течен аналгин при зъбобол

  • 7 133
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 973
от 2 дни ме мъчи адски зъб!Може ли да пия 1 течен аналгин? newsm78
Ако е вредно,дайте предложение за нещо по-безвредно и ефикасно!Благодаря много!!!!!! Hug

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Парацетамол.Моята лекарка ми беше казала най-много 2 аналгина за цялата бременност.Веднъж пих за глава/аналгин/ без никакъв ефект.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 17 839
Посъветвай се с гинеколога си. Моя приятелка пи в 5ия месец течен аналгин заради бъбречна криза, по съвет нма лекаря си.

# 3
  • София
  • Мнения: 146
Посъветвай се с гинеколога ти. Аз пих течен аналгин около 6-ят месец също заради бъбречна криза. Това беше единственият път. Най-добрият вариант е да идеш на зъболекар.   bouquet

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз съм пила течен аналгин заради температура във втория месец през предишната си бременност.Нямаше начин,не ми падаше температурата ,а не е добре с висока температура.Ама за зъбобол,по-добре да ти видят проблема.Аз в 4-ти месец счупих зъб и ми го правеха с упойка,защото счупването беше много дълбоко.

# 5
  • Мнения: 596
Отиди на зъболекар да ти излекува зъба. Не пий никакви лекарства, ако не са ти предписани от лекар.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Отиди на зъболекар да ти излекува зъба. Не пий никакви лекарства, ако не са ти предписани от лекар.
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 248
Отиди на зъболекар да ти излекува зъба. Не пий никакви лекарства, ако не са ти предписани от лекар.
  Peace

# 8
  • Мнения: 1 733
За аналгин трябва да се посъветваш с лекаря си. Но най-адекватното,което можеш да направиш, е да отидеш на зъболекар!

# 9
  • Мнения: 5 026
Само Парацетамол.

# 10
  • Мнения: 729
Аз съм пила аналгин само че не течен а на таблетка.Бях в 4-ти месец и педито ми каза че за болката мога да пия само аналгин.Но ти най-добре се обади на педито и отиди на зъболекар.Анолгина само ще намали болката а няма да излекува зъба.

# 11
  • Мнения: 9 973
в аптеката ми дадоха панадол и сега се чувствам по-добре!имам сили да отида до зъболекарски кабинет!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт