • Мнения: 498
И аз се включвам

# 3
  • Мнения: 178
Успех на всички  newsm10 Аз започнах от днес и ще изкарам 3 дни  Peace

# 4
  • Мнения: 2 099
И аз ще се пробвах, въпреки че миналият път нищо не свалих, дано този път сваля нещичко.
Успех на всички.

# 5
  • Мнения: 865
искам и аз да се включа.това е един ден глад ли?не съм правила такова нещо,но не пречи да пробвам.да очаквам ли чудеса,да се натъпча ли преди това?и после цял ден на чай и вода ли?дайте ми подробности?кога е следващия път?

# 6
  • у нас
  • Мнения: 443
Aз да се запиша,пък ще видя може утре само да гладувам нещо #2gunfire тази дата ме демотивира, Thinkingне  мога точно да обясня, но още когато видях датата ми мина мисълта,че няма да стане. newsm78

# 7
  • Мнения: 377
И аз се записвам от утре подготовка на чай+плодове, в други ден само течности и после пак чай+плод. Дано този път да издържа.
Успех на всички в начинанието.

# 8
  • Мнения: 3 453
Еййй тоя път няма да се дам!Ще успея!Ще пиша много в темата да ми давате сили и кураж!Да знаете тоя път съм решена да успея NaughtyОт утре на обяд почвам на плодове нали 12ч по-рано трябва да се намали храната за да има по-голям ефект.Дано издържим.Желая успех на всички  bouquet Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
Белинея, темата е много мотивираща Peace Така си ги изредила снимчиците, че... Whistling

Аз този път пропускам поради две причини -
ще пътуваме с моя мъж и няма как да пия само вода, нали за кеф и почивка се махаме.
и второ, че свалям само на пълнолуние. Сега и да сваля, си го връщам на другият ден.

Желая успех на всички и мноооого сили и издръжливост!
  bouquet

# 10
  • Мнения: 453
здравейте и от мен  newsm03!наистина цялата тема е много мотивираща newsm10! в четвъртък ме бройте и мен. пожелавам на всички поне -1 кг. все пак малко, но славно. smile3521 след като мине 24.05 ще пиша има ли резултат. УСПЕХ на всички newsm17 newsm53

# 11
  • Мнения: 122
аз си мисля че ако изкараш 24 часа на течности, независимо в каква фаза е луната всеки ще отслабне поне 1 кг или греша?

# 12
  • Мнения: 577
и аз се записвам да лунувам с вас за 3ти пьт.през миналото лунуване (16.05)свалих 1.5 кг,и задьржах 1  Party
успех и много минуси на кантара на  всички мами  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 351
 И аз отново съм с вас Hug.
 А още не съм се претеглила след миналото лунуване Embarassed, но съм доста минуси в сантиметрите Peace.
 
 Началото на диетата е утре, 2 мин след полунощ, така ли newsm78? Аз все нещо не съм разбрала  Blush.

# 14
И аз си записвам! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт