За дупките и мислите

  • 1 324
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 664
 Коя е първата мисъл, която ви минава ако вървейки си по някоя родна улица видите зейнала дупка...я от окраден капак на шахта, я изровена от дъждовете? За първата мисъл говоря...нещото, което профучава през главата ви и никой друг не го чува. Е, сега е момента Laughing

# 1
  • Мнения: 153
И`бах ти трапо...

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Я, пак дупка.

Впрочем кметът Чомаков предизборно е разкопал целия град и сме като едно огромно антично златно находище - навсякъде багери, липсващ асфалт, дупки и знаци, че не можеш да минеш. Това, плюс дъждовните порои, като резултат вероятно му носи немалко негативни мисли, към които се присъединявам и аз.

# 3
  • Мнения: 8 999
Темата ти ме подсети за един виц: звъни телефонът в централата на Вик и някой пита "Ало, Енергото ли е?". Любезната служителка отговаря:"Не, господине, бъркате номера. Тук е ВиК". "А, така ли!" - гражданинът се поколебава, "Е, нищо де, и на вас да ви е...а майката тогава!"

# 4
  • Мнения: 4 664
LaughingТа ти на кой...таковата...по отношение на дупките

# 5
  • Мнения: 765
Винаги си мисля "добре че не паднах в тая дупка , но сигурно някой все пак ще падне..."
Наистина това си мисля

# 6
  • Мнения: 1 849
А аз си мисля, че българите са по-добри шофьори, защото успяват да карат бързо и да избягват дупките... Такива умения другите европейци няма как да придобият. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 936
Мисля си : "Хм, дупка". Ако ги срещах по-рядко, щях да се замислям повече.

# 8
  • Мнения: 3 423
Аз съм позитивен мозък.
Първата ми мисъл е:
"Това не е дупка, това е неравност."

# 9
  • Мнения: 8 999
LaughingТа ти на кой...таковата...по отношение на дупките

Знам ли... Напоследък ТЕЦ-ът ми е виновен за всичко.

# 10
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Ми, не мога да го напиша, твърде нецензурно е .... аз и затова само си го помислям, че  ме е срам да го изрека  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
"...е тоя път ще успея да я прокарам между гумите.... Close..баси трапа, пак го нацелих ooooh!"
 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 155
"Поредната..."  Twisted Evil

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

...но не последната.

# 14
  • Мнения: 3 575
Мисля си как да я заобиколя, без да засека някой  Laughing

Ежедневие са и въобще не ме впечатляват вече...

Общи условия

Активация на акаунт