Кое е първото нещо което една жена гледа в един мъж?

  • 16 406
  • 180
  •   1
Отговори
# 45
Бързи и конкретни отговори.

# 46
  • Мнения: 3 268
Чудя се кое е първото нещо което една жена гледа в един мъж?
портфейла (ама ако очакваш да си го признаят - кауза пердута)
Може да се изразим и така - мъж без самочуствие , интелект и магнетизъм не би ме впечетлил , ако ще и най-сексито дупе в света да извади . Не се заглеждам в дупета , освен ако не съм на плаж  Grinning .
 Не харесвам лигави мъже , не харесвам "захарни" красавци . Съгласна съм с Шанел за гласа - мнооого важен афродизиак за мен . Впечетлението ми винаги е общо - походка , облекло , глас  , маниери , дори това как си пали цигарата един мъж
ми прави впечетление .
Ако трябва да реша какво мисля за един мъж първосигнално ,от първият миг , мисля че погледа  за мен е най-показателен , погледа , не очите , а как гледа на света в момента , за който говорим .
Барбалекс напълно изчерпателно е отговорила и от мое име.Съгласна съм с всичко,казано от нея.Мъжът го възприемама цялостно,а не като отделни детайли.Тях по-късно ги заглеждам.В първия миг го виждам като съвкупност от много неща и ако сме от една порода,просто се получава.

# 47
Излъчване като цяло, а по-конкретно -заглеждам се често в раменете. Ако са тесни или пък е с хилави ръчички - просто не става! Но това не значи, че си падам чак по горили  де. И тясно дупе за предпочитане!  thumbsup

# 48
  • Мнения: 3 164
на пръв поглед ми се набиват устните на един мъж Winkпосле го оглеждам от-до Mr. Green(скришом   Simple Smile)

# 49
  • Мнения: 184
Най - напред поглеждам очите и устните. След това е всичко останало - поведение, смях, магнетизъм, излъчване, походка, чувство за хумор!

# 50
  • Мнения: 393
Аз лично задника и после усмивката, въпреки че повече държа на усмивката  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 1 732
Очи и ръце гледам аз.

Напоследък виждам и дупе, ако си заслужава да бъде видяно Laughing

# 52
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аз гледам ръцете... Дланите, пръстите...от там си правя много изводи  Wink
Аз също. Може да е перфектен иначе, но ръцете (дланите и пръстите) ако ме отблъснат - не става. Може да звучи тъпо, но е в сила при мен.

# 53
  • Мнения: 2 786
Очите, лицето, косата, цялостната осанка и структура на тялото, ръцете ... много е важно да не е брадясал, много окосмен, измачкан и мръсен ... такива неща ми действат анти-привличащо.
После минаваме на миризмата - дори и да не е окъпан в парфюм за 300 лева, ако мирише на чисто и както се казва `на мъж`, може и да протече химията.
Ако е целия потен и неподдържан, забравете за случая.
Веднага след първото впечатление от излъчване и физика, идва ред на маниери, отношение, възпитание, език ... Простащината и плиткоумието ме отблъскват.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 512
дали са му изрязани ноктите

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
дали са му изрязани ноктите


И дали са чисти  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 17 546
Ръста (от 185 нагоре, ако е под - просто не гледам нищо друго), след това чисти ли са зъбите, ноктите и обувките. И още 100 неща, но те на втори план, след като поставя да на тези първите, които изредих  Mr. Green
портфейла... много сте смешни! Жени има всякакви. Не всички сме такива, да започваме огледа от портфейла! Когато аз харесах своя мъж, той имаше кръпки на панталоните и на ресторант го поканих аз и аз платих обяда, когато излязохме за първи път. Първо аз му направих подарък. А сега, същия този мъж, ме гледа като писано яйце, глези ме, задоволява всичките ми материални прищевки и глезотии, нищо не ми отказва и прави всичко за мен. Също така не забравя да спомене пред приятели, когато си говорим за такива неща, че аз съм го спечелила с това, че съм си го харесала въпреки кръпките на гащите  и съм го завела на ресторант!

Последна редакция: сб, 02 юни 2007, 14:00 от Ramada

# 57
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Обувките Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 4 493
на пръв поглед ми се набиват устните на един мъж Winkпосле го оглеждам от-до Mr. Green(скришом   Simple Smile)
newsm78 а защо скришом????
аз ги гледам - Явно, не се крия /даже с изражението на лицето им показвам дали ги харесвам или не  Laughing/

# 59
  • Мнения: 2 022
Поглеждам очите, а после - ръцете. Трябва да има честен и топъл поглед и големи и силни ръце. После - както се случи: гледам това, което ми попадне пред очите  Laughing .

Но се е случвало нечий поглед да ме прикове така, че да не мога да видя нищо друго....

Общи условия

Активация на акаунт