Нещо подобно като "Детски кът"във Варна,но по южното ни черноморие

  • 924
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
има ли?
 

# 1
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Ми не знам дали е съвсем подобно, защото това във Варна не съм го виждала, но в Китен има един малък комплекс "Патиланци" на открито. Не е бог знае колко голям, но все пак има известно разнообразие от съоръжения- няколко надуваеми истории- тип джунгла, симулатор , две въртележки, батути с мрежа отдолу, въздушен хокей клатещи се коли, влакчета и... май това е. Сещам се , че такова нещо има и в новата част на Несебър. А за нещо по- грандиозно... освен аквапарковете.Ако някой се сети за други- да свирка.Темата е интересна

# 2
  • Мнения: 261
ХАЙДЕ,МОМИЧЕТА НЕЗНАЕТЕ ЛИ ХУБАВО МЕСТЕНЦЕ НА ЮГ, КЪДЕТО НАШИТЕ СЛАДУРИ МОГАТ ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАТ НА ВОЛЯ
МИНАЛАТА ГОДИНА БЯХМЕ НА СОЗОПОЛ,НО НА БАТКОТО МУ БЕ СКУЧНО, А СЕГА И МАЛКИЯТ ВЕЧЕ Е ПОЛОВИН МЪЖ, ТА И ТОЙ ИСКА КОЛИ,БАТУТИ,ВИЕНСКИ КОЛЕЛА,АБЕ ЗАБАВЛЕНИЯ
А ТОВА ВЪВ ВАРНА Е ВЪРХЪТ,НО ЯВНО ПО ЮЖНОТО ЧЕРНОМОРИЕ ГО НЯМА,КОЕТО Е НАИСТИНА ЖАЛКО

# 3
  • София
  • Мнения: 331
Не знам този "Детски кът" във Варна какво представлява, но и в Приморско и в Китен има различни забавления за деца, но не са събрани на едно място, а са пръснати из градчетата. Например в Приморско има батути на 3 места, въртележки на 2 места, електрически колички на 2 места + лунапарка в двора на училището. Написали са ти, че в Китен има Патиланци, а има и Лунапарк - на главната улица.
Сещам се, че в Приморско по пътя към ММЦ в гората има и Коколандия (мисля, че така се казваше, като това в Борисовата градина в София) и организират и пeйнт бол.

Общи условия

Активация на акаунт