Джапанки за бебе?

  • 4 858
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Сетих се - който търси по-големи номера от 25 нагоре - има в Леонардо /май така се казваше/ в Мола на Хемус.
подобни
С гумирана подметка и отгоре неопрен - много са весели - в жълто и оранжево имаше  Grinning
Цената 11 лв.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 845
А къде Руканор, Спидо?

# 17
  • Мнения: 4 668
Руканор има на Витошка № 28 и на Графа - почти на гърба на Нотариата ...
Спийдо са в мола на Стамболийски на 2-рия етаж  Hug

# 18
  • Мнения: 5 255
А къде Руканор, Спидо?
Руканор има и в Мола на Хемус  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 44 041
в росиньола бяхя подобни на тези които Pipinka  показа само че като сандалки направени.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 845
Чудесно, благодаря mam@!
Миналата година от подлеза на Румънското посолство бях взела едни обикновени традиционни джапанки, само че отзад имаше ластиче. Не бяха толкова лоши, но все ме беше шубе да ги обувам, за да не стъпи накриво. Струваша без пари-3-5 лв ,не се спомням.
Най удобни ни бяха сандалко-джапанките на Сандик, сега чакам да изкарат подобни модели, но вече се опасявам, че няма да има таз година. Иначе приличат много на тези на Адидас.Отдолу е гума, каишките са някаква тъкан тип шушляк, но изсъхваха лесно.Хващаха стабилно глезена. И струваха 12-18 лв, не бяха скъпи.

# 21
  • Мнения: 17 407
Дъщеря ми има на grendha- с каишка отзад, 12 лв. В Хиполенд гледах, такьв модел, но не погледнах марката; в Метро също има.

# 22
  • Мнения: 4 668
Това са ни другите джапанки , за момиченцата са същите само че розови , със синя подметка -
струват 27 лв. , но са само от № 24 нагоре





# 23
  • Мнения: 5 255
Pipinka, да те питам ли от къде са или надписа говори достатъчно  Mr. Green
Опитай да постваш снимката по този начин  Hug   Peace

# 24
  • Мнения: 4 668
Оттам са  Mr. Green По точно от магазинчето на Графа , сигурно го днаеш , то от 100 г. си е на O , Neill ...
Колкото до снимките - ще трябва по - надълго да ми обясниш  Hug Хакер от мен не става  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 137
Много благодаря на всички!
Ние носим 20 номер, така че ще потърся Спийдо в Мола на Стамболийски. Мерси, Пипинка  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 457
Оттам са  Mr. Green По точно от магазинчето на Графа , сигурно го днаеш , то от 100 г. си е на O , Neill ...
Колкото до снимките - ще трябва по - надълго да ми обясниш  Hug Хакер от мен не става  Mr. Green
а ха познайте кой е имал магазин  на сто и първата година там  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 668
Оттам са  Mr. Green По точно от магазинчето на Графа , сигурно го днаеш , то от 100 г. си е на O , Neill ...
Колкото до снимките - ще трябва по - надълго да ми обясниш  Hug Хакер от мен не става  Mr. Green
а ха познайте кой е имал магазин  на сто и първата година там  Mr. Green

Не разбрах , какво точно си искала да кажеш ? Confused

# 28
там преди беше магазин за дрехи,това ли искаше да кажеш?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 845
В коя част на Графа беше магазинът, че нещо се обърквам newsm78?

Общи условия

Активация на акаунт