Как да разпознавате фалшивите огледала !!! Много интересно !!!

  • 3 731
  • 25
  •   1
Отговори
 Днес докато ръчках нета и попаднах  на много интересна статия за фалшивите огледала. Под фалшиви огледала имам  в предвид тези които като ги погледнеш от едната им страна са като обикновени огледала а от другата са си прозорци и всичко се вижда. Всички сте ги виждали по американските филми в залите за разпит в "РПУ-тата" Simple Smile
 В статията се обяснява как чрез много елементарен трик може да разберете дали едно огледало е фалшиво или истинско. Авторът е бил  провокиран  да я напише поради супер модерното в последно време слагане на камери в женските съблекални в различни магазини. Някъде даже бях  чел  че някакъв грък направил  магазин  за луксозно бельо и го продавал почти без пари и магазинът му бил много на загуба , обаче човека правел луди пари като продавал и излъчвал онлайн на сайта си видео от скрита камера, сложена зад фалшиво огледало. Ей това е бизнес мен Simple Smile
 Вече съм предупредил приателката си , защото сто процента и в БГ го е направил  някой.
 Ето това е адреса на статията http://cheap-spy-equipment.blogspot.com/2007/05/now-to-detect-2-way-mirror.html пък от вас очаквам бирата. А ако някоя милф-ка иска да ми благодари по друг начин да пише на ЛС  Wink Laughing

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Преведете на български, моля.  Rolling Eyes

# 2
  • Варна
  • Мнения: 25 212
В общи линии тестът се състои в следното: докосваш с пръст огледалото и ако има разстояние между пръста ти и отражението му, огледалото е истинско. Ако няма разстояние, т.е. горния слой на стъклото отразява образа, значи има нещо гнило, т.е. огледалото е двупосочно Wink

# 3
  • Мнения: 25 449
Не само в пробни, има и тоалетни, в които съм се чувствала кофти. Не знам защо. Но определено съществува гадното чувство, че някой те наблюдава...  Thinking

# 4
  • Мнения: 6 417
Не, че ще разкрия кой знае каква тайна, но скрити камери има и в солариумите.  Whistling

# 5
  • Мнения: 843
   Затова се чувствам гадно в съблекални... Не , че съм им такива огледалата..де. Стига ми моята фантазия , за да се чувствам некомфортно

# 6
  • Мнения: 2 353
  Вкъщи е истинско Party

# 7
  • Мнения: 3 634
Аз мислех, че темата е за фалшивите огледала по магазините. Мисля, че ги купуват от Турция. Издължават леко силуета и те правят да изглеждаш по-слаба. Ти се харесваш повече с дрешката и си я купуваш. Само такива ще си сложа вкъщи  Joy

# 8
  • DE
  • Мнения: 967
Повече няма да ходя на солариум и в магазини. Абе няма да се събличам никъде, освен в къщи!!! Mr. Green

# 9
Няма да повярвате, но днес една приателка ми каза че е намерила магазин  с такова огледало  Shocked  Shocked  Shocked . Даже е доста голям и известен  столичен магазин. Но няма да му кажа името докато не се уверя с собствените си очи. Но ако наистина е така, малееее....... ще го затворят от раз  #2gunfire  и ще стане ОГРОМЕН СКАНДАЛ  #Crazy

# 10
  • Мнения: 677
Ей на тва му викам аз-да започнеш отдалеч  Laughing
И що чака 8 дни за да изокаш?

# 11
  • Мнения: 589
Няма да повярвате, но днес една приателка ми каза че е намерила магазин  с такова огледало  Shocked  Shocked  Shocked . Даже е доста голям и известен  столичен магазин. Но няма да му кажа името докато не се уверя с собствените си очи. Но ако наистина е така, малееее....... ще го затворят от раз  #2gunfire  и ще стане ОГРОМЕН СКАНДАЛ  #Crazy
  Да се извести на целокупното форумство името на магазина!!!

# 12
  • Мнения: 528
Е? Няма ли да кажеш кой е магазинът?

# 13
  • Мнения: 2 891
Чакам с нетърпение  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 521
Голяма драма, че някой ще ми види сутиена и дупето с пражки...ауууу Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт