Интериорни врати във Варна?

  • 4 244
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Е, това е. Обиколихме "Карло Даниели", "501 врати", "Липлес", но все още не сме намерили вратите, които искаме. Да не са безумно скъпи /трябват ни 9/, да са качествени, с фурнир или фолио цвят калвадос.
Моля патили мами за имена на фирми, плюсове и минуси.

# 1
  • Мнения: 924
Ние поръчахме от "Марина-М" на ул. Страхил Войвода No40. Проверете там, има хубави моделчета  Simple Smile Ние поръчахме общо 25 врати и ни направиха 300лв отстъпка. Попитайте дали няма да направят и на вас ако решите да поръчвате.

Успех!!!

# 2
  • Мнения: 3 211
преди 2 години поръчахме от "Дорис", страшно сме доволни, но май сега са доста скъпи, около 450лв.
майка ми си поръчаха преди месец от Липлес, вече ги монтираха, но още не съм ги видяла, на теб какво не ти хареса там? цената беше доста добра, МДФ гладки за около 300лв., само дето нямало много цветове

# 3
  • Мнения: 446
Принципно ми харесаха на Липлес, обаче наистина като цвят не пасват. А от по-луксозните, които са с фурнир нямат мостра на цвета, който искам, пък и вече стигат цените на 501 врати. На Карло Даниели са прилични цените, но трябва да се режат отдолу, защото по стандарт са 207 см високи. Открих още една фирма, която внася от Турция - на "Бенковска" от страната на Нептун. Цените им са добри, около 300-350 обикновените врати. Ще отида и на Марина-М да видя, Росито-м-м, благодаря за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт