Аминоцинтеза - споделете!

  • 1 306
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Предстои ми амино в МД, и много се притеснявам

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
пусни търсачката - има доста теми
няма страшно - добри специалисти са и в крайна сметка правиш най-доброто за бебето
успех

# 2
  • София
  • Мнения: 6 356
аз съм правила там миналата година, при д-р Димитрова. никакъв проблем нямах.
тя е най-добрата. ако можеш - избери нея.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Много хвалят и Велев от Шейново.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 555
   Много хвалят и Велев от Шейново.  Peace

Не мисля, че има за какво да го хвалят! Първо да започнем с това, че в Шейново пзимат по 150 лв. за амниоцентеза + 30 лв. за един ден болничен престой (а с направление в МД е безплатно). После те лъжат, че ти пускат изследване за всички болести, а пускат само "бързия" тест. На всичкото отгоре след амниоцентезата, която се извърши в кабинетът, където записваха тоновете и на друго момиче, ме пуснаха веднага да си тръгвам, а навън в коридора нямаше и къде да седна при положение, че имах контракции и болки. И този един ден болничен престой по коридорите го изкарах.  #2gunfire Е, за капак да кажа и за последното - в същия ден на общо 4 момичета ни правиха амнио и в пробите на 2 от тях имаше кръв. Доколкото разбрах после е трябвало да ги изпратят в МД, за да се повтори там процедурата.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Аз също правих амниоцентеза при д-р Димитрова в МД. И моя съвет е ако можеш избери нея.
Иначе за  самата процедура не се притеснявай - не е болезнено. Усещанео е като от убождане за ижекция (впечатленията са ми само от д-р Димитрова, разбира се Laughing)
Не се притеснявай всичко ще е ОК.
Успех Peace

# 6
  • Мнения: 561
Светле, пиши как мина амниото. Колко ти беше резултата от БХС?

Общи условия

Активация на акаунт