Много ми се яде това: Откъде да си го купя!

  • 9 140
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
http://www.giotto.de/sortiment.html

Момичета, вече го сънувам. Яла съм го преди години и си спомням, че душевен оргазъм получих.

Всеки ден си мисля за него. Ако някой знае къде в София се продава, моля за помощ. Усещам му вкуса в устата си, и чувам как хрупка.

ПОМОЩ!!!

 Laughing

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Ти да не си бременна?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing

# 3
  • Мнения: 9 865
В бг няма Джото... аз съм си ги купувала от Германия... харесват ми, но чак такъв оргазъм не съм получила.
Те са на Фереро, ако не се лъжа, ако искаш поне "клиторен" оргазъм пробвай с Рафаело на същата фирма и тях си ги бива  Mr. Green

Или поръчай на някой познат да ти прати от някъде, сега поне всеки има близки и познати я в Германия, я в Австрия...

# 4
  • Мнения: 173
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing

Какви са тези лакрицови бонбони?!?!?!

Я, разкажи подробно?
 Laughing

# 5
  • France
  • Мнения: 726
Ако оставим майтапа на страна, защо не потърсиш в магазините за скъп алкохол, пури и ляксозни шоколадови изделия?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Очевидно е бременна, 5-6 месец. Аз пък бях откачила за лакрицови бонбони Laughing

Какви са тези лакрицови бонбони?!?!?!

Я, разкажи подробно?
 Laughing
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

# 7
  • Мнения: 173
Имаше по радиото реклама, "Giotto, Търсете в добрите магазини за алкохол"
Аз от там се сетих за него. Няма магазин за алкохол "НеОрушкан". Познават ме даже хората вече Simple Smile
Няма и няма.

То да беше нещо лесно за намиране.

# 8
  • Мнения: 173
Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Оххххх, за щастие този специфичен вкус не ми допада. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 865
Тия лакрицовите са страхотно нещо... наистина...

Към авторката на темата имам малко компромисно предложение... рецепти за домашни банбоне, може пък да те утолят...
http://bonboni.info/?p=article&cat=9&art=20

Но баш за Джотото просто го поръчай някому, тук няма да ги намериш, аз също съм ги търсила Sad

# 10
  • Мнения: 442
оххх, луканке, много искам да ти помогна. месец и малко ще можеш ли да устискаш?
лакрицата са едни черни скандинавски бонбони /в `пипи...` май я споменаваха/. има едни дъвки черни еъруейвс - те са с вкус на лакрица

# 11
  • Мнения: 2 237
Виж в магазините на Бонжур,едва ли ще има точно същите,но нещо сходно ще намериш.Аз от там съм намирала всякакви вкусотийки.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
М, то лакрица не се харесва на всеки, ама аз ги обожавам. Сега тихомълком си намерих позната от Норвегия да ми праща по някое пакетче, пък аз а зареждам с вафли боровец. Иначе докато бях бременна стигнах дотам да се помоля на майките от чужбинския да ми пратят колетче с лакриц Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хора, какво е това чудо?!?!? Освен бременни има и хора на диета! Имайте милост бе! От'га не съм влизала в готварския а вие и тука пускате разни. Баси  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 841
Купувала съм, ама убий ме - не помня точно от къде  ooooh!
Със сигурност има, момичетата са прави - потърси по по-скъпите магазини за алкохол.

Общи условия

Активация на акаунт