Препоръчайте ми тоалетно мляко

  • 1 309
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Препоръчайте ми тоалетно мляко, ама такова, което почиства добре, и ми прави кожата мекичка, да не ми люти на очите и по възможност да е за чувствителна кожа. Общо взето да става за почистване и на фдт и на спирала ..  Rolling Eyes

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 415
 Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 224
Много съм доволна от почистващите мисцеланни разтвори на Bioderma Sensibio (серията за чувстителна кожа) i Hydrabio мисля, че се казваха.

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
НИВЕЯ
ЛОРЕАЛ /но само това ползвам, защото другите ми лютят/

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Това на Лореал за каква кожа е? Изсушава ли? Доколкото виждам май не е тоалетно мляко, или греша? Почиства ли добре фдт и спирала?

# 5
  • Мнения: 22 414
Препоръчайте ми тоалетно мляко, ама такова, което почиства добре, и ми прави кожата мекичка, да не ми люти на очите и по възможност да е за чувствителна кожа. Общо взето да става за почистване и на фдт и на спирала ..  Rolling Eyes

Клинианс или Виши

# 6
  • Варна
  • Мнения: 246
От как се помня ползвам само бебешкото на ПА-ПА. Имам много чувствителна кожа на лицето, а за очите да не говорим.........Много го харесвам, даже сега си взех това, което е с Д-пантенол ходратиращото и си го слагам вместо нощен крем, че нещо кожата ми беше бзела да се люспи направо. Ужас! Пробвай ако искаш

# 7
  • Мнения: 1 722
Аз си взех на Гарние - много е хубаво. За почистване на грим е, за нормална към комбинирана кожа, специално пише, че може и за очи, освен това е на растителна основа.

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Това, което съм показала на ЛОРЕАЛ не изсушава, напротив - мазно е. Преди употреба се разклаща леко за да се смесят съставките вътре, една от тях е като олио. Усещането приятно. Като си трия грима с тоалетно мляко ми е неприятен първоначалния допир на млякото до кожата - студено е, а с този лосион е супер.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ОТ Гарние и аз съм доволна. Сега ползвам на Регал и макар да е от по-евтината козметика върши чудесна работа.

# 10
  • Мнения: 1 427
На Лореал използвам-Hydra Confort или Ideal Balans.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 439
Aз съм с чувствителна кожа, освен това нося и седмични лещи , т.е. ми трябва мляко , което хем да е силно и да чисти много добре спиралата, хем да е нежно към кожата. Преди бях много доволна от Талодерма, за чувствителна кожа - струва 2.50 някъде. Скоро си взех на Галеник - 2 в 1, невероятно е, и не се измива след това! Струва 21 лв, ако не ти е скъпо горещо ти го препоръчвам.

# 12
  • Мнения: 5 658
Талетно мляко за чувствителна кожа на Талодерма!Много добре почиства и не люти на очите.

# 13
  • Мнения: 928
На Лореал използвам-Hydra Confort или Ideal Balans.
и аз и съм много доволна  newsm10 newsm10 newsm10
мисля да пробвам и това

# 14
  • Мнения: 223
Много зависи от типа кожа който имаш,това наистина е важно,за да ти действа добре и тоалетното мляко..моята е комбинирана и си взех на GARNIER essentials и съм мнооого доволна,нито люти,нито щипе Hug

Общи условия

Активация на акаунт