Много ми се яде това: Откъде да си го купя!

  • 9 142
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
На мен ми се прияде луканка!  Laughing Но поне я има навсякъде.

За тези бонбонки- аз съм ги купувала от "Елемаг", в Лозенец. НО, от доста време не съм забелязала да ги има.  Може и да не ги зареждат вече. След обяд ще ходя до там и ще ти кажа, ако все още ги продават.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Луканкич, закъсали сте го ти и корема! Mr. Green Успех и на двамата!

# 17
  • Мнения: 173

Оставям си темичката отворена и колата запалена, ако има в Елемаг Giotto, луканката е от мен Simple Smile

# 18
  • Мнения: 173
Ивонскииииич, с тежка задача съм се заела кака. Раменцата ми се преведоха от тежестта на тази мисъл Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 100
Ако имаш познати от Германия ги помоли да ти пратят.  Wink

# 20
  • Мнения: 7 474
Момичета, вече го сънувам. преди години  си спомням, че  оргазъм получих.
Всеки ден си мисля за него. Ако някой знае.. Усещам му вкуса в устата си, и чувам как хрупка.

ПОМОЩ!!!



Това звучи като еротичен роман  newsm48
Дояде ми се  Laughing Mr. Green

# 21
  • Мнения: 173
Лео, така както си поизтрила нещата незнам как ти се дояде! Прилича по скоро на садо мазо след полунощ. Кое ли хрупка?

# 22
  • Мнения: 7 474

 newsm62 Знам ли, въпрос на фантазия  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 5 744
Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Оххххх, за щастие този специфичен вкус не ми допада. Simple Smile
и на мен
чеприха ме веднъж и едвам успях да ги преглътна Stop

# 24
  • Мнения: 139

Цитат
Ти не си ли чела Пипи Дългото чорапче?! Когато Пипи пазарува в магазина за бонбони? Е, там си купува и лакрицови бонбони. Едни такива черни, с много специфичен вкус. В Бг ги няма никъде, търсила съм. Популярни са в скандинавските страни.

Има ги, има ги...Особено по малките шекерджийници и на Етъра и по Велико Търново...Само че аз не съм им фен...

# 25
  • Мнения: 3 423
Пасва към кафе и към чай. Нали?!
И аз ги обожавам.

# 26
  • Мнения: 173
Пасва към кафе и към чай. Нали?!

Нали!

освен това пасват за разходка, за  колата, докато си гледаш филмче, в киното хрупкат чудесно,  преди и след ядене

магия

# 27
  • Мнения: 920
На някоя бензиностанция гледах, ама преди време. Не бяха само лакриц, а мешани.

# 28
  • Мнения: 179
До преди година работех в "Елемаг"- Изгрев. Има доста засукани вкуснотийки Laughing, но за по-засуканите си трябва ходене до "Елемаг"-Лозенец. Ако някой се затича към този в Изгрев, може и да не остане доволен. Rolling Eyes Факт.

# 29
  • Мнения: 1 733
Пробвай в "Елемаг". Там има всякакви вкусотии, които не могат да се намерят другаде.

Общи условия

Активация на акаунт