Какви конци?

  • 1 274
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 100
Едва ли има чак толкова голямо значение какъв вид и марка са конците с които ще те шият. Тези , които имат в болниците ще ти свършат същата работа, а и наистина могат да не се съгласят да използват твоите . Не си копувай според мен.

# 16
  • Мнения: 772
Не съм си купувала конците!Пък и нямаше време Mr. GreenНе съм чувала за такава възможност newsm78

# 17
  • Мнения: 17
Ако имаш възможност си купи конци. Аз си купих и съм много доволна. Понякога от некачествени конци се получават грозни белези.

# 18
  • Мнения: 363
Абсорбиращи се. Да докторката ми каза да купя и аз съм доволна че я послушах

# 19
  • Мнения: 1 225
Аз раждах в частна болница и там си носих само чехли. Всичко останало ми бе предоставено от болницата. НЕ знам с какъв конец са ме шили, но "махането" беше следното: отрязаха възелчетата в двата края и после го издърпаха - конеца. Бях си купила две силиконови - непромокаеми лепенки - тях си носих. Когато на втория ден ми смениха превръзката, ми сложиха моята лепенка - за да мога да се къпя.

# 20
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Това ми звучи като да си занеса скалпела.
Joy
И аз за първи път чувам за купуване на конци... newsm78

# 21
  • Мнения: 617
Не съм чувала някой да си купува конци  newsm78

# 22
  • Мнения: X
mera, къде ще раждаш,че и една моя близка преди 1 година трябваше да купува конци. аз раждах в мд и да же не ме шиха след секцио а съм лепена.успех

# 23
  • София
  • Мнения: 928
Аз раждах в частна болница и съответно там си носих единствено чехлите. Всичко останало ми бе предоставено от болницата.
Но досега не съм чувала някой да е купувал конци за операцията си - обезболяващи. марли, памуци, лигнин да, но не и конци.
Peace

# 24
  • Мнения: 1 230
Имам 5 различни операции и никога не са ме карали да купувам конци (ако искам). Хипоалергичен левкопласт - да... за да не се дразни кожата; ама то е друго - има го във всяка аптека. Тук става въпрос за хирургични материали - много внимавай какво купуваш. Успех и дано скоро не ни карат да се оперираме сами (ако искаме) Grinning

Общи условия

Активация на акаунт