Оставам тук ( продължение на "А бяхме двама'')

  • 4 178
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 424
няма да се наложи да ходя. бащата озверя пак за това 4е съм го наричала със съкращение БНД newsm78 и ме прати по дяволите  #Crazy неблагодарно същество...така и не оцени нищичко. ма нищо, разбирате ли какво значи 0?

# 16
  • Мнения: 515
Не си го слагаи на душата,само ще ти кажа,че всичко на този свят се връща и то там кадето наи -много боли,и е наи- дълбоко в душите им.Това е еснафски мироглед.Ти направи всичко са да задаржиш семеиството , пак да става каквото ще!!! по добре на хората в устата  отколкото в краката ,мила!!Спри да се МОЛИШ-това е проява на слабост .Стегни се и продалжи смело на пред там където може би те чака щастието ти.ако тои държеше на теб ,никога не би те карал да се чувстваш унизена!!!УСПЕХ smile3505

# 17
  • Мнения: 451
аз много акъл давам,ама да знаеш и аз как допреди час правих отчаяни опити за последен шанс,но и при нас има "озверяване". после се наревах едно хубаво и пак си зададох въпроса защо го правя ? има ли смисъл?  newsm78  задай си ги и ти.от пресен ( няма и час) Mr. Green опит ти го казвам. нещата загрубеят ли веднъж спасение няма,само агония от това неспиращо "изясняване на отношениятя". и най-лошото е ,че това ,което си бях изградила като мой свят и стабилизация за 15 дена, рухна. пак съм на дъното и започвам изкачването отначало.така ,че миличка, мисли какво си причиняваш  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 17 278
Слушайте кака ви pro77 - идеално го е написала.
Същото бих казала и аз.
А за теб, самодивке, това, че няма да ходиш на другарски съд си е направо добра новина. Направо бях побесняла от глупостите, които гадта те кара да правиш. А той ще иде ли да обясни на твоите родители защо ти изневерява и защо не иска да е до теб и бебето? Като е толкова отворен!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 19
  • Мнения: 818
Няма смисъл да се доказваш пред хора които не те харесват и обичат...  bouquet

# 20
От това ,което прочетох ми изглежда, че и двамата имате АБОСОЛЮТНО ЕДНАКЪВ проблем - обичате се и искате да си вярвате, но се съмнявате прекалено много. Ти смяташ, че той ти е изневерявал, той смята, че си го заблуждалвала, а същевременно ви вбесява недоверието на другия. Лошо е и двамата да сте в тази ситуация едновременно, защото ако беше само единият, другият щеше да има силите да се бори да оправи нещата, а сега и двамата нямте търпението и нужната вяра. От друга страна обаче би трябвало поне да разбирате как се чувства другият. Самодива, както ти се съмняваш в него, че ти е изневерявал (а ако не е излиза, че го оскърбяваш ужасно с тези съмнения без причина!) така и той се съмнява според мен и точно затова настоява да го доказваш. Човешко е да се съмняваш!!! Ако той наистина ти вярва 100%, не би искал от теб този спектакъл с родата.

Ако наистна държите един на друг, докажете си, че не сте правили тези неща, би било ужасно ако сега се разделите без наистина да има причина само защото от детски инат и гордост не сте направили нещо сравнително лесно. Но докажете един на друг без трети лица! Какво ще казвате на детето си като порастне - мама и тати се обвиниха за глупости един друг и скъсаха без дори да се опитат да си докажат какво е станала в действителност?!?! И ако единият се окаже направил, това за което е обвиняван (въпреки че ми се струва, че и двамата не сте), поне ще спрете да живеете в тази неяснота.

По дяволите, та вие се обичате и искате въпреки тези неща, а какво ако се окаже, че не са верни!!! Стискам палци и пиша всичко това като човек някога отдавна загубил първата си любов от изцяло от глупав инат.

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
нямам верме да чета подробно
нека ти кажа о тличен опит - МОрганчето бе писал вярно - докато можеш си скъсвай трътката в борба детето да има и баща и майка - едната ръка държи единия, другата - другия
веси носи своя кръс - имаш тежко изпитание - породено и от твои големи грешки
защо майка ти не звнае за твоите пробелми?! нормално е отсреща да решат че лъжеш и манипулираш
затова ако имаш сили достойнство - ще намериш начин БЕЗ ДАСЕ ИЗВИНЯВАШ - да обясниш и да се изкажеш
пък те ако са хора - ще разберат
ако не разберят - ще знаеш, че си направила всичко възможно и невъзможно да осигуриш най-доброто на детето си
успех - вярвам, че поне ще опиташ

# 22
  • Мнения: 2 327
Самодива, ако изобщо се стигне до среща с родата и ти отидеш там с нагласата, че е бемислено, нищо няма да се промени. Извинение не им дължиш, защото нищо не си направила. Но обяснение може би. Все пак някакво недоразумение има. И цивилизованите хора ги изясняват тия неща в нормален разговор. Без криви погледи, нападки и разпити като цяло.
Ако искаш да се чувстваш пред себе си чиста - отиди и говори с тях. Опитай се наистина да е  нормално. Не отивай с идеята, че това е унижение за теб. Ако не отговорят със същото - това вече е техен проблем.
А Кандидат таткото да не се обижда за глупости като тинейджър. И да се отлепи от полата на мама. Какво му е обидното на бащата на детето(БНД)? Освен ако не се чувства такъв.

# 23
  • Мнения: 1 425
Какво му е обидното на бащата на детето(БНД)?
И аз това се чудех. newsm78

# 24
БНД като някой все едно е до6дошъл, направил работата и си тръгнал. това дете е направено с най-голямата любов на света. в началото ялото ми семейство и аз искахме да се съберем всички. моето и нейното семейство. тя да каже какво точно е било. не когато след няколко разговора те ни се изсмяха каква операция е имало. искахме да се съберем и тя да ни обясни на всички- дори и на нейното семейство.
най-болно ми стана от това 4е тя си приготвяла багажа за Испания а все о6те уж имаше6е 6шанс да дойде и да поговорим. не съм до полата на мама, защото те ми казаха- каквото и да направи6 ние те подкрепяме. исках да видя дали тя ще направи този компромис и да дойде и да каже каква е била истината тогава. никой няма6е да я прогони- напротив. чаках да й кажа 4е искам да сме заедно и че заради нас тримата трябва да опитаме. точно в момента когато чаках да и кажа за това прочетох тук как тя заминава и как идването тук и е все едно какво 6те стане.
аз все о6те я оби4ам, въпреки цялото унижение от ба6та й- който ме обиди за интелекта ми, за външния6 ми вид и за произхода ми.
аз бях готов вси4ко да премина- може би и о6те съм готов- защото тя е първата ми истинска любов

# 25
  • Мнения: 357
Стига, бе хора!
Майка й казала, баща й казал... майка му казала, баща му казал...
Тука става въпрос за бъдещето на дете! И колкото и всички тук да се напъваме да доказваме, че децата ни са си ОК и нищо не им липсва, те никога няма да имат мама и тати, които да ги водят за ръчички.
Вие си оправете отношенията по между си, че тогава се обяснявайте на родата. Няма никакво значение кой какво е казал, ясно е, че и двамата сте сгрешили, но си личи и че се обичате, чудя се защо продължавате да се измъчвате???

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Я кака ви Моргана цял ден е бачкала и не е поглеждала форума и какво е станало newsm78 Сега за термина БНД - бащата на детето не е обидна квалификация, защотоаз ъсъм приела да е баща на детето ми, ама той не е 100% татко! Аз така наричам, тогава когато той се е постарал и е имал грижа за детето си! Когато прави простотии се свежда до "генетичен материал". Мисля, че изясних този проблем Hug
Самодива, много ми стана мъчно с този "другарски съд". Мисля, че все пак ти си една идея по-търпелива и сговорчива от мен....аз кипнах доста докато четох #Cussing out #Cussing out Та, какво излиза - връщаме се в родните соц.времена - нашето момче е ногу хубаво, ма момата лъжлива го фана като забременя?! newsm78 Ма то забременяването самолично от един човек само веднъж в историята се е случило и още говорят за сина!! (нали не си новата дева Мария newsm78). Техният син къде е бил тогава....на семейна вечеря с мама и татко...а ти си забременявала?! Какви са тея простотии да им разясняваш твоите здравословни проблеми във връзка с факта, че ще имат внуче?!
А за изневярата - там имаше приказка, че не се знае дали е така...ми то не се знае понеже ясно е, че ще се отрича....Но да има съмнения - пак е адски гадно и не е честно меко казано, докато ти бременееш, кандидат-татко да се пощипва с други моми! Щото аз изтърпях такова пощипване ама то прерастна после и в други работи! #Cussing out #Cussing out
Та хубаво е това за имането на мама и татко в комплект ама не на всякаква цена! Щото не става - живота го е показал! Хайде, стига толкова от мен, че се ядосах......
Самодива-дива, от мен имаш пълната ми подкрепа каквото и да се случи по-натам. Никой не би те нарекъл глупачка или наивна - просто се бориш до последно за най-доброто за бъдещото си дете!
Ама накрая тегли им една........и помисли за себе си! Порадвай се, поглези се, разходи се по детски магазини, почети бебешки списания, почивай!  Hug Hug Hug Hug

# 27
# 28
Хора какви изневяри бе? С тази жена бях за първи път и нищо не се е променило!!!!!!
Тя беше с мен също за първи път. Именно това беше магията между нас. Родата??? Гад???
Ние бяхме тези които й помагаха по време на операцийте, не майка й и баща й. Майка ми по цели нощи се молеше за нея, водеше на църква и й помагаше. Еснафи???? Когато имаше нужда- не тъсреше майка си, а моята. Когато ми беше не приятно че пуши много, майка ми я защитава6е. Когато сме се карали с нея, майка ми ми казва6е- това много ме дране6е защото винаги беше зад нея.  Какви еснафи? Ще намери такова семейство някъде? Една лоша дума не е чула от тях. А аз от нейните какво ли не! Sad
Казвам ви, отношенията на моето семейство не бяха нормални към нея. Бяха повече от каквито би трябвало да бъдат към гаджето на сина им- когато бяхме само такива. Направих й най-романтичното предложение за брак- за да чуя от майка й как това е ненужно, как е глупаво и че няма смисъл.
За нея сърцето си бих разкъсал. И всичко защо стана? Защото тя не каза нито дума на никого какво е станало всъщност. Само от родителите й разбрахме, че ние не сме добре за да мислим че е имало операция. Че тя е била здрава като бик- думи на баща й. Затова аз исках този разговор, за да стане ясно че тя не е лъжкиня. За да й бъде изчистено името пред мен и пред всички за да като ми каже добър ден да не поглеждам да ли на вън има луна. Ние сега си нямаме доверие, нямаме вяра, всичко което може да има между двама го няма. Остана само любовта която с всеки ден се топи и за двамата.
Обичам я. И рова няма да се промени никога. Тя ми е първата и единствена любов- тя това го знае много добре! Как бих могъл да изневера на бременната си жена!? Та аз за иневяра не съм и помислял когато бяхме гаджета- тя бе6е единствената тя бе6е "тя". Всичките ни познати и приятели виждаха отношението ми към нея. Всички го виждаха, но не и тя. После да прочета че детето си нямало тати! Как да няма? Защото всеки ден й заявявах хиляди пъти, че без значение с нас какво става- аз искам да съм баща, не за 3 месечно. А всеки ден, за цял живот!  Няма как да е иначе. И двамата ги обича м пове4е от вси4ко.
 mama_chrisy , има зна4ение какво казала мама и тати. защото като се сипеха обиди тя каза, това ти е малко! има6е обвинения 4е съм я вкарал в болница??? как? когато сега бе6е пак там, всеки ден идвах през цялото време когато не бях на работа. помагах й. грижех се за нея да й бъде по-леко. когато й стана ло6о за да влезне там, щях да умра от притеснения. никой тук от вас не знае как стоят не6тата! никой

# 29
  • София
  • Мнения: 6 477
Бъдещ татко (дано не бъдеш БНД или генетичен материал), наистина нещата между вас вие си ге знаете най-добре. Къде е истината в двете истории - твоята и на самодива - ми може би някъде по средата. Всеки има своята такава. Сега, аз може ли да пледирам малко за Самодива, понеже все пак е бременната тя. Ако имаш някакви сили, търпение и желание - да направиш така, че бъдещата мама малко да се успокои и никой да не я подлага на "другарски съд" с разпити била ли е болна или не. А и кому е нужно това? Нали носи вашето дете - твоето и нейното, а и също внучето на твоите и нейните родители? Искам да ти кажа, че бременната жена е малко по-различна жена от небреманната такава. Хормоните бушуват, има страх за бъдещето, нетърпение да си видиш бебето, невероятна чувствителност към всякакви дреболии и ОГРОМНА нужда от безпрекословна, безусловна и сляпа любов от страна на бащата! Ама любов, която се изразява в отстраняване на всякакви гадорийки, които биха разплакали бъдещата мама! Нека не ти звучи много взискателно и лигаво, но направиш ли това, тогава ще имаш най-прекрасната и сияеща бъдеща майка, горда, че носи твоето точно дете! Мисля, че Самодива е много уплашена, объркана и разстроена - просто има нужда от успокояване и любов. Знам, че сте много млади и сигурно за теб това  звучи страшно, но просто покажи любовта и загрижеността си към нея така както можеш! Ама реално, не само на думи и обещания!
Дечковци, прегръщам ви и ви стискам много палци да се разберете! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт