..A за дрехи...?

  • 2 535
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Тук вече ми е по-сложно да отговоря.От 0 до колкото мога да си позволя.
Така съм и аз  Wink

И при мене е така  Wink

# 16
  • Мнения: 6 155
Различно. Нямам твърди суми, които трябва да похарча за месец...било то за козметика, процедури или дрехи.  Tired

# 17
  • Мнения: 5
a za drehi....za sega nishto ne sum poharchila vapreki, che sum bremenna v 23 g.s....ne che ne iskam da pazaruvam, a prosto nqma ot kude...az sum s po-edra natura i kudeto i da otida - govorq za specializirani magazini za bremenni,  mi kazvat, che nqmat moqt razmer...za tova reshih da se obarna kum shivachka...spored men trqbva da se pravqt drehi za bremenni vav vsichki razmeri...

# 18
  • Мнения: 1 975
Всеки месец е различно - според доходи и нужди Peace

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зависи много.Има месеци, в които мога нищо да не си купя-0лв., а има месеци, в които мога да мина 100лв.
За анкетата съм пас (не мога да избера един отговор Whistling ) Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 35 932
100-200 лв задължително, понякога и повече.
Лятото харча  много повече за дрехи.

# 21
  • Мнения: 4 668
Различно ... Аз не обичам много да ходя по магазините и затова пазарувам няколко пъти в годината ... Ако видя нещо , което ми хареса го вземам , но не е задължително всеки месец да си купя нещо .
Не правя компромис с обувки и чанти - купувам скъпи и удобни  Peace

# 22
  • Мнения: 1 234
По принцип специално за себе си съм стигнала го убеждението,че хубава покупка е тази,която е или много евтина,или много скъпа.Това важи обаче само за дрехи и аксесоари  Wink, с обувките никога не правя компромисNaughty за обувки давам винаги много пари.Така че всеки месец си купувам по нещо,вече дали скъпо или евтино,зависи от това с какви пари разполагам  Hug

# 23
  • Мнения: 2 407
100, 200,но зависи- понякога повече,понякога по малко.

# 24
  • Мнения: 3 334
Понякога нищо, понякога мнооого!
същото и аз правя...............има месец без никаква дрешка,но имам и дни с крупни покупки.

# 25
  • Мнения: 1 080

аз съм в шок, колко голям процент дават между 100-200 лева за парцалки и обуща всеки месец  Shocked Sick

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз не съм в шок от нищо, но се опулих, че вече има теми в които направо си се казва "Айде да си ги мерим"  Laughing

А Кнут пък какво ви е виновен?

# 27
  • Мнения: 1 432
Като ся замисля много по-малко отколкото мога да си позволя. Защо ли?.......... Трябва да се поправя  Twisted Evil.От анкетата не мога да си харесам опция  Tired

# 28
  • Мнения: 5 103
Нямам определена сума, ако  харесам нещо го купувам.

# 29
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Не се ограничавам до определена сума. За колкото си харесам, за толкова си купувам... Проблема, е че трудно си харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт