На кой път сваляте презерватива?

  • 17 117
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 866
Винаги съм ползвала презерватив с всички партньори, които съм имала. Без никакво изключение, дори веднъж не съм пропускала. Нямам никакво намерение да си правя експерименти, да забременявам, когато не искам това да става или да прилепвам някакви болести. С мъжа ми 3 месеца след началото на връзката ни си направихме тестове за Спин, за да сме по-спокойни (с предното ми гадже също така направихме). След още малко време за няколко месеца спряхме презеватива, защото пробвах да пия хапчета. За съжаление или за радост никакъв вид хапчета не ми понесе и се наложи да се откажа от този тип контрацепция. След това свалихме презерватива, когато правихме двете деца - на 6-тата и на 8-мата година. Много пъти съм питала мъжа ми дали му пречи презерватива, но той винаги ми е отговарял, че не и че най-важното е здравето и да не пробвам вече с хапчета. Сега след ражданията обаче обмислям да опитам хормонална спирала, но не толкова заради секса, а за да си реша други проблеми евентуално. Ако я понеса, тогава предполагам, че пак ще махнем презерватива. За пояснение - имаме 10-годишна връзка. За мен мнението, че презервативът бил издевателство за мъжа е абсурдно. А не са ли издевателство над жената налагащите се аборти, СПИН, сифилис, рак? Все пак тези неща се случват в повечето случаи на такива, които не ползват презерватив.

 

# 46
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
lala, подкрепям мнението ти 100%-тово!
И аз също съм го питала, не му пречи презерватива.
А не виждам и смисъл, аз да се тровя с хормонални противозачатъчни.

# 47
  • Мнения: 212
Не надявам аз кондоми.
Като толкова ви се ще да се пазите слагайте женски презервативи... да ви видя Simple Smile
Пък и все от нещо ще се мре...
Поздрави. Харесва ми това което каза. И аз съм на същото мнение.
Имам чувство че тук половината са хипохондрици а другата половина си мислят че като правят секс с презерватив и ще живеят сто години без болести  Grinning Grinning Grinning Доста смешна теория.
Аз също съм от по-старото поколение и помня времената когато въздуха беше чист а секса мръсен, ако ме разбирате какво искам да кажа. Ех какви времена бяха..... А сега е точно обратното - въздуха стана мръсен а секса чист, чист та чак стерилен.... Мани това не е секс вече.... Мъжки пенис с презерватив е все едно да си завираш между кратата кремвирш например. То и на външен вид така изглежда. Парче месо опаковано в латекс. И тоя латекс как ви харесва да си го пъхате между кратата ум не ми го побира... Ама то извратени вкусове всякакви...

# 48
  • Мнения: 3 423
Ти просто говориш наизуст.
Мъжки пенис с презерватив е все едно да си завираш между кратата кремвирш например.
Опитай, пък тогава сравнявай!

# 49
  • Мнения: 212
Ти просто говориш наизуст.
Кое е наизуст. Че мъжки пенис опакован с латекс прилича на кремвирш или че на някои жени явно им харесва да си навират латекс между кратата след като толкова обичат секса с презерватив.

# 50
  • Мнения: 2 211
И ние сме от семействата, които ползват презерватив. Прекъснахме тази практика единствено по време на бебеправенето. За мен това е най - удачният начин за контрацепция и предпазване от болести. Не се отразява на удоволствието.

# 51
  • Мнения: 364

Имам чувство че тук половината са хипохондрици а другата половина си мислят че като правят секс с презерватив и ще живеят сто години без болести Grinning Grinning Grinning Доста смешна теория.
Аз също съм от по-старото поколение и помня времената когато въздуха беше чист а секса мръсен, ако ме разбирате какво искам да кажа. Ех какви времена бяха..... А сега е точно обратното - въздуха стана мръсен а секса чист, чист та чак стерилен.... Мани това не е секс вече.... Мъжки пенис с презерватив е все едно да си завираш между кратата кремвирш например. То и на външен вид така изглежда. Парче месо опаковано в латекс. И тоя латекс как ви харесва да си го пъхате между кратата ум не ми го побира... Ама то извратени вкусове всякакви...

Я да изясним някой неща!
1) Факта, че има хора, които използват презервативи, не ги вкарва автоматично в графата "откачалки" или "хипохондрици".
Така им харесва на хората, не им пречи по никакъв начин. Какъв е проблема? Никакъв!
Аз предпочитам да поддържам репродуктивната си система в изправност. Когато вече имам деца, няма толкова да ми пука за болести, предполагам! Надали, обаче, мъжете са добре запознати с болести, като хламидии, ЧПВ, Е.коли и много други, водещи до стерилитет.

2) Никой не те кара да използваш презерватив, но уважавай тези, които използват. Те не са многострадални жертви на нечия прищявка! Всичко е въпрос на личен избор и трябва да се зачита като такъв!
Какво си мислиш, че ние си тормозим мъжете? Дали те биха се оставили да бъдат тормозени? Те имат достатъчно самосъзнание, за да бъдат отговорни съпрузи. Ние просто сме се погрижили да ги информираме за рисковете.

3) "Мъжки пенис с презерватив е все едно да си завираш между краката кремвирш например. То и на външен вид така изглежда."

Ти полуде ли бре? На изложба ли ще ходим? Shocked На кой му пука как изглежда мъжкото достойнство? Май само на мъжете.... newsm78
 Joy hahaha Joy

За това, че вкусът ти е извратен, когато ползваш презервативи......какво да кажа....Ако да си сексуално грамотен е извратено, така да е! Peace

# 52
  • Мнения: 212
За това, че вкусът ти е извратен, когато ползваш презервативи......какво да кажа....Ако да си сексуално грамотен е извратено, така да е! Peace
Не. Да си сексуално грамотен не е извратено. Извратен вкус е да ти ХАРЕСВА да ти влиза нещо опаковано в латекс между кратата. Какво хубаво му намират някои жени на латекса не мога да разбера. Че чак на някои дори и удоволствие им доставя.
За хипохондрията го казах защото някои изтъкнаха страха от болести като причина за постоянната употреба на латекса . А постоянния страх от болести си има име и то е хипохондрия.

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 22:55 от borisfx

# 53
  • Мнения: 9 865
Пари, пари вече... та чак боли, сигур' съм лепнала някоя инфекция...
Вече стана ясно кои са грамотни и кои неграмотни...
Аз съм пробвала с кренвирши, мне е същото  Mr. Green
Изобщо с никой хранителен продукт не постигам пълната хармония, но това е коментар за по-извартена тема, не за тази.


(Мнението трябва да бъде изтрито незабавно) #Cussing out

# 54
  • Мнения: 431

Извратен вкус е да ти ХАРЕСВА да ти влиза нещо опаковано в латекс между кратата. Какво хубаво му намират някои жени на латекса не мога да разбера. Че чак на някои дори и удоволствие им доставя.

Отричаш неизменното право на жените да ползват вибратори, така ли?  newsm78

# 55
  • Мнения: 9 865

Извратен вкус е да ти ХАРЕСВА да ти влиза нещо опаковано в латекс между кратата. Какво хубаво му намират някои жени на латекса не мога да разбера. Че чак на някои дори и удоволствие им доставя.

Отричаш неизменното право на жените да ползват вибратори, така ли?  newsm78

Те не са ли от сАликон?!

# 56
  • София
  • Мнения: 2 104
ние не ползваме презерватив
аз не искам и мъжът ми е много доволен Mr. Green
на мен ми е гадно, имам чувство, че се протривам и освен това получавам парене след секс с презерватив Confused
попринцип нямам против ползването на презервативи, стига на човек да му понася
ако трябва да отговоря точно на въпроса от темата: След първия път го свалихме, по мое желание Peace

# 57
  • Мнения: 431

Те не са ли от сАликон?!

Има от латекс, пластмаса, метал, силикон... А borisfx забранява дори и креНвиршите... #Cussing out  Cry Ще вземе и на краставиците да посегне.

# 58
  • Мнения: 212

Те не са ли от сАликон?!

Има от латекс, пластмаса, метал, силикон... А borisfx забранява дори и креНвиршите... #Cussing out  Cry Ще вземе и на краставиците да посегне.
Краставиците стават. За тях нищо не съм казал Simple Smile Ама преди това е добре да се затоплят малко на микровълнова фурна за да са топли когато влизат. така чувстото за реалност е още по-голямо. не е добре някоя студена краставица от хладилника...

# 59
Гадни са ми презервативите,на мъжа ми също.Миналата година пробвахме сефте,да уточня от 11г сме заедно,със спирала съм и удоволствието е по-голямо когато правим секс.

Общи условия

Активация на акаунт