КОНКУРС ЭА ГРИМ!!!

  • 9 704
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 211
Кармен.

# 31
  • Мнения: 211
Всички сте се справили страхотно!
Гласувам за номер 3

# 32
  • Мнения: 276
Кошничке,искам да ти кажа,че си много красива и гримирана чудесно.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Отказвамс е д аучавсвтам в конкурса, сега видях, че целта е била друг грим
Следващият път

# 34
  • Мнения: 2 495
Гласувах за Кармен, тъй като мисля, че най-добре се е справила със задачата на конкурса, т.е.-гримът й много прилича на този на Жени Калканджиева Wink
djesmin, поздравления и за теб  bouquetНе е истина колко хубаво се гримираш  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 668
Гласувах за Кармен, тъй като мисля, че най-добре се е справила със задачата на конкурса, т.е.-гримът й много прилича на този на Жени Калканджиева Wink
djesmin, поздравления и за теб  bouquetНе е истина колко хубаво се гримираш  bouquet
Блатодаря ти   bouquet

# 36
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Номер 9  Simple Smile

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
кошничка и на мен ми хареса...има екзотично и различно излъчване...и ми харесва как точно е подбрала цветовете на грима...подчертават хубостта й...и айде стига толкова да не се възгордее   bouquet Peace

# 38
# 39
  • Мнения: 5 317
Гласувах.

# 40
  • Мнения: 170
Снимките на номер 9 и 8 са много тъмни и не виждам никакъв грим,гледа се грим а не хубост нали Hug Hug мисля че най-добре се е получил на 6 и 7.Нямам претенции че мнението ми е миродавно,но като човек който се е занимавал с това и разбира смятам че 7 е доста добър макар и далеч от този на Жени.Поздравяам за смелоста всички учаснички   bouquet може и аз да се включа другия път.Поздрави

# 41
# 42
  • Мнения: 1 668
Снимките на номер 9 и 8 са много тъмни и не виждам никакъв грим,гледа се грим а не хубост нали Hug Hug мисля че най-добре се е получил на 6 и 7.Нямам претенции че мнението ми е миродавно,но като човек който се е занимавал с това и разбира смятам че 7 е доста добър макар и далеч от този на Жени.Поздравяам за смелоста всички учаснички   bouquet може и аз да се включа другия път.Поздрави
номер девет има ясня снимка просто влеэ в линка по доло там се виждат по добре Peace

# 43
  • Мнения: 2 015
malvinka88, успех!

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
djesmin къде изчезна линка към снимките  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт