Колко често ползвате архива?

  • 1 945
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 704
Аз винаги първо там търся, но обикновено ми излизат един куп теми които нямат нищо общо  Rolling Eyes незнам що така не ми работи като хората тая търсачка  Confused

# 16
  • София
  • Мнения: 717
Абсолютно честно......Рядко пускам теми, рядко търся! Laughing

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И аз наистина Wink ползвам архива.Може би по-новите потребители не го ползват,но когато наистина видят,че една и съща тема се пуска често и в заглавието има "пак",се орентират към търсене.

# 18
  • Мнения: 18 542
Цитат на: PetiaK
Това "никога до сега" го видях преди, но сега изчезна  Shocked

Бе нещо стана спукано гърне с тоя отговор.
Писах на Ваче да го сложи, ама май ще стане каша, ако го направи вече.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Доста често ползвам търсачката - гласувах с "винаги", въпреки, че не е точно така. Понякога просто ми се иска да получа актуални мнения, а не да се заровя в тема, дълга 10 страници, половината от които са заяждания...

# 20
  • Мнения: 3 200
Винаги, но после пак пускам тема, може да се изкаже някой, който до сега не се е изказвал, или е новорегистриран.
Какъв е проблема с пускането на едни и същи теми?

# 21
  • Мнения: 6 315
Рядко, но аз почти не пускам теми  Thinking

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз да си призная не съм ползвала до сега  Embarassed  Не съм много от търпиливите. Но ще си взема поука. Все пак не трябва да утежняваме работата на модераторите, пък и става така, че на ден се пускат по 3-4 еднакви въпроса. Както стана днес със "гърнетата".

# 23
  • Мнения: 554
Гласувах винаги,но по-точно е почти винаги Simple Smile !
Когато имам нужда първо прехвърлям стари теми с търсачката и после питам,но има и случай когато въпроса е спешен Grinning !

# 24
  • София
  • Мнения: 1 121
Винаги. Има тонове полезна информация - защо да не я ползвам!

# 25
  • Мнения: 3 932
Dа си призная, в началото нямах този навик, но сега я пускам почти винаги и обикновено намирам търсения отговор.

# 26
  • Мнения: 7 821
Винаги, даже я ползвам за да помагам на някои които не знаят как да я ползват  Wink . Вярно е, че е досадно да отговаряш все на едни и същи въпроси  Sad  Embarassed , аз не го правя! А и понякога си мисля, че ако човека който пуска темата е ползвал търсачката преди това е чел мнението ми, и ако е пуснал пак темата то търси мнение на някой които не е отговарял до сега.
Истината е обаче, че нещата в майчинството са едни и същи нищо не се променя, нова майка ново вълнение, пак колики, пак безсънни нощи, възпалени зърна и т.н. не бива да се сърдим, че се повтарят новите мами  Wink , всеки по реда си  Grinning .
Мисля си, че и Библиотека да направим пак ще си има едни и същи питания  Wink , просто отговорите ще са "Погледни в Библиотеката"  Grinning .

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
току що го писах в друга тема ама май тук му е мястото:
Цитат на: Яна (2 в 1)
не разбирам?! какво иската в края на краищата?? Не повдигай стари теми!!, Не пускай нови теми преди да си използвал търсачката!!
Абе хора, това тук да не е четалня? `Ми нали всяка мама си мисли, че нейния проблем е уникален и че колкото и да се е писало не може да става въпрос за запек точно като техния, за колики ама точно като при нейното бебе .......... и колкото и да чете все се надява, че като пусне нова тема някой ще сподели чудодейно спасение, неспоменавано до момента и проблема ще изчезне като с вълшебна пръчица  Grinning . Няма нищо лошо в това, ако бяхме все едни и същи да се ядосвате на еднаквите въпроси ама пък то............... и ужасно грозно и несправедливо е да се нахвърляте на новите мами за повдигнатите от тях въпроси ............... и не забравяйте че все пак всичко еволюира .... в една тема Лео спомена, чи пред две години е нямало шишета на Д-р Браун, ще ме прощавате но това примерно би променило много теми като Какви шишета ползвате, Какво да правя за да не се задави или Борба с коликите от преди две години и сега (пък хич да не говорим, че след още две години в тях ще се говорят вероятно извънземни неща)

# 28
  • Мнения: 1 800
Цитат на: chockolina
Доста често ползвам търсачката - гласувах с "винаги", въпреки, че не е точно така. Понякога просто ми се иска да получа актуални мнения, а не да се заровя в тема, дълга 10 страници, половината от които са заяждания...


Много точно казано!!! newsm10

# 29
  • Мнения: 3 550
Винаги ползвам търсачка преди да пусна нова тема. Работата е там, че обсъжданите вече теми не винаги изчерпват въпроса или пък не показват всички негови аспекти.

Общи условия

Активация на акаунт