Фен клуб "Бъдеща тъща"

  • 5 851
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 211
Оооо, ама нещо много се активирахте! Няма да си дам момчето на такива като вас!

# 31
  • Мнения: 14 654
Вдигайте кръвно, най-вече когато зет ви е на работа и веднага му звъннете да ви откара в болницата, понеже умирате.
Настоявайте да ви придружава до поликлиниката всеки месец, когато си заверявате рецептурните книжки и после му давайте рецептата, за да ви купи той лекарствата, понеже вас често ви лъжат в аптеките. Също е редно да го ползвате за превоз винаги, когато ви скимне, да му пъхтите в горещините, но да не позволявате да включи климатик, за да не хванете пневмония, ако има ароматизатор в колата, задължително започнете да се задушавате и да хриптите от тази ужасна миризма, все пак сте с всевъзможни алергии!
По завоите стискайте очи и викайте: по-леко, по-леко, достатъчно идиоти има по пътищата!

# 32
  • Мнения: 1 640
Аз се боя да стана тъща-просто не зная на какво съм способна ,ако обиди или разплаче щерчето ми!Само като си представя такава ситуация,отсега ми кипва кръвта.Чудя се дали да не изкарам някои курсове по бойни изкуства,че за кратко да го нокаутирам този ми ти зет!Де ША знам какъв вагабонтин и развейпрах ША ми се убие на главата ooooh! TiredДа взема да се подготвя,че само разбойници и донжуановци са се навъдили сега,а за след 20-тина години-не ми се мисли! ooooh! WhistlingЖална ми майка,каква съдба ми е отредена-тъща!Но ША СА справям,няма как,трябва да помогна на щерчето си да се отърве от гадта,че и от неговата майка!
  Свекита,вие сте!ША давате ли отпор???

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ти само гледай  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 278
Да се разпиша и аз! Като ви чета се замислям - ами аз ще съм и тъща и свеки - малеееееееее, много трудно ще ми бъде yes

# 35
  • Мнения: 25 598
Тъща - разтури къща!  Crossing Arms

# 36
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996

Е, това е истинска свекърва - действа по всички направления. Не може само със снахата да се ограничи, ами и при тъщите се прехвърли.
Записвам се и аз за бойните изкуства, като Феята.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Аз го знам:
Тъща къща обръща  Laughing

# 38
  • Мнения: 1 113
Искам доживотен бан на Как`Сийка в тази тема  Twisted Evil
Не стига, че свекъровската е набъбнала и заплашва да се пукне, а и тук дошла да сее зло  tantrum

Аз моя зет няма да го тормозя. Като го доведе щерката (щото аз детето си на чужди да слугува не давам  Naughty ) ще му приготвя едно списъче с правилата в нашия дом. Ако не му харесва - столовете при барбекюто са сгъваеми.
Сега събирам материал за списъка. Вие пишете, аз по-късно пак ще се включа.

# 39
  • Мнения: 448
Разписвам се в темата като бъдеща двойна тъща!Не ми се мисли какво ме чака,аз просто не си давам щерките...ама то и мама мен не ме даваше,но кой я слуша!Събирам идеи...
  bouquet на всички настоящи и бъдещи тъщи!
П.П. Моята мама е най-добрата тъща! Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 438
От името на бъдещия тъст:Да носи зетя кафето в леглото на щерката, защото тя е свикнала да гледа как баща й носи кафето на майка й в леглото.
Сега сериозно - преди няколко дни си говорихме с моя мъж как зетя, живот и здраве, един ден ще глези щерката, а синът ни ще глези снахата и мъжът ми въобще не беше очарован от последната хипотетична ситуация. Казах му, че в крайна сметка ние, жените, сме затова - да бъдем глезени, първо от тати, после от мъжо.

# 41
  • Мнения: 25 598
Искам доживотен бан на Как`Сийка в тази тема  Twisted Evil
Не стига, че свекъровската е набъбнала и заплашва да се пукне, а и тук дошла да сее зло  tantrum


 smile3518

 Crossing Arms  newsm49

ПП Оооо, тя дъщеря ти ще ми кацне в къщата... smile3560

# 42
  • Мнения: 1 113
Сега сериозно - преди няколко дни си говорихме с моя мъж как зетя, живот и здраве, един ден ще глези щерката, а синът ни ще глези снахата и мъжът ми въобще не беше очарован от последната хипотетична ситуация.
Сетих се за онзи виц, дето се срещнали две жени. Едната попитала: "Как са децата ти? Ожениха ли се?" А другата отговорила: "Дъщерята случи на мъж. На ръце я носи - сутрин закуската в леглото, вечер цветя й носи, абе, хубав е зетя ... Но синът, горкия ... такова чудо му се падна! Кара го да й готви, сърди се ако забрави я рожден ден, я годишнина ... пък и цветя иска мръсницата!"   Laughing

Как`Сийке, мойто в чужда къща не го пускам! Иначе, до неуплътнения прозорец зетя ще го сместим  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 184
Охооо, здравейте мили свати! Идвам да ви надзиравам и да видя на кого не трябва да си давам синчетата Simple Smile На мама миличките! Ще ми ги тормозят те, ха ма ха! И да знаете - нашите синчета няма никога да живеят във вашите къщи! Пукнете се от яд! Laughing То се е видяло, че трябва да ви държим из късо!

# 44
  • Мнения: 1 640
Охооо, здравейте мили свати! Идвам да ви надзиравам и да видя на кого не трябва да си давам синчетата Simple Smile На мама миличките! Ще ми ги тормозят те, ха ма ха! И да знаете - нашите синчета няма никога да живеят във вашите къщи! Пукнете се от яд! Laughing То се е видяло, че трябва да ви държим из късо!
  Ами,то не е добре хич твоите да живеят при мен,нека дом си съградят и там на почетно място мен да сложат-тъщата,та да ги науча на ред и дисциплина.И Мерцедес да ми купят ,и кредитни карти да ми връчат в ръцете,ако ми е скучно-да си пазарувам.А ти,свеке,прави зимнина на село.Чао и се подготвяй,че обичаме/аз и щерчето/домашна лютеница,кисели краставички,печен пипер,... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт