Невъзпитан ли е Милен Цветков?

  • 2 778
  • 64
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 гледам  предаването му почти редовно и ми е направило впечатление, че много от хората които се обаждат все нещо му се ядосват
я го изкарат невъзпитан, че много прекъсвал или пък се държал подигравателно с хората, или пък защитавал определена политическа партия
много госпожи и господа му държат сметка и за темите, които разисква.
как мислите?
народа ли е изпростял или гос'ин цветков си позволява твърде много като се държи непрофесионално...

# 1
  • Мнения: 27 524
Особен е станал. Не беше такъв. Много прекъсва, много говори, не дава думата, засича. Дразни ме, а преди адски го харесвах. И сега го харесвам, ама насаме  Blush

# 2
  • Мнения: 6 155
Прекалено грубо се държи на моменти Confused

# 3
  • Мнения: 677
Не, не е! На зло куче-зъл прът!
Или мислите, че е лесно, лайв и с телефонообщуване, а?

# 4
  • Мнения: 27 524
Или мислите, че е лесно, лайв и с телефонообщуване, а?

Айде, айде, да не е само той в ефира? Другите не са така, но сигурно това си е част от предаването.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Дразни ме много, признак на лошо възпитание е да не изслушваш говорещия, да го прекъсваш за да се налагаш.
Преди ми харесваше повече, но е голям въздух под налягане! Sick

# 6
  • Мнения: 6 417
Той така се държи и извън предаването си. Сигурно си мисли, че е много остроумен и свеж Thinking

# 7
  • Мнения: 677
Или мислите, че е лесно, лайв и с телефонообщуване, а?

Айде, айде, да не е само той в ефира? Другите не са така, но сигурно това си е част от предаването.

Е другите са смешни, даже не ми се коментират, МЦ поне се държи на положение..

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Струва ми се нагъл. Грозно прекъсва хората, затваря им телефона.
Опитах се няколко пъти да гледам предаването му и се отказах.
Дори и като мъж не ми харесва  Tired

# 9
  • Мнения: 27 524
Е другите са смешни, даже не ми се коментират, МЦ поне се държи на положение..

Кеворк не е смешен. И Гарелов с Панорама не беше.  Peace Тодор Колев буди уважение у мен също  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 5 539
Струва ми се, че малко прегоря. Напрежението му идва в повече, както се случва и с Ники Кънчев. Нова ТВ да ги пуснат и двамата да си починат по 1 година.
Иначе на Милен му бях фен в "Здравей, България"

# 11
  • Мнения: 2 401
У гусин Цветков е проблема определено.

# 12
  • Мнения: 677
Е другите са смешни, даже не ми се коментират, МЦ поне се държи на положение..

Кеворк не е смешен. И Гарелов с Панорама не беше.  Peace Тодор Колев буди уважение у мен също  Heart Eyes

Блонди, обърка жанра май..Тези тримата не са имали лайв телефония..

# 13
  • Мнения: 5 539
А какво имате против проф. Вучков, този цар на телевизионната телефония? Crossing Arms hahaha

# 14
  • Мнения: 2 829
според мен-типа на предаването му е такъв---заради това се държи по този начин--скандално,,,---както венетка се изрази--рейтинг,рейтинга е важен,,,а той си го има ---ето и ние тук го разискваме,,значи е успешен водещ1 Wink
аз го харесвам,,и като мъж , Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт