Какви чувства ви обземат преди раждането?

  • 3 631
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 807
И аз се страхувах, нормално е, когато не знаеш какво те очаква.
Следващият път едва ли ще изпитам подобно чувство, вече нямам неизвестни Grinning


Мен и трите пъти си ме беше много страх.
А последният като че ли най-много  Wink

Най-лекото, безболезнено и безпроблемно раждане ти желая!  Hug

# 46
  • Мнения: 617
Страха остава на втори план. На първо място е бебчо и как ще го гушкаш  Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 276
Не ме е страх толкова от болката. Каквото - такова. Praynig
Но нямам вече никакво търпение. Не се е обърнало както трябва и ще го чакаме до последния момент, да видим дали ще застане за нормално раждане.

А през нощта мисля дали е здраво, дали всичко му е наред. Не спя вече хич.  Tired

Искам си я вече да я видя! Най-ме е страх като не усещам да мърда известно време. Ужас!

# 48
  • Мнения: 2 677
Не ме е било страх, ако щете вярвайте.
Тъй като преносих десет дни, накрая толкова ми беше писнало, че единственото чувство, което ме беше обвзело е, да се свършва по-бързо и вече да се ражда.
  Wink

# 49
  • Русе
  • Мнения: 2 354
От раждането не съм се страхувала...
Просто се молех да е живо и здраво...

# 50
  • София
  • Мнения: 5 079
Много ме беше страх Embarassed, но наистина чувството за страх намалява, когато вече отидеш да раждаш и видиш че няма връщане назад  Mr. Green, когато се опомниш и осъзнаеш какво се случва и какво се иска от теб, тогава идва нетърпението да гушнеш своята рожба... Heart Eyes Има го момента, да изпиташ дори мъничко досада, всичко да приключи максимално бързо. В такива мигове човек се мобилизира и общо взето се взема в ръце, най - много плаши неизвестното, когато знаеш какво вече ти се случва и какво можеш да очакваш, страхът се изпарява. Hug

# 51
  • Мнения: 1 233
Стряхувах се и аз, според мен това си е нормално... Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 17 592
Не се страхувах от раждането за недоумение на мои познати.Беше ме страх какво ще правя бебето като се роди и дали ще умея да го изгледам.

и аз така се чувствам.

# 53
  • Мнения: 209
Не се страхувах от раждането за недоумение на мои познати.Беше ме страх какво ще правя бебето като се роди и дали ще умея да го изгледам.


Това ми беше главното притеснение и на мене. Обаче и представа си нямах колко бързо се влиза в час... Joy Joy Joy

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Умирах от страх, дори когато ме болеше най-много пак ме беше страх, че ще раждам  Laughing, но като родих бях готова да родя веднага второ.

# 55
  • Мнения: 152
Всеки ден се събуждам и си мисля: "Ето, днес може да е денят!", но не...и колкото по-малко остава толкова повече го мисля. Предполагам, че е нормално, макар да се опитвам да не мисля лоши и страшни неща, още повече че нашите лекари тук се славят като най-некомпетентни и груби...Вярвам, че всичко ще е наред и скоро ще прегръщам моето детенце, по-щастлива от всякога! Нека  с всички ни е така! Hug

# 56
  • Мнения: 423
Колкото повече наближаваше датата на термина ми, толково повече ме хващаше страх и паника, но си казвах, по-добре да минава по-бързо всичко, че няма да ми се размине така или иначе. Затова не се притеснявай, когато и да се случи ще запомниш този ден само с хубави емоции!!

Общи условия

Активация на акаунт