КЪДЕ ДА РОДЯ????

  • 2 104
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
майчин дом софия, страхотни специалисти лекари и акушерки.аз раждах със секцио и много съм доволна. успех

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Тая тема да я беше кръстила "Кой къде роди" Mr. Green Наистина, разгледай списъците!

Аз раждах във Втора градска и общо - взето съм доволна. Не дават обаче епидурална там, и няма свиждания. Това е, което не ми хареса. Иначе - добри са, човечни са, чисто е, бебето си е при теб.

Раждах без уговорка и без да плащам!

# 17
  • Мнения: 473
Вита, д-р Илиева, нормално, перфектни

# 18
  • Мнения: 3 069
Майчин дом!
Там са най-добрите неонатолози ако (недай си Боже) има проблем с детенце.От всяка друга болница, когато има по-сериозен проблем с дете ги транспортират там.
Препоръчвам д-р Сираков и д-р Виолета Димитрова.

# 19
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
Майчин дом!
Там са най-добрите неонатолози ако (недай си Боже) има проблем с детенце.От всяка друга болница, когато има по-сериозен проблем с дете ги транспортират там.
Препоръчвам д-р Сираков и д-р Виолета Димитрова.

 Peace Подкрепям с две ръце.

АЗ бях секцио и пак ще се възползвам да благодаря на Д-р Р. Димитров и д-р В. Манчев - много добри специалисти.

# 20
  • Мнения: 1 931
Майчин дом!
Там са най-добрите неонатолози ако (недай си Боже) има проблем с детенце.От всяка друга болница, когато има по-сериозен проблем с дете ги транспортират там.
Препоръчвам д-р Сираков и д-р Виолета Димитрова.
Така си е. Лека бременност и раждане.

# 21
  • Мнения: 2 677
Всяка майка ще ти препоръча да родиш там, където тя е родила и е останала доволна. Така че от тази тема едва ли би придобила ясна представа.
По-добре разгледай темите в "Здравния справочник" - там има достатъчно информация.
Успех и леко раждане!

# 22
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Тая тема да я беше кръстила "Кой къде роди" Mr. Green Наистина, разгледай списъците!

Аз раждах във Втора градска и общо - взето съм доволна. Не дават обаче епидурална там, и няма свиждания. Това е, което не ми хареса. Иначе - добри са, човечни са, чисто е, бебето си е при теб.

Раждах без уговорка и без да плащам!
И аз раждах там и съм много доволна.Отношението на екипа към мен беше страхотно и без да платя и стотинка HugАко имам второ пак там бих родила Wink

# 23
  • Мнения: 1 284
Света София, д-р Киров  Peace

# 24
  • Мнения: 244
Света София-д-р Ковачева и д-р Панова Simple Smile  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз лично не се наемам да давам такива съвети и мнения, но сома ще кажа, че и аз за Токуда съм чувала добри отзиви.

# 26
  • Мнения: 1 225
И аз бих ти препоръчала Майчин дом, но само ако имаш уговорка с лекар. Не разчитай на случайности.
Аз така отидох с мнение от очен лекар - за секцио, но след като ме приеха реалността се оказа друга  #Cussing out
Не ми го признаха и се наложи да си тръгна по собствено желание.
Постъпих в частната клиника на д-р Мазнейкова и си избрах даже на коя дата да ми е секциото.
Верно е че си платих, но поне знам за какво.
Ако ти е нужно повече инфо - пиши ми на лични.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт