Имам.... - Предлагам.....

  • 4 444
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
За тези, които още не са изяли тиквичките  Laughing Тиквички с копър и ориз на фурна или пържени тиквички с млечен сос.

# 16
  • Мнения: 11 607

Идеи за млечен сос?Освен мляко и чесън и копър?

# 17
  • Мнения: 1 818
1-во предложение,2-ро,3-то   chef
Цоцоланче,много полезна тема!  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Страхотна тема - и аз често зъзна, вторачена пред отворената врата на хладилника, чудейки се - сега какво да е Crazy   bouquet

# 19
  • Мнения: 256
Мама Цоцоланка темата е супер! Поздравления от мен. Hug
Та по същество аз имам русенско варено  и пресни картофки, лук, домати и краставици.Предварително благодаря!

# 20
  • Мнения: 11 607
Русенското варено по принцип едно време го обичах панирано....Защо не опиташ...Както по принцип се панира - яйце-брашно-яйце.....Имаш за една салатка и едни картофи или на Лео или на Буболина...Стават и двата вида разкошни....Но русенското го панираш малко преди да хапвате.....

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ха, супер тема, записвам се.

# 22
  • Мнения: 663
Картофи с русенско варено в тенджера -става много вкусно  chef

# 23
  • Мнения: 11 607
Картофи с русенско варено в тенджера -става много вкусно  chef

Как?Може и тема да пуснеш,но ни дай тук линка после.....

# 24
  • Мнения: 256
Мерси Мама Цоцоланка за бързия отговор, но съм много любопитна и за рецептата на Laleva80.Благодаря ви момичета! Страхотни сте!  bouquet

# 25
  • Мнения: X
Имам яйца, кисело и прясно мляко, кашкавал, доматен сос и канелони, сметана - заквасена и течна готварска, сирене Дунавия, булгур, ориз и  полу-готово картофено пюре... newsm78

# 26
  • Мнения: 2 829
от такива продукти аз бих направила--кашкавал пане и сирене пане и картофено пюре за гарнитура

# 27
  • Мнения: 11 607
Имам яйца, кисело и прясно мляко, кашкавал, доматен сос и канелони, сметана - заквасена и течна готварска, сирене Дунавия, булгур, ориз и  полу-готово картофено пюре... newsm78

Много неща имаш...Прехвърли малко насам......Булгура е трепач - с пилешко и със зеленчуци....

Но от така изредените - или яйца по панагюрски, или кашкавал и сирене пане с картофено пюре, канелони не съм правила и там нямам опит, но ако е италианско - може с кашкавал и течна сметана.... MUNKY ме е изпреварила с пането.....  bouquet

Нека и другите да предлагат....

# 28
  • Мнения: X
 Все към канелоните се въртя, предния път ги пълних със спанак, сирене и яйце, но сега...
Благодаря Ви за идеите, ще споделя какво съм сътворила след три часа мислене   bouquet

# 29
  • Мнения: 663
Картофи с русенско варено в тенджера -става много вкусно  chef

Как?Може и тема да пуснеш,но ни дай тук линка после.....
Както се готви ,съвсем обикновенна чорба ,само че по гъста.

Общи условия

Активация на акаунт